Moja sestra

Vidim da se nije sve postavilo..
Mnogo puta ih je dovodila kod kuce i imali su seks, i to dok sam ja tu.. Bila je glasna pa se culo i na drugom kraju kuce.
Nema blama ni kad se presvlaci, to radi isto dok sam tu..Halteri, ves, tange i ostalo ostavi na krevet i izadje. Slike na drustvenim mrezama su bas provokativne, pući se, grudi ili guza u prvom planu, polu gola itd.. ako vas nesto zanima pitajte tu sam 😁
Daj nam user name da je zapratimo
 
Nisam siguran da li troluješ, deluje mi tako, ali za svaki slučaj, ako ipak ne troluješ, preporučio bih ti da se što brže odseliš odatle. Najbolje u sasvim drugi deo grada, gde ćeš naći novo društvo. Ona ima pravo da radi šta hoće jer je punoletna, ali to svejedno može da ima veoma negativan efekat na tvoj život, naročito ako srećeš nekog od tih njenih tipova u gradu, jer će te uništavati kao njenog brata, a i generalno ti neće biti lako ako ti je sestra zaista takva jer je društvo surovo.

Jbg i sam znaš kakvi su muškarci, ja dok sam bio socijalno aktivniji retko sam prošao kroz neko druženje ili izlazak da se nisu hvalili da su "bili sa ovom devojkom, bili sa onom, ovoj uradili ovo, onoj uradili nešto drugo". Plus čim raskinu šire priče i hvale se dogodovštinama, još ako ih devojka povredi na neki način to je onda haos. Ima i džentlmena ali sve manje, drugačije je vreme, a ti si ipak deo instagram/tiktok generacija.

Nju boli uvo jer će se ona sutra smiriti i udati kad se iživi, ali će se na tebi slomiti njena potpuno prirodna sloboda izbora i imaćeš traume. Dobro je što više nisi u srednjoj školi, da jesi to bi bio još viši stupanj trauma od vršnjaka i kojekakvih dripaca. Zato, ako je sve ovo nekim slučajem istina, gledaj da bežiš iz tog okruženja što pre, a ona nek radi šta hoće, ne možeš joj ništa braniti.
 
jedina prica da BRAT prica o SESTI u konotaciji sexa je odavno ali znam da smo bati koji je pricao izbusili zimsku jaknu sibicama i da je dobi puuuuuuuuuuuuuno sutova u doope...ma neka su zivi i zdravi "patologija" .... sto dalje od nas normalnih mladih krompirica
 
Vidim da se nije sve postavilo..
Mnogo puta ih je dovodila kod kuce i imali su seks, i to dok sam ja tu.. Bila je glasna pa se culo i na drugom kraju kuce.
Nema blama ni kad se presvlaci, to radi isto dok sam tu..Halteri, ves, tange i ostalo ostavi na krevet i izadje. Slike na drustvenim mrezama su bas provokativne, pući se, grudi ili guza u prvom planu, polu gola itd.. ako vas nesto zanima pitajte tu sam 😁
Neam takvu sestru, a i da imam malo bi me bilo stid pricati i gledati sestru na taj nacin,, msm da imas neku boljkicu u glavi iskreno.
 
Malero55 ----Decko.Tvoja sestra ima 24 godine,Nemas nikakvo pravo,da se mesas u njen seksualno emotivni zivot.Ti sto pre,pronadji devojku za
seks,pa se neces uzbudjivati,sto sestra nosi kratko,i sto je njen brus halter na njenom krevetu.Sto pre utisaj svoj seksualni nagon,dok se nije
dogodilo zlo........
 
Malero55 ----Decko.Tvoja sestra ima 24 godine,Nemas nikakvo pravo,da se mesas u njen seksualno emotivni zivot.Ti sto pre,pronadji devojku za
seks,pa se neces uzbudjivati,sto sestra nosi kratko,i sto je njen brus halter na njenom krevetu.Sto pre utisaj svoj seksualni nagon,dok se nije
dogodilo zlo........
Brate, to je bolest,, nemoze mu pomoci tvoj savet, tip se lozi na sestru,, ako mu bas smeta nek je poslaje meni,, ja cu bez problema da je naucim ponasanju i smirim joj nagone:malav:
 
Tek sad sam se vratio na ovu temu i procitao..ovo je nenormalno koliko postoji poremecenih ljudi..Znaci ovako da kazem NE PALIM SE NA SVOJU SESTRU NITI ZELIM BILO STA S NJOM..prica je cela oko toga da meni dodje drustvo ona seta polu gola, naginje se, dekolte, tange, sexy ves po krevetu dok je tu moje drustvo. Da kazem da sam ja naviko tako jer tako radi duze, meni je neprijatno kada vidim da tako se ponasa u prisustvu mog drustva ili generalno sto se prica za nju po gradu kakva je, kako se oblaci, slika.. Nadam se da su shvatili pojedinci jer im je samo sex u glavi😁
 
Treba da posavetuješ sestru o njenom ponašsnju ljubazno, razgovaraš možda sa nekim kome veruje i misli dobro, a možda i sa nekim stručnim licem. Ali ako je odrasla, moraš biti obazriv, ne znam šta ti mogu reći a da ne dam pogrešan savet.
 
Ne vidim zasto se dize tolika frka,oko tako slatke sestre,koja se ponasa jednostavno prirodno.Mislim da problem kod sestre ne postoji.Ako negde postoji,
to je kod njenog brata,koji ocigledno,pari oci na pogresnoj osobi,umesto da svoj prirodni seksualni nagon,isprazni na devojci,sa kojom bi trebao da se zabavlja.
 
Pa Malero pričaj sa njom otvoreno, bez osuđivanja i pridika i izbori se za svoju privatnost, to ti je jašta dužna. Nisi u obavezi da znaš kakve gaće nosi.
Mislim u principu nisi ti bitan, te razgovor ne počinji sa "mene je sramota", tebe može biti sramota samo svojih postupaka.
I ne lupajte da sa 23 je neko odrasla osoba. Bitch please. Ljudi nisu odrasli često ni s 60 i razgovor uvek dobro dođe.
 
A ako neko za TVOJU sestru kaže nešto loše, lepo daj do znanja da je to tvoja sestra i da je njen život njena stvar.. Ili tako nešto... Dakle: ne stidiš se, ne biješ se i NA NJENOJ SI STRANI LIKE ALWAYS. Like no matter what. Mislim dokle god ne počini neki stravičan zločin, tad je predaš vlastima, ok?
 

Back
Top