Mogu li forumi da uzvrate udarac socijalnim mrežama?

Kakva su vaša iskustva sa socijalnim mrežama?
Na kojim socijalnim mrežama ste bili?
Koje ste ugasili?

Угасио сам Телеграм јер је смор и Вконтакте јер није било наших људи на тој друштвеној мрежи.

Фејзбук је некада био права друштвена мрежа, а данас само бумери висе на ФБ. Једино ми служи да неки контакт са особама које ми нису баш претерано блиске, а морам да саопштим некоме неку инфо или неко мени да саопшти инфо.

Инста...имам пар слика, мрзи ме да поставим још неку. Баш одавно нисам. Пратим по некад шта други објаве, а није лош за инстант забаву или за добијање неке информације.

Твитер волим да читам, мада је српски твитер препун дебила и малоумника, али филтрирам шта читам.
 
U koliko podržavaš zapadni narativ i nisi Srbin ili Rus.

Ја знам много примера да је на форумима брисана порука или објава,

а не знам за примере да се на друштвеним мрежама од стране администрације бришу поруке и објаве (не кажем да тога нема, наравно да има), а посебно националност са тим везе нема.
 
Ја знам много примера да је на форумима брисана порука или објава,

а не знам за примере да се на друштвеним мрежама од стране администрације бришу поруке и објаве (не кажем да тога нема, наравно да има), а посебно националност са тим везе нема.
Najpribližnije forumima je Reddit.
Testiraj ga pa se vrati da pričamo o utiscima.
 
Najpribližnije forumima je Reddit.
Testiraj ga pa se vrati da pričamo o utiscima.

Писао сам по редиту. На различитим потфорумума. Увек сам слободно писао, а брисали су ми једино кад сам спамовао.

И тамо имаш милионе потфорума, неки уопште немају модераторе, неки имају, а и сви ти модератори су различити и различитих политичких уверења, тако да никакве везе нема да ли је неко рус или србин.
 
Писао сам по редиту. На различитим потфорумума. Увек сам слободно писао, а брисали су ми једино кад сам спамовао.

И тамо имаш милионе потфорума, неки уопште немају модераторе, неки имају, а и сви ти модератори су различити и различитих политичких уверења, тако да никакве везе нема да ли је неко рус или србин.
Znam.Ali.Ja nisam išao na podforume tipa r/femboys nego na exYu podforume. :)
 
Форуми могу да нађу своју сврху, мада на другачији начин од "мрежа" које се заснивају на сликама / видеу.
Ми смо претежно текст - за оне који желе да разговарају о разним темама.

Задатак форума је да одржи квалитет разговора и уважавање другачијег мишљења (наравно, не допушта се рекламирање забрањених ствари и ставова).
 
Форуми могу да нађу своју сврху, мада на другачији начин од "мрежа" које се заснивају на сликама / видеу.
Ми смо претежно текст - за оне који желе да разговарају о разним темама.

Задатак форума је да одржи квалитет разговора и уважавање другачијег мишљења (наравно, не допушта се рекламирање забрањених ствари и ставова).
Najbliže istini.Do sada/(odavno).
Pa je li se to tako radi ovde ili nee? :)
Ovo je retoričko pitanje.
 
Forumi ujedinite se.

United Unity GIF by INTO ACTION
 

Back
Top