Misljenje

paaa prosecni afriko amerikanac je jaci od evropljanina, ali na takmicenjima World's Strongest Man belci dominiraju..

Mislis ovaj covek dominira...:lol:

pic1.jpg
 
Protiv emosa nemam nista...efikasno :P

Sto se stila oblacenja tice nek se oblace kako hoce, mada licno mi se ne svidja, deluje pederasto...:lol:
Sto se tice samopovredjivanja i tih gova.na smaraju zestoko...Nek se ubiju ako hoce, sta sad ima to da propagiraju kao neki specijalan "stil" ako se tako moze nazvati...:roll:
Sto se metalaca tice, nemam nista protiv njih, neki su skroz ok, mada me nervira ogromna kolicina mrznje koju sire prema fenserima, dok fenseri nikada ne pljuju metalce...Najbednije od svega je sto neki od njih posle svih tih pljuvanja predju u fenseraj sa sve air maxom i kajlom....:dash: U sustini, mrzim grupisanje bilo kakve vrste...:evil:
 
emod.jpg

:lol:

ozbiljno, nemam ja neko mishljenje o tome, ne troshim vreme na razmishljanje o tim glupostima.


Samo treba da predju u ovo iznad,isti **** samo na prvom te uce da se ti povredjujes a na ovom da ti gazis! Za sve je potrebno malo petlje i stav neces me gaziti,ubicu vas sve ako treba i vise te nece niko dirati,ali ipak treba malo i dela da vide da stojis iza svojih reci!
A o Emosima sta mislim pa mislim da su odabrali pogresan fazon i da im treba malo petlje nista vise!

Pank i emo su drugaciji... i to dosta... :O

 
Javlja se i sizofrenija.kroz vekove.......sta ona je prozivod novog doba??...i kancer...?...nisam znao..ja mislio to sve zbog televizora....

I gorila bi me fizicki odalamila....
Duhovno me ugrozava i pravoslavni svestenik...pa opet ne donosi nikakav napredak covecanstvu...osim duhovnog...koji je krajnje....relativan..:)...

apsolutna superiornost je u intelektu...i u drustvu koje se htela ti ili ne...zasniva na idejama indrustriskih revolucija i gradjanskih koje su pocele u francuskoj(koja je naravno deo kine)....
Da,kroz istoriju je postojao trend odbacivanja ljudi koji imaju odredjene fizicke falinke,sto me navodi na sledecu pomisao-da se to vrati "u modu",ti bi bio medju prvima da se i tvoj glas "ispravnog razmisljanja"(citaj mrznje) glasno cuje:lol:
Eh,ti kompleksi.
Zivot se per svega,kao proces,zasniva na prezivljavaju-tu su nas pojedinci odrali.
Rekla bih da se drusto pre svega zasniva na nasoj sposobnosti misljenja,a to nije neophodno matematika-da je inteligencija jedino sto vazi,ljudska delatnost se vec sada bez brige moze zameniti robotskom aktivnoscu-ali,to vodi u sigurnu propast.
Ljudska inteligencija(ta,na koju ti drkas) je donela dobra,ali isto tako i zla,cak vise.
Zbog toga tvoji unucici mozda nece sunca videti,samo zato sto je "inteligentan" covek hitao,isao dalje i dalje,ne razmisljajuci.
Ne razmisljajuci o nuspojavama.
Ja tu nista superiorno ne vidim.
A francuska revolucija je imala duhovni karakter u p.m,tako da je komentar sa kinom,pa glup.
 
Prvi kazem.Smetaju mi oni sto se oblace cudno,pogotovu satanisticki.Ima jedan u skolu decko i samo cekam da me zakaci kroz hodnik ramenom da ga ugazim:mafijas:
 
Nisam upoznao ni jednog emo lika/likushu jer ih uopste nema u mom kraju... u mom kraju su maltene svi isti, isto se oblace itd... Voleo bih da upoznam pa da onda *****m, emo likovi mi izgledaju smesno, dok emo likushe mogu da izgledaju cool ako se srede... :)
 
Da,kroz istoriju je postojao trend odbacivanja ljudi koji imaju odredjene fizicke falinke,sto me navodi na sledecu pomisao-da se to vrati "u modu",ti bi bio medju prvima da se i tvoj glas "ispravnog razmisljanja"(citaj mrznje) glasno cuje:lol:
Eh,ti kompleksi.
Zivot se per svega,kao proces,zasniva na prezivljavaju-tu su nas pojedinci odrali.
Rekla bih da se drusto pre svega zasniva na nasoj sposobnosti misljenja,a to nije neophodno matematika-da je inteligencija jedino sto vazi,ljudska delatnost se vec sada bez brige moze zameniti robotskom aktivnoscu-ali,to vodi u sigurnu propast.
Ljudska inteligencija(ta,na koju ti drkas) je donela dobra,ali isto tako i zla,cak vise.
Zbog toga tvoji unucici mozda nece sunca videti,samo zato sto je "inteligentan" covek hitao,isao dalje i dalje,ne razmisljajuci.
Ne razmisljajuci o nuspojavama.
Ja tu nista superiorno ne vidim.
A francuska revolucija je imala duhovni karakter u p.m,tako da je komentar sa kinom,pa glup.

