Mocvara serija

Nije Djuricko pobegao nego otisao da snima Stranger Things

Jesi li siguran.

https://www.nedeljnik.rs/ne-mogu-vi...m-sta-da-jedem-duricko-o-zivotu-i-radu-u-sad/

“Hoću da idem na Mesec i da radim neku takvu seriju. Ne znam zašto. Ne mogu više da snimam film u praznoj kući i da nemam šta da jedem. Želim da snimam nešto levo. Kod nas ne postoje žanrovi poput SF, jedini žanr je socijalna drama – realizam. Nemam ništa protiv toga, ali to je bilo zastupljeno osamdesetih. Ne mogu da radim sad crni talas”, rekao je Đuričko.
 
Jesi li siguran.

https://www.nedeljnik.rs/ne-mogu-vi...m-sta-da-jedem-duricko-o-zivotu-i-radu-u-sad/

“Hoću da idem na Mesec i da radim neku takvu seriju. Ne znam zašto. Ne mogu više da snimam film u praznoj kući i da nemam šta da jedem. Želim da snimam nešto levo. Kod nas ne postoje žanrovi poput SF, jedini žanr je socijalna drama – realizam. Nemam ništa protiv toga, ali to je bilo zastupljeno osamdesetih. Ne mogu da radim sad crni talas”, rekao je Đuričko.

Ma to su izgovori i prica za novine, otisao je jer snima cetvrtu sezonu Stranger Things
 
Mora covek da jede nesto, da plati racune...
Je l' on kriv sto ovde ne postoji kreativnost, talenat, masta, kvalitet...

Sta ti ocekujes, da Srbi snime Stranger Things? :D
Pa ono, brate bas nas ima, totalno smo uporedivi, je li.. Ahahah
Aj ne zezaj, za ovoliku populaciju itekako imamo sve od toga sto si nabrojao...

Sa tim tvojim stavom i bojkotom domaceg delujes ko neka sekta daleko bilo...
Mi godisnje snimimo 30 serija, mozda par njih budu stvarno dobre, ali zato polovina od 30 je avion za te krseve koje ti gledas, sa ocenama 4, 5 i 6..

Sto se tice Djuricka, nije on nikakav svetac, kod nas se snima dosta, ima posla za glumce, a on uvatio angazman na planetarnoj hit seriji i sad prodaje neko pricu kao smeta mu ovde ovo i ono, ma kako da ne... Mislim ima pravo da prica sta hoce, ali znamo zasto je otisao, nije niko lud
 
Avion ako ti ocenjujes mozda.
Zamisli da te tvoje super serije ocenjuju amerikanci, kinezi, australijanci, ceo svet koji gleda americke serije.
Pa trazili bi od imdb-a da uvede ocene u minusu samo zbog njih.

A Djuricko sigurno zna bolje od tebe zasto je otisao.

Interesantno da se ti kao neki moderator ne bavis uopste temom nego iskljucivo napadima na mene licno.
Cak si i do sekte stigao.
 
Avion ako ti ocenjujes mozda.
Zamisli da te tvoje super serije ocenjuju amerikanci, kinezi, australijanci, ceo svet koji gleda americke serije.
Pa trazili bi od imdb-a da uvede ocene u minusu samo zbog njih.

A Djuricko sigurno zna bolje od tebe zasto je otisao.

Interesantno da se ti kao neki moderator ne bavis uopste temom nego iskljucivo napadima na mene licno.
Cak si i do sekte stigao.

Ahahahaha kako se ne bavim temom, pa postovi od danas su mi o seriji, vidis da sam trailer okacio i intervju sa glumicom..
A ja ne da nemam nista protiv tebe, nego naprotiv, gotivim te, i ne znam kako to nisi primetio...
Evo o cemu se radi, meni ne smeta sta ti gledas, ali uvek kad dodjes da pljujes domace, ja te podsetim na te tvoje serije, i toeto..

Sto se tice sveta koji gleda americke serije, pa naravno da gleda, i ja prvi gledam, ali gledamo one sa ocenama preko 8, koje zaista jesu sjajne...
Gde sam ja napisao za domace da su super? Najveci deo jeste krs i lom, ali ima uvek i gledljivih i po neka stvarno dobra...

Nema sta Djuricko meni da prica, kad ja vidim sta on snima u Americi...
 
Tako da malo spusti loptu, ti si meni prvi replicirao kako ne pratimo trendove, i ja ti pisem normalno kao svaki korisnik, kakvi sad licni napadi, to je smesno, niko te ne napada, a to za sektu nije nista zlonamerno da bi sad vadio kao kec iz rukava, kroz salu sam ti rekao kako deluje kad non stop svuda kategoricki pljujes sve sto je iz domace produkcije... Kao da si se negde zavetovao na bojkot i hejtovanje
 
Ja sam replicirao da se ne prete trendovi u Srbiji.

