Modni žiri

Danas bi´ mogao samo da te hvalim....uobrazices se, j*bote. :mrgreen:
znam sta valja :mrgreen: a i imam traumaticna iskstva sa muskim zenama :)))
meni je privlacan muskarac onaj koji je cist i lepo mirise,a pritom je lezerno obucen (da se neko ne zezne ovde ne mislim na trenerku, osim za sport i eventualno za po kuci trenerka je kod mene zabranjeni komad odece :lol: spomenuh vec somotske pantalone,dakle razmisljati u tom pravcu :) ). a vise od toga stvarno ne treba...sto mislim uglavnom i za zene, kako kojoj mozda malo vise vremena, ali u globalu ne volim da vidim isforsiranost i opterecenost odecom do te granice preko koje jednostavno postaje bizarno i suludo....lezernost onoga sto se nosi u kombinaciji sa onim sto ide uz neciju pojavu i sve cisto i mirisno je za mene bar dobitna kombinacija.
I meni se sviđa taj stil, i to baš u severnjačkom izvođenju - Italijani se mnogo 'našminkaju' tačno vidiš da uopšte nemaju dioptriju, iako nose naočare, i da nose šal iako nije hladno. Severnija varijanta - Austrijanci, Nemci, Danci - uhuh. Tako mnogo sa tako malo. Pretpostavljam da je neka vrsta strogosti već deo njihovih kultura, pa im je onda lakše i da se obuku tako jednostavno...
ko sto rekoh gore meni je u toj jednostavnosti tajna uspeha...zapravo uvek se iznerviram kada shvatim da je klasicne modele cipela i odece najteze naci a i kad ih nadjes da su po pravilu najskuplji :neutral:
 
Hju Džekmen je meni seksi i u jutenom džaku tako da :lol:

Inače Gwyneth Paltrow u Stella McCartney

Volim Gvinet i lude uzorke ali haljina je grozna.
Grozan kroj i grozan uzorak...šta joj bi :/
Gwyneth+Paltrow+Stella+McCartney+Coach+1.jpg


Gwyneth+Paltrow+Stella+McCartney+Coach+2.jpg


Gwyneth+Paltrow+Stella+McCartney+Coach+3.jpg

Ta mala, kcerka starog Paul-a (McCartney), je mnogo bolji dizajner obuce nego garderobe. :think:
 
Devojke, sta mislite o fenomenu Kjare Feranji?

Blog vodi duze od 2 godine.
U pocetku mi je bila veoma simpaticna, tipicna italijanka, zagovarala je klasican stil, prociscen, obogacen svevremenskim komadima.

Vremenom, njen blog postaje hiper popularan a ona pocinje ziveti luksuzno saradjujuci s prestiznim svetskim modnim i kozmetickim kucama.

Ona devojka s pocetka blogovanja je nestala. :(


Da li mislite da je za stil dovoljno okaciti tasnu od 1.400 e na rame (kao na fotografiji ispod)?

Da li ste vazni i modno osvesteni ako stavite na sebe sve in komade sezone cak iako ne odgovaraju vasem senzibilitetu ili gradji?










 
Hju Džekmen je meni seksi i u jutenom džaku tako da :lol:

Inače Gwyneth Paltrow u Stella McCartney

Volim Gvinet i lude uzorke ali haljina je grozna.
Grozan kroj i grozan uzorak...šta joj bi :/

Gwyneth+Paltrow+Stella+McCartney+Coach+1.jpg


Gwyneth+Paltrow+Stella+McCartney+Coach+2.jpg


Gwyneth+Paltrow+Stella+McCartney+Coach+3.jpg

Na njoj mi se ne dopada ama bas nista. Osim mozda sandalica, deluju luckasto na simpa nacin. Medjutim, ova haljina vristi za paznjom koliko je losa, pa skrece paznju sa svega ostalog.

Po meni je ova haljina jako, jako ruzna, i kroj i dezen su razocaravajuci.
 
Vezano za ovu blogerku, moram da priznam da nemam pojma ko je ona...
Generalno na sva postavljena pitanja je odgovor NE ali mi se iskreno ovo što si okačila jako jako sviđa estetski ( sem ovih kristalčića po farmerkama koji su mi višak). Deluje sve tako ležerno i toplo i mislim da joj baš lepo stoji.

Ali kažem, nisam je pratila tako da ...čisto onako površno ocenjujem
 
Meni se kod ove blogerke svidja - nista.


ps
na hiljade (stotine hiljada, da ne kazem miliona) slicnih ima na svijetu. Naravno ima i mnogo losijih i ima mnogo boljih. Ova djevojka se utopila u sivilo svijeta.
 
Ja sam Kjarin blog otkrila relativno skoro i nekad mi je odlicna, nekad uzas, ali volim sto joj je blog opusten, ima slika sa putovanja, u pidzami, za vecerom. Nije umisljena jasampoznatablogerkaribetina.
Nego posto vidim da nas ima koji pratimo blogove, mogle bismo da ozivimo temu o istim? :)

Hju je sehi i u dzaku, to smo apsolvirale, ne znam sta je sa Givent, mislim da je nikad nisam videla u ovako losem izdanju.
 
