Mnogo brzo ide auto

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
Ovaj imam problem kada instaliram Underground 2 i ono stavim na 800x600 naci auto je brz naci kao da ide 1000KM..

A kada stavim na 1600x1200 normalno.

I kada isto tako instaliram MadeMan igricu covek ide brzo, ili kada povecam da najvecu rezoluciju isto tako ide brzo!!!

Sta moze da bude?
 
Teorija ti nema vze sa vezom...
Treba da iskljucis jedno jezgro (ovo sto si naveo je problem kod dualcore procesora)

Izadjes iz igre preko task managera (ctrl+alt+delete), medju procesima nadji proces igre, desni klik, set afinity, i jedno jezgro odstikliraj. Zatvori i normalno se vrati u igru (kliknes dole u taskbaru). Ako imas AMD, takodje imas na netu one drajvere za optimizaciju, mada ako ti ovo pomogne ne moras da se cimas

Btw ako imas jednojezgarni procesor, onda nemam pojma...
 
Ne znam kolko imam,gde se to gleda?

Imam ovako konfa:

Ne znam dal ste videli,ali ajde:
Ne hvalim se,ali ajde...

AMD Athlon X2 M2 4800+ Duel Core 2.5
2GB Rama PQI 800mhz
Ati Radeon HD2600 Pro 512rama PC-E
BioStar TA690G AM2

Sada napajanje je od 450W dobar sam uzeo ne znam dal Chief... :D:D
 
Ne znam kolko imam,gde se to gleda?

Imam ovako konfa:

Ne znam dal ste videli,ali ajde:
Ne hvalim se,ali ajde...

AMD Athlon X2 M2 4800+ Duel Core 2.5=duplo jezgro= 2 jezgra
2GB Rama PQI 800mhz
Ati Radeon HD2600 Pro 512rama PC-E
BioStar TA690G AM2

Sada napajanje je od 450W dobar sam uzeo ne znam dal Chief... :D:D
Inace ja sam vec vidjao takve konfe...ima jedan lik u Pozeskoj i jedan na Slaviji:mrgreen:
 
Ovaj imam problem kada instaliram Underground 2 i ono stavim na 800x600 naci auto je brz naci kao da ide 1000KM..

A kada stavim na 1600x1200 normalno.

I kada isto tako instaliram MadeMan igricu covek ide brzo, ili kada povecam da najvecu rezoluciju isto tako ide brzo!!!

Sta moze da bude?

ko jos igra na 800x600? ako imas wide monitor onda je rezolucija 1600x1200 ok...ja imam jedan laptop 15-ku sa 1600x1200 rezolucijom...i sve igre przim u toj rezoluciji
 
Pazi ti to pisanje...sta kao, nemojte da padnete na dupe:roll:
Da li smo videli...ali ajde...

A procesor mu dual core,a nezna koliko jezgara ima:roll:
I ne zajebavam, lepo sam mu podvukao da razume sledeci put sta je sta:wink:

...ma znam bre nego.....znas i sam da neko nezna, neko stvarno nezna, i poneko i odvali tako nesto.....***..
 

Back
Top