Mladić sa kukastim krstom na Bogojavljenje stao pored Amfilohija

Pre nego sto skocite ko besne ovce, barem probajte izguglati simbole..
Pretpostavljam da je ovo varijacija slovenske svastike, tacnije simbol boga Svaroga..

Da, pored ostalog. Nosili su ih ovakvi srednjovekovni germansko-slovenski vitezovi...

Arian.jpg


:ok:
 
Mladić sa neobičnom tetovažom slikao se u društvu mitropolita Amfilohija Radovića tokom obeležavanja Bogojavljenja u Podgorici.

Bogojavljensko plivanje za časni krst, koje je organizovala Mitropolija crnogorsko-primorska i Crkvena opština Podgorica, pratilo je više stotina okupljenih vernika.

FICktkqTURBXy81NGY3NjM3YTY4M2UzNGIwYTg2ZWRkNDhkZDk4M2UwNy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Među onima koji su prisustvovali bogojavljenskom plivanju i arhijerejskoj liturgiji, a koju je služio mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije, mnogima je skrenula pažnju tetovaža na grudima koju nosi mladić go do pojasa.


Neki raspravljaju da je ovo iz hinduizma, budizma... Po meni ovaj ne liči kao da poznaje te oblasti. Definitivno kukasti krst. Kakva sramota.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/n...stao-pored-amfilohija-i-izazvao-burnu/lj9hp54

јасно као дан! Амфилохије је пронацистички настројен владика, то се одувек знало, само се крило од јавности. зато је толико близак са властима у Москви.
 
Mladić sa neobičnom tetovažom slikao se u društvu mitropolita Amfilohija Radovića tokom obeležavanja Bogojavljenja u Podgorici.

Bogojavljensko plivanje za časni krst, koje je organizovala Mitropolija crnogorsko-primorska i Crkvena opština Podgorica, pratilo je više stotina okupljenih vernika.

FICktkqTURBXy81NGY3NjM3YTY4M2UzNGIwYTg2ZWRkNDhkZDk4M2UwNy5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA


Među onima koji su prisustvovali bogojavljenskom plivanju i arhijerejskoj liturgiji, a koju je služio mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije, mnogima je skrenula pažnju tetovaža na grudima koju nosi mladić go do pojasa.


Neki raspravljaju da je ovo iz hinduizma, budizma... Po meni ovaj ne liči kao da poznaje te oblasti. Definitivno kukasti krst. Kakva sramota.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/n...stao-pored-amfilohija-i-izazvao-burnu/lj9hp54

Sramota koga,Amfilohija ? Mislis da je Amfilohije Video tetovazu ? Sunce vam **** ne moze proci dan a da ne napadate Amfilohija
 
Kolovrat, baš skoro je izašao film "Legenda o kolovratu", sa tematikom borbe Rusa protiv Mongola...


гледао сам пре неки дан. добра продукција, видузелни ефекти, сјајни костими, али прича опасно шкрипи. драматуршки није упаковано у смислену целину.

- - - - - - - - - -

Da bi mogao da se boriš protiv svog neprijatelja, moraš da znaš istog u bocu.

а твој непријатељ је Хитлер? то је исто као кад бих ја рекао да је мој непријатељ Џингис кан.
 
гледао сам пре неки дан. добра продукција, видузелни ефекти, сјајни костими, али прича опасно шкрипи. драматуршки није упаковано у смислену целину.

Ja ga još nisam pogledao, a evo i kolega Nan kaže da vredi videti, pa ću verovatno uskoro. Ovako iz trejlera mi deluje kako si opisao, a za priču ćemo videti. Nego, meni upada u oči koliko je na tim prostorima sve bilo mega. Ogromne armije, milioni mrtvih, u odnosu na to ova ratovanja po Evropi izgledaju kao Diznilend :D
 
Sta je bre ova muska golotinja i popovi ? Kasting kod Kacavende sta li ?

ти знаш шта Малисори кажу са своје мухамеданске сународнике по Метохији? што је најгоре, то је обичај међу браћом.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sramota je što je Hitler hteo da istrebi sve što je pravoslavno i slovensko. Ne govori se ovde o katoličkoj crkvi, da je to bilo u Hrvatskoj, ko bi uzeo to kao neku specijalnu vest?! Već smo navikli da su to potomci ustaša i fašista, ali ovde pričaš o narodu koji je pretpio genocid od strane nacista.

ko je pobio više Srba , nemci ili oni drugi ????
 
