Mladji - sladji?

@Muska Sponzorusa: U, ta, ta, ta!



Pa, zapnem da nadjem takvog. I to je mukotrpan posao.



Dok ti sastavljas kraj s krajem u tvojoj ljubavi, ja uzivam punim plucima sa mojim momcima.

@parka: Ranije sam pevala, leto zima, a sada se bavim malo produkcijom i komponovanjem. Ipak, leto je rezaervisano za Maltu, Tajland, Meksiko, Bali ili Francusku Polineziju. Mozda ove godine naleti neki Brazil.

A gde si pevala,Moderna?
Sta uopste znaci Moderna pevacica?:lol:
Kakva je to staromodna...?!Kojom vrstom muzike se bavis???
 
Znaci da pevam moderne pesme i da vodim moderan stil zivota, kao i druge moderne pevacice.



Другим речима, пЈевачица свира грацу, да простите сви овде присутни! :rumenko:
П.С. А, је л' ко провалио ову модерну спонзорушу?!
Немој да опет страда Аца, љуби га тета Астродита! :hahaha:
 
Moje pitanje nije u smislu da je decko mladji od mene, jer bi onda znacilo da zavdoim maloletnike, vec o tome da je mladji u odnosu na momke sa kojima sam ranije bila. Muva me jedan decko koji je dve godine stariji od mene. Ja nisam nikada bila sa mladjima, pa mi nije jasno sta da radim? Sta, ako nema kola? Sta, ako nema stan? Sta, ako me ne bude izvodio na popularna mesta? Sta, ako je zaboravan, pa zaboravi nase vazne datume? Sta, ako? Sta, ako? Pitanja se nizu, a strah raste. Ovaj sadasnji decko sa kojim sam ima malo problema sa zenom, pa mi je dosadio.
Znaci, pitanje, da ne bude zabune: Imate li neki intimno prijektovani limit koliko godina vas muskarac treba da bude stariji/maldji u odnosu na vas? Isto pitanje je i za muskarce znaci zena starija/mladja? I mislite li da godine u ljubavnom odnosu imaju veze?

ko sto rekoh hiljadu puta, volim starije, ali ne preko 10-15 godina
retko se lozim na mladje, mislim da je samo jednom bilo, ali ajde, sa mojih 35, ne bi smeo da bude mladji od 30tak. Mislim da imaju veze
 

Back
Top