Primetila sam da se Nickelson Wooster dopada gotovo svima. :)
Sirok spektar generacija ga smatra privlacnim i seksi. :)
Cak je i u roza pantalonama frajer. :)


Slažem se - stoji mu roze. U stvari, na njemu mi se više sviđa nego na ženama. Njegove kombinacije jako vesele, i uvek mi izmami osmeh. I pojedinačni komadi su uvek izuzetni, cipele, one gore braon pantalone - i ufitiljeni brkovi : )
 
Kelly Rutherford, known as Lily Humphrey :) Meni je ona jako lepa, sarmantna i stajlis :)
Na njoj mi je najlepsi muz :lol:

Primetila sam da su likovi u tinejdz serijama sasvim pristojno obuceni, onako kako se i mi oblacimo u svakodnevnim prilikama.
Mozda je to neki trik da budu komercijalnije i prihvatljivije...ili se ja samo nadam da je tako posto se sa svojom garderobom super uklapam u americki tinejdz fesn :(

190d76b99e25757c_lucyhale_s1e21.jpg
00027670.jpg
210czu9.jpg
BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFmlEelRaOGZfM1JHVDhXSkc3UnJiVGcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg
90210_naomi&sis.jpg
tumblr_lcjww5cc2i1qf7fupo1_500.jpg
3910f47f0007b4bf4b374b09

Blogerka me podsetila na Anicu Dobru zbog stava i kose. Kombinacije su mi ok za nekog drugog, nikad ne bih nosila pantalone sa cirkonima niti dzemper preko dzempera...ni malu kockastu torbicu...

Endi mi se svidja na obe fotografije samo bih umesto ove jambolije ubacila neki lepsi sal mozda svila ili tako nesto u boji da razbije monotoniju. Nekako mi je bezveze prsluk uz svecanu haljinu.
 
Primetila sam da su likovi u tinejdz serijama sasvim pristojno obuceni, onako kako se i mi oblacimo u svakodnevnim prilikama.
Mozda je to neki trik da budu komercijalnije i prihvatljivije...ili se ja samo nadam da je tako posto se sa svojom garderobom super uklapam u americki tinejdz fesn :(

To je neka simbioza - mislim da te serije i prate i lansiraju modu.

Gossip Girl je čini mi se cela o modi - imaju 'casual' varijante, i varijante za večernje izlaske. Kelly Rutheford se samo slika u haljinama - njen lik u seriji mi je kao neka osoba iz kataloga, tako i nosi odeću, da imaš vremena da pogledaš nakit, rukavice ili torbu. Druga serija koja ima dosta veze sa modom je Lipstick Jungle, ali tu je postojala i neka radnja...

Ovde može da se kupi odeća iz serije Lipstick Jungle: http://www.nbc.com/Lipstick_Jungle/exclusives/seen_on/
Gossip Girl: http://www.gossipgirlfashion.net/

Biznis : )
 
Kao u The Joneses

Gledala sam prvu sezonu Tracare i nekako me smorilo toliko presvlacenje, pa kao da imaju garderobere bez dna. Pojedine kombinacije su ok, ali po neke su sasvim nerealne i neprilagodjene zivotu u urbanoj sredini, na granici primitivizma.
Primer za to su obavezne stiklice od 12cm i to narocito kad juris prevoz, stojis u posti ili bacas djubre :roll:

Nisam gledala Lipstik Dzunglu (kako li ce to kod nas da prevedu :D ) ali vidim u kom pravcu su razmisljali.

Umalo da zaboravim, gospodin stilista
33130_asok-murti-i-aida-djedovic_origh.jpg
 
Poslednja izmena:
Zbog popularnosti ove teme, od sada je ona na pocasnom mestu medji lepljivima, u samom vrhu naseg modnog pdf-a ;)

Next, Rosie Huntington-Whiteley, Viktorijin andjeo, na milost i nemilost vasoj kritici :)

rosie-huntington-whiteley-burberry-body-host-dress_large.jpg
 
Meni se sve svidja sem stiliste. Narocito Endi, samo bih skinula onu jamboliju ili sta je to vec. Keli je odlicna, sve bih nosila sem jakne koja se presijava i sve sto je braon bilo bi crno, a najsladji je ovaj medenjak plavi, prelepo dete :)
 
meni se iskreno ta crno-bela kombinacija sa slike nista ne svidja, mnogo je stroga a opet nekako ne dovoljno formalna...u svakom slucaju daleko mi se vise svidja kako joj stoje malo komotnije i opustenije varijante...kao recimo druga i cetvrta slika.

i na nekoliko ovih slika prethodnih mi se nista ne svidjaju one cipele koje su sad moderne, ne znam kako se zovu...ova blogerka nije losa (nista sad posebno) ali su joj cipele na ovoj slici uzasne, bas nekako staracki dom fazon :confused: :neutral:
 
i na nekoliko ovih slika prethodnih mi se nista ne svidjaju one cipele koje su sad moderne, ne znam kako se zovu...ova blogerka nije losa (nista sad posebno) ali su joj cipele na ovoj slici uzasne, bas nekako staracki dom fazon :confused: :neutral:

Da, to su sada dva sveprisutna modela: taj sa lastišem, i one šatro zumbane plitke i tanke cipelice. Uopšte ne razumem o čemu se tu radi.
 
Umalo da zaboravim, gospodin stilista
33130_asok-murti-i-aida-djedovic_origh.jpg

Bele šimike - ovo će me proganjati u noćnim morama!
Njene sandale možda nisu loše, ne vidim dobro, ali ove farmerke ih srozavaju, šteta što ne nosi crne platnene pantalone, malo kraće, da se vide.

Mene će proganjati njene sandale. (I njegov šabanoti izraz lica.)
Ako su to uopšte sandale...
Izgledaju mi kao neke plastične papuče, raskvašene od pecanja uz priobalje. :lol:

***
Tri izdanja Biljane Obradović

90qd5c.jpg
2vma7fr.jpg


yz8qr.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top