Mladić (22) tražio posao na pumpi, snimali ga pa ismejali! Momak u očaju digao ruku na sebe, ceo region tuguje (foto)

Mozda najbolji komentar:

Ja​

31-10-2022 18:19h
@MT
Ispitati poreklo celokupne imovine vlasnika pumpe, pa ce biti jasno i poreklo njegovog primitivizma i bahatosti, kao i zaposlenih tamo. Nista to nije slucajno i ja vidim nesto strasno - kriminalce koji se smeju i rugaju postenim ljudima, ne brigaju za posledice, jer nisu trpeli posledice ni kad su krali sakom i kapom.
 
Nije im dovoljno što su ga ismejali nego mu i publiku nakačili na vrat. Ovo je postalo jako često. Krajnje je vreme da se reguliše krivica podsticanjem na samoubistvo sajber nasiljem.
Sajber nasilje je nastavak gladijatora i recimo boxa,na youtubu se ne vidi koliko ima dislajkova,mislim da je to bolesno i neobjektivno uvijati u masnicu nesto ocigledno,cudi me da do sad nije u zadruzi bilo neko live ubistvo jer se to prodaje
 
Mozda najbolji komentar:

Ja​

31-10-2022 18:19h
@MT
Ispitati poreklo celokupne imovine vlasnika pumpe, pa ce biti jasno i poreklo njegovog primitivizma i bahatosti, kao i zaposlenih tamo. Nista to nije slucajno i ja vidim nesto strasno - kriminalce koji se smeju i rugaju postenim ljudima, ne brigaju za posledice, jer nisu trpeli posledice ni kad su krali sakom i kapom.
a ja vidim jednu gomilu kriminalaca koja svoju bahatost iskazuje na netu i ne prihvata odgovornost za smrt mladica, vec je ladno prebacuje na radnike pumpe i vlasnike....dvolicnost velikih razmera...
Niti je radnik izmislio prank niti je vlasnik kriv sto se masa idiota smeje i komentarise....
 
a ja vidim jednu gomilu kriminalaca koja svoju bahatost iskazuje na netu i ne prihvata odgovornost za smrt mladica, vec je ladno prebacuje na radnike pumpe i vlasnike....dvolicnost velikih razmera...
Niti je radnik izmislio prank niti je vlasnik kriv sto se masa idiota smeje i komentarise....
Itekako je kriv jer ne sme neovlasceno da postavlja snimak na internet bez dozvole tog drugog lica. Ali u korenu je bahatost zbog toga sto nikad nisu odgovarali dok su sticali neposteno, pa primaju i takve radnike.

A masa k'o masa, suplji ljudi koji se smeju svemu i svacemu jer nemaju svoj zivot.
 
Pogledao sam snimak i nisam video ništa smešno. Ovaj krmak što mu postavlja pitanja se smeje sam sebi. Momak nije zbog toga sebi trebao da oduzme život. Koliko su se samo meni smejali i koliko su samo mene ismajavali i nisam se zbog toga ubio.

mozda ne znas celu pricu. ova dvojica sto snimala izbacila na internet gde videlo ko zna koliko hiljada ljudi i pisalo komentare......ja ne koristim ta govna tik tok i ostalo pa ne znam jel snimak jos uvek tamo negde.
 
Ta tuziteljka treba da se obesi na plostad javno, decko je od nje trazio pomoc. Osudio se da trazi pomoc, ljudi i za to treba sila ja nisam trazila pomoc jer sam mislila da i od policije necu dobiti.
Ona kaze da nije imala potpune informacije od policije i d anije znala da je to postavljno na drustvene mreze:

https://www.kurir.rs/region/bosna-i...laden-dulic-pre-samoubistva-otisao-u-policiju

...ali svejedno, onda policija u ovom slucaju treba da odgovara, ili svi zajedno. A vrlo je moguce da je poicija htela nekog da zasstiti i da zato tuziteljki nije dala prave informacije tog dana kad je momak dosao da prijavi nasilje i neovlasceno snimanje i distribuciju snimka.

Ovaj slucaj "smrdi".
 
Danas su dečaci mnogo osetljivi ne razumem šta je razlog ali verujem da bi svi trebali da iđžu u vojsku i da vojni rok traje barem 5 godina da pucaju iz puške i uče se junaštvu a ne da su ba mobitelu i onim istaramima i fabucima oni danas ne iđžu za devojkama nego samo internet a čim se neko nasmeje to je kraj sveta ne smeju da budu tako osetljivi šta bi taj uradio da dobije dete pa da plaće celu noć a tek blizance koji placu tek onda bi se ubio a jadna zena ostala sama sa decom mlade muškarce treba vaspitati a očevi su više po kafanama nego sa decom

Izvini… srpski očevi (čast izuzecima) su uglavnom po švaleracijama i/ili kafanama.
 
Sta se sve desavalo kada se zaposlis u masinstvu kod starih majstora a tebi 15,16 godina?
To je deo rituala uclanjivanja u copor.

Npr da je sluzio vojsku na vreme ovo se nebi desilo :tajna:
kakav crni čopor... to su toksične sredine iz kojih treba glavom bez obzira
 

Back
Top