Митинг СНС

Koliki rok ce Toma da da vlastima u aprilu???

  • Nece biti novog roka

  • Do jeseni

  • Do nove godine

  • Opet 2 meseca


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :dash: :dash: :dash:
Зове ме супруга...Она у БГ на неком семинару....
Пошла са колегиницом у шопинг...па каже....
Маму им ебем...три пута ме претресали....
као да знају да сам твоја супруга....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
To ovi nastrani naprednjaci. Da malo pipkaju snajke. :lol: A i kako bi drugačije? :rotf:
 
Телевизије не преносе слику са митинга по наређењу власти како народ ван БГ неби могао да види колико има људи! Педерску параду су преносили на свим ТВ станицама са извештајима из сата у сат, а о овоме сећути!
Смрт жутој власти и лоповима! Слобода Србији!
 
Телевизије не преносе слику са митинга по наређењу власти како народ ван БГ неби могао да види колико има људи! Педерску параду су преносили на свим ТВ станицама са извештајима из сата у сат, а о овоме сећути!
Смрт жутој власти и лоповима! Слобода Србији!

Слободу Србији свакако неће донети напредњаци. Не живи у заблуди.
 
Телевизије не преносе слику са митинга по наређењу власти како народ ван БГ неби могао да види колико има људи! Педерску параду су преносили на свим ТВ станицама са извештајима из сата у сат, а о овоме сећути!
Смрт жутој власти и лоповима! Слобода Србији!

Vala, bolje da gledam Miki Mausa na RTS-u nego ovo zezanje naroda na mitingu.

Слободу Србији свакако неће донети напредњаци. Не живи у заблуди.

Naravno.

Inace, sloboda je tu, samo se ne zna sta da se radi s njom.
 
Ovo sto sam videla na B92,dovoljno mi je...
Potsetilo me na..Slobu .....jogurt revoluciju......lanc pakete ....stranacka trgovina narodom. Vec vidjeno.

Jaooo, холибинајтиту!!!

Za njih borba protiv Miloševića nikada neće prestati.

Sada su redefinisali svoju društveno odgovornu ulogu i pošto im je svrha postojanja preminula u Ševeningenu sada su krenuli u obračun sa svima koji su ikad glasali za njega.

A što se tiče njihovog objektivnog informisanja, to je smejurija. Gledao sam i ja prilog o mitingu i oni su se potrudili da što tendencioznije predstave čitavu stvar odnosno da ulove kadrove i lica koja će upravo evocirati uspomene iz 90ih. Takav su zadatak dobili.

Ukratko manipulišu negativnim kolektivnim iskustvom u cilju stvaranja straha kod šire populacije. No ništa bolje nisam očekivao od medija koji javno propagira rasizam.

Ono čega ljudi treba najviše da se plaše je status quo.

SNS nema ni stručni, moralni niti entuzijastički potencijal da pokrene ovu zemlju. Kroz decenije bivstvovanja na političkoj sceni su totalno istruleli iznutra a i kadrovi koje su okupili su očajni.

Ali ako su oni nužnost u svrgavanju aktuelne vlasti spreman sam da čak i to progutam što bi rekli Hrvati.
 

Back
Top