Ja ga još nisam pogledao, a evo i kolega Nan kaže da vredi videti, pa ću verovatno uskoro. Ovako iz trejlera mi deluje kako si opisao, a za priču ćemo videti. Nego, meni upada u oči koliko je na tim prostorima sve bilo mega. Ogromne armije, milioni mrtvih, u odnosu na to ova ratovanja po Evropi izgledaju kao Diznilend :D

одлично су одабрали историјску епоху- време кад Монголи освајају Кијевску Русију. али нису отишли даље од тога. прича је скроз лоша, недоречена, пуна рупа, чак на моменте и сасвим бесмислена. али су зато костими савршени. додуше, мало су се наругали Монголима, али то ваљда јер су се угледали на 300, где су се они спрдали са Ксерксом. с тим што је 300 рађено по стрипу, па за то има и разлога. све је визуелно померено, јер је направљен одређени уметнички отклон од реалних представа. овде тога нема, па делује као намерна карикатура. а то је лоше.
 
Ja ga još nisam pogledao, a evo i kolega Nan kaže da vredi videti, pa ću verovatno uskoro. Ovako iz trejlera mi deluje kako si opisao, a za priču ćemo videti. Nego, meni upada u oči koliko je na tim prostorima sve bilo mega. Ogromne armije, milioni mrtvih, u odnosu na to ova ratovanja po Evropi izgledaju kao Diznilend :D

Европа јесте дизниленд. Колико би белгијанци, луксембуржани, талијани или немци издржали у сукобу са чеченима, на пример. Да не помињем монголе. У филму нема велике руске војске осим на самом крају, фора и јесте што је коловрат са малим бројем људи преварио Хорду да се окрене и крене на њега мислећи да је непријатељ много већи. Толико су то добро урадили да су монголи њих десетак гађали катапултима. На крају су сви изгинули али су дали време осталима да се припреме. Испоштовали су основно из историје, нешто су мало додали али ипак је то филм.
Извини на спојловању, :lol:
 
гледао сам пре неки дан. добра продукција, видузелни ефекти, сјајни костими, али прича опасно шкрипи. драматуршки није упаковано у смислену целину.

- - - - - - - - - -



а твој непријатељ је Хитлер? то је исто као кад бих ја рекао да је мој непријатељ Џингис кан.

Moji neprijatelji su NACISTI! A Mein Kampf je njihova ''biblija''. Šta nije jasno?
 
Европа јесте дизниленд. Колико би белгијанци, луксембуржани, талијани или немци издржали у сукобу са чеченима, на пример. Да не помињем монголе. У филму нема велике руске војске осим на самом крају, фора и јесте што је коловрат са малим бројем људи преварио Хорду да се окрене и крене на њега мислећи да је непријатељ много већи. Толико су то добро урадили да су монголи њих десетак гађали катапултима. На крају су сви изгинули али су дали време осталима да се припреме. Испоштовали су основно из историје, нешто су мало додали али ипак је то филм.
Извини на спојловању, :lol:

Ma nema veze. Nego, reci kakav je mozak Ajvar, otvoren za sve kombinacije :D I kako je iskusno izbegao da se direktno sukobi sa braćom...
 
ма све је јасно. само кажем да су и моји непријатељи Џингис-канови Монголи. ти не знаш какво су они зло чинили по свету. ужас!

Džingis-kanov mongoslki pokret je odavno prošlost. Ali nacisti su pored sveg ''zalaganja'' i dalje pretnja sadašnjosti. Pitam se zašto? :think:
 
Moji neprijatelji su NACISTI! A Mein Kampf je njihova ''biblija''. Šta nije jasno?

Немој погрешно да ме разумеш, али ти си условљен, да не кажем дресиран. Реагујеш на свастику као бик на црвену мараму. То није реакција достојна разумном човеку. Гледано са стране, мени је све једно да ли си нациста или комуниста, иста је испрограмираност у питању, само различитом симболиком. Ви комунисти сте украли пентаграм, а нацисти свастику и руне. Сва срећа па је ваше време и иидеологија давна прошлост.
 

Back
Top