A nisam replicirao da si ti licno clan sekte koja reklamira ovo smece.

Nadam se da shvatas razliku.

Ajde kad se vec hvatas za tu rec, ja nisam napisao da si ti u sekti nego da tako deluje, sigurno nisam to mislio bukvalno, razumes valjda sta sam hteo da kazem..
Ne dozivljavam ja licno sto se tebi ne svidja neka serija, zasto bi, ali je stvar u tome da ti u poslednje vreme sve cesce na mnogim temama to ponavljas...
A to nije pristojno.

Zamisli da ja sad bojkotujem americki film i dolazim na teme o istim i samo hejtujem, cak i kad nije tema o njima ja zapodenem.. Pa bilo bi ruzno, slozices se..
Rec sekta sam upotrebio da docaram, naravno da je preuvelicavanje, a za te lose ocenjene serije koje ti pratis namerno spominjem da ti dam do znanja da kao sto ti iz inata ili nekog principa bojkotujes domace serije i filmove, da tako isto neko mozda ima odnos prema stranim serijama koje nisu bas vrh...

Sad ti kazem ko drug... Lose je biti iskljuciv i zatvoren.. Svuda ima ponesto za svakoga...
Evo opet ti kazem, vecina tih domacih serija jesu bez veze, ali se svake godine probere po neka pristojna, pa cak i dobra...
Isto tako ja sam siguran da ima dobrih americkih serija i sa ocenom tipa 7, pa mozda i sa 6 i nesto ima solidnih...

Ja ih ne gledam jer nisam video jos sve ove jace, ali mozda i te slabije nekad dodju na red..
Ti mislis da ja bas sve gledam, pa ima sto i preskocim, evo Mocvaru cu gledati zbog jakih autora, glumaca, i ambiciozne produkcije... Pa videcemo kakva je..

Znaci poenta, niko ne propagira totalnu uniformisanost, pisi sta hoces, ali ocekuj odgovor.. Pritom ovo ja ne dozivljavam kao svadju, samo razmena misljenja...
Necemo ovde vise o ovome jer je tema o jednoj konkretnoj seriji. Pa da ne spamujemo, rekao sam ti sta sam imao.
 
Ne dozivljavam ja licno sto se tebi ne svidja neka serija, zasto bi, ali je stvar u tome da ti u poslednje vreme sve cesce na mnogim temama to ponavljas...
A to nije pristojno.

Ne kapiram zašto nije pristojno da bilo ko kaže šta voli ili ne voli? Ovo je filmski forum, svaki forumaš ima svoj ukus i stvari koje prati ili ne prati, došli smo da se zezamo na tu temu...
 
Ne kapiram zašto nije pristojno da bilo ko kaže šta voli ili ne voli? Ovo je filmski forum, svaki forumaš ima svoj ukus i stvari koje prati ili ne prati, došli smo da se zezamo na tu temu...

Detaljnije sam pojasnio u pasusu ispod, nije isto reci jednom i to ponavljati svuda... Neko ko je mozda dosao da prica o seriji ili filmu nije duzan da svaki drugi dan cita jedan te isti hejt komentar koji se ponavlja... Sto se tice ukusa, pa upravo o tome i ja pricam. A ako ovako nastavimo obesmislicemo temu i moracu brisati...
 
Ajde kad se vec hvatas za tu rec, ja nisam napisao da si ti u sekti nego da tako deluje, sigurno nisam to mislio bukvalno, razumes valjda sta sam hteo da kazem..
Ne dozivljavam ja licno sto se tebi ne svidja neka serija, zasto bi, ali je stvar u tome da ti u poslednje vreme sve cesce na mnogim temama to ponavljas...
A to nije pristojno.

Zamisli da ja sad bojkotujem americki film i dolazim na teme o istim i samo hejtujem, cak i kad nije tema o njima ja zapodenem.. Pa bilo bi ruzno, slozices se..
Rec sekta sam upotrebio da docaram, naravno da je preuvelicavanje, a za te lose ocenjene serije koje ti pratis namerno spominjem da ti dam do znanja da kao sto ti iz inata ili nekog principa bojkotujes domace serije i filmove, da tako isto neko mozda ima odnos prema stranim serijama koje nisu bas vrh...

Sad ti kazem ko drug... Lose je biti iskljuciv i zatvoren.. Svuda ima ponesto za svakoga...
Evo opet ti kazem, vecina tih domacih serija jesu bez veze, ali se svake godine probere po neka pristojna, pa cak i dobra...
Isto tako ja sam siguran da ima dobrih americkih serija i sa ocenom tipa 7, pa mozda i sa 6 i nesto ima solidnih...

