Mocna Nirdala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

v.b.

Obećava
Poruka
81
ShadowRider:
*5 minuta smeha*

v.b. ovo ti je bilo za medalju.Nego imali neko neku sliku tog Nirdale.

Ako ima,nek postavi ovde

EVO GANDORA-BORCA PROTIV MOCNE NIRDALE!

Prilozi

• snapshot20060112222518.jpg
    snapshot20060112222518.jpg
    2,9 KB · Pregleda: 138

Zvjar

Obećava
Poruka
85
Gandor je najveci car na svetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Njegove reci:" Kraljica Nirdala je u neraskidivim sustinskim kontekstima sa desavanjima ovog sveta"
Tako nesto.

Ajd u zdravlje!!!!!

Wilkołak

Domaćin
Poruka
3.441
Gledam sam film Gandor.... Prvih 10-15 minuta sam se smejao liku dok nije poceo da prica kako se razocarao u ljudski rod..... Tih prvih 15-tak minuta gledate film i kazete (jbt, kakav je ovo idiot...ludak...kreten, smejete se itd). Posle tih urnebesnih 15 minuata (bar je tako bilo u mom slucaju) zapitao sam se sta je tog coveka nateralo na takav zivot i takvo poinasanje.... Na kraju mi je bilo zao tog jadnog coveka..... On je po toj prici bio ucitelj u nekom mestu u Bosni a onda mu se desilo nesto sto ga je navelo da se razocara u ljudski rod....sta je to moglo biti, ne znam, ali ga je fakat to razbilo totalno.... Mislim da je film za sve osim za ismejavanje...

parka

Buduća legenda
Poruka
26.227
Ono sto je meni u stvari fantasticno u vezi sa Boskom Gandorom je mera njegove posvecenosti i zrtve. A cinjenica da Nirdala ne postoji ne menja cinjenicu da je on najveci superheroj na nasim prostorima.

Wilkołak

Domaćin
Poruka
3.441
Ja kontam da su i NIRDALA i GANDOR "skracenice" od necega....

Ako je NERA - nebeska radionica i TIPON - tiha poruka neba, reci Nirdala i Gandor su skroz u tom svetlu. Na ne znace nista tako da je on to verovatno skratio..... Ja se pitam ko je njega tako sj*b'o...

parka

Buduća legenda
Poruka
26.227
Pazi, njega je moglo da sj€be bilo sta, situacija koju bi osoba sa drugacijim mentalnim sklopom relativno lako prebrodila i tako dalje.
Bilo kako bilo, ne mislim da je njemu sad nesto lose i da je za zaljenje. Sad je on deo te velike organizacije, ima BITAN cilj u zivotu, a to je fantastican osecaj.

Sto rekose Blues Brothers: We're on a mission from God.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.