Modem Intel Ambient

B

Bigjr

Gost
Nedavno Sam Kupio Modem Intel Ambient Firme Mercury, Instalacija Upravljackih Programa U Win-Me Je Prosla Glatko I Win Je Prepoznao Modem Kao Intel(R) Data Fax Voice V.92 Modem.Medjutim Kada Pokusam Da Se Povezem Jedva Dobijam Konekciju a I Kada Je Dobijem Traje Otprilike 2 Min. I Onda Pukne A I Za To Vreme Nista Ne Ucitava.U International Settings Sam Ostavio Default(U.S.) Posto Nema nase Zemlje Mozda Je U Tome Problem Ili Mi Je Win Instalirao Pogresan Driver tako da Stvarno Ne Znam U Cemu Je Problem.Zahvaljujem Se Na Bilo Kakvoj Pomoci.
 
Do sada sam imao dva puta probleme sa tim Intelovim modemima i jedino sto mogu da ti predlozim je da lepo uzmes neki LUCENT 56K i videces razliku!
Uzeo sam jedan INTEL modem i instalirao ga i najduze sto sam uspeo da budem na netu je 7 minuta! Isti komp, ista konekcija sa LUCENT-om je trajala koliko sam hteo, nije pukla veza ni jednom!
Razmisli, sad taj Lucent moze da se nadje i za manje od 10 eura, a razliku ces videti 99,9%!
Pozdrav!
 
Ako nisi uspeo do sada da resis problem je u drajverima. Imam isti modem i iste sam imao probleme.
Instalirao sam druge drajvere i sad se kacim sa 50kb/sec i skida mi oko 5.5KB/sec
Ako ti trebaju drajveri da probas javi se na moj mail
daxy@ptt.yu pa cu ti poslati!!!
 

Back
Top