Ja ih ne gledam jer nisam video jos sve ove jace, ali mozda i te slabije nekad dodju na red..
Ti mislis da ja bas sve gledam, pa ima sto i preskocim, evo Mocvaru cu gledati zbog jakih autora, glumaca, i ambiciozne produkcije... Pa videcemo kakva je..

Znaci poenta, niko ne propagira totalnu uniformisanost, pisi sta hoces, ali ocekuj odgovor.. Pritom ovo ja ne dozivljavam kao svadju, samo razmena misljenja...
Necemo ovde vise o ovome jer je tema o jednoj konkretnoj seriji. Pa da ne spamujemo, rekao sam ti sta sam imao.

Na kojim to mnogim temama i svaki drugi dan to ponavljam.

Koje su to toliko lose serije koje ja gledam.

I nije tacno da sam hejtovao tek tako radi hejtovanja, nego sam prvo pogledao trejler/teaser i rekao sta mislim o tome.

Sto se to misljenje ne razlikuje od dosadasnjeg nije moj problem. Kad se napravi nesto dobro ja cu to da pohvalim.

I serija je pocela juce, a jos je nisi gledao.
 
Na kojim to mnogim temama i svaki drugi dan to ponavljam.

Koje su to toliko lose serije koje ja gledam.

I nije tacno da sam hejtovao tek tako radi hejtovanja, nego sam prvo pogledao trejler/teaser i rekao sta mislim o tome.

Sto se to misljenje ne razlikuje od dosadasnjeg nije moj problem. Kad se napravi nesto dobro ja cu to da pohvalim.

I serija je pocela juce, a jos je nisi gledao.

Sad me ti pitas, a ja da ti odgovorim bice da sam zlopamtilo...
Evo recicu ti, ovde si drugi put na jedva dve strane dosao sa pricom kako nemamo talenta i slicno..
Pa si na drugoj temi gde se uopste i nije pricalo o tome meni prebacivao kako trosim vreme na domace serije i filmove..

A na trecoj si rekao da bojkotujes sve domace, kako si naveo jer se finansira od drzavnog novca, toliko o tome da ces da pohvalis..
Seriju nisam gledao jer nemam Superstar TV i cekam vikend da krene na RTS 1. Uopste mi se ne da da jurim one ocajne snimke sa Dailymotion-a...
 
Sad me ti pitas, a ja da ti odgovorim bice da sam zlopamtilo...
Evo recicu ti, ovde si drugi put na jedva dve strane dosao sa pricom kako nemamo talenta i slicno..
Pa si na drugoj temi gde se uopste i nije pricalo o tome meni prebacivao kako trosim vreme na domace serije i filmove..

A na trecoj si rekao da bojkotujes sve domace, kako si naveo jer se finansira od drzavnog novca, toliko o tome da ces da pohvalis..
Seriju nisam gledao jer nemam Superstar TV i cekam vikend da krene na RTS 1. Uopste mi se ne da da jurim one ocajne snimke sa Dailymotion-a...

To o finansiranju je na ovoj istoj temi na prvoj strani.

A ono je bila zayebancija kad si rekao da nisi gledao Mad Maxa na gledali obrazlozili.

Znaci sveukupno 2 teme od hiljadu.
 
Detaljnije sam pojasnio u pasusu ispod, nije isto reci jednom i to ponavljati svuda... Neko ko je mozda dosao da prica o seriji ili filmu nije duzan da svaki drugi dan cita jedan te isti hejt komentar koji se ponavlja... Sto se tice ukusa, pa upravo o tome i ja pricam. A ako ovako nastavimo obesmislicemo temu i moracu brisati...

Nemoj da brišeš. Ja sve čitam, skroz mi je OK da ti hvališ ili da budeš optimističan, da Tzar kaže šta on misli, onda dođe Ariodante sa nekim britkim femi komentarom, pa naiđe S1mcro da se žali što je glumica nabacila mišiće, itd. ... nismo na naučnom skupu :)
 
Nemoj da brišeš. Ja sve čitam, skroz mi je OK da ti hvališ ili da budeš optimističan, da Tzar kaže šta on misli, onda dođe Ariodante sa nekim britkim femi komentarom, pa naiđe S1mcro da se žali što je glumica nabacila mišiće, itd. ... nismo na naučnom skupu :)

Ahahaha kako nismo bre, pa ovo je trust mozgova, sve od reda erudite, evo ja prvi, nemoj da se potcenjujemo
 
Ok videh 3 minuta i koja je poenta,sta umisljaju danasnji reditelji da ce dobiti oskara,ljudi snimite nesto smisleno nerazvuceno da me drzi pored ekrana,ne da me zajebavate nedeljama da blenem izmedju redova u vase proseravanje i neke poente koje spakujete u pola gledljive epizode,ali kisa pada gora zeleni,ili bre u koorac sa sve pticjim kadrovima
 

Back
Top