Mocna Nirdala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ShadowRider:
*5 minuta smeha*

v.b. ovo ti je bilo za medalju.Nego imali neko neku sliku tog Nirdale.

Ako ima,nek postavi ovde

EVO GANDORA-BORCA PROTIV MOCNE NIRDALE!
 

Prilozi

  • snapshot20060112222518.jpg
    snapshot20060112222518.jpg
    2,9 KB · Pregleda: 139
Gandor je najveci car na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Njegove reci:" Kraljica Nirdala je u neraskidivim sustinskim kontekstima sa desavanjima ovog sveta"
Tako nesto.

Ajd u zdravlje!!!!!
 
Gledam sam film Gandor.... Prvih 10-15 minuta sam se smejao liku dok nije poceo da prica kako se razocarao u ljudski rod..... Tih prvih 15-tak minuta gledate film i kazete (jbt, kakav je ovo idiot...ludak...kreten, smejete se itd). Posle tih urnebesnih 15 minuata (bar je tako bilo u mom slucaju) zapitao sam se sta je tog coveka nateralo na takav zivot i takvo poinasanje.... Na kraju mi je bilo zao tog jadnog coveka..... On je po toj prici bio ucitelj u nekom mestu u Bosni a onda mu se desilo nesto sto ga je navelo da se razocara u ljudski rod....sta je to moglo biti, ne znam, ali ga je fakat to razbilo totalno.... Mislim da je film za sve osim za ismejavanje...
 
Ono sto je meni u stvari fantasticno u vezi sa Boskom Gandorom je mera njegove posvecenosti i zrtve. A cinjenica da Nirdala ne postoji ne menja cinjenicu da je on najveci superheroj na nasim prostorima.
 
Ja kontam da su i NIRDALA i GANDOR "skracenice" od necega....

Ako je NERA - nebeska radionica i TIPON - tiha poruka neba, reci Nirdala i Gandor su skroz u tom svetlu. Na ne znace nista tako da je on to verovatno skratio..... Ja se pitam ko je njega tako sj*b'o...
 
Pazi, njega je moglo da sj€be bilo sta, situacija koju bi osoba sa drugacijim mentalnim sklopom relativno lako prebrodila i tako dalje.
Bilo kako bilo, ne mislim da je njemu sad nesto lose i da je za zaljenje. Sad je on deo te velike organizacije, ima BITAN cilj u zivotu, a to je fantastican osecaj.

Sto rekose Blues Brothers: We're on a mission from God.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top