U manjku argumenata prebacujes na moral...o kome vala znas go kur.ac.......donela je zla donela je dobra..msm se devojko te gluposti razglabaj sa nekom drugaricom..msm u celom postu ponavljas iste gluposti..i pola mog posta nisi ni shvatila.......i nisi nista ni odgovorila....msm kakvi unuci kakvi roboti i bakraci....

prvo da bi inteligencija mogla da prevazidje nesto sto nisu agloritmi i klasicno matematicko izracunavanje...treba da ima samosvest.....sto za sad nije moguce postici...(zato manje ka*****)....

Onaj komentar sa kinom tako nisi svatila....
 
Cekaj-kako ti mozes da potvrdis da nesto sto se javlja vekovima,i duze, i medju ljudskom i medju zivotinjskom populacijom "jednostavno nije prirodno"?
I da je bolest i da nije,koga briga,pustite ljude da zive.
Sto se rasizma tice-belci su superiorniji?
Da,sto se ciste inteligencije tice.crnac bi te zato fizicki odlomio,a + ima vecu socijalnu inteligenciju od tebe.
Dok bi te zutac u udhovnom smislu ugazio,pa bi se osecao kao najveci debil pored njega,i da imas IQ veci od njega ohoho.
Pa stoga,evo,da ti ovako lepo banalizuje covek-gde je tu apsolutna superiornost bilo koje rase?
Ti se slobodno duri,ali kompleksi se lece na drugi nacin.
sto se ovih inteligencija tice,to nije lupljeno,proizvod je jednog istrazivanja,pisalal sam vec o tome,mrzi me opet.
Jeste,ali belci zive civilizovano u 21 veku,a kako zive crnci? Bili bi i mi jaci da bezimo svaki dan po jebenoj Savani od lavova,kanibala i vetrozuba ili da jurimo peske nesto da ulovimo! Poredjenje je ubi boze!
Zutaci kazes da bi nas pojeli,pa vidim Kineze na ulici kakvi su,oni mi deluju najinferiornije,a sirotinja su teska,pola tih zutackih zemalja idalje imaju komunizam pa ukapiraj kakvi su to mozgovi!
I dodjo smo da crvenokozaca koje su belci skoro istrebili,nisu vredni puno pomena!
Da elaboriramo Belci imaju najrazvijenije zemlje,belci su vekovima gazili i ubijali crnce,belci su drzali ceo svet u kolonijama,belci su napravili A bombu,direktori vodecih korporacija i vladari sveta su belci i Jevreji koji su beli,belci su izgazili plemena u Juznoj americi,Australiji,Severnoj Americi i dovela robove crnce! Danas u 21 veku imas crnacka plemena u Africi i u Juznoj Americi i Novoj Gvineji gde zive kao u 11 veku,ma i to je suvise napredno,onda imas Aboridzine i pojedine indijance koji zive idalje u plemenima,imas Indiju i delove Kine oko Himalaja gde ima pleme gde se ljudi ne kupaju uopste i zive 30 godina u proseku! Izuzetci iz moje teorije su Mongoli jer su imali Dzingis Kana i par Japanskih korporacija i uopste Japanski narod,ali su dobili po pichki od Amerikanaca a vecina su bili belci u WW2 zato ucuti,statistika i istorija je na nasoj strani! Gde si ti videla belacko pleme koje zivi kao da je u 11 veku? Cak su i Albanci izbacili to,mada oni i nisu belci! Uslovi zivota nisu uzeti u obzir kad je radjena statistika koju ti objavljujes! Belci jesu najsuperiorniji,ali to ne znaci da trebamo da pocistimo ostale rase,neka ih uvek mozemo da im uzimamo pare od prodaje robe!:D
 
E ovako,posto znam nekoliko ljudi koji su Emo-si ili kako vec da napisem...
Zanima me kakvo vi imate misljenje o nima.
Moje misljenje je sledece,da ljudi batale da ih maltretiraju i uznemiravaju jer je stvarno zalosno i tuzno.Nije mi samo jasno sta su skrivili pa da ih mrzi toliki svet.
Ova tema mi je pala na pamet,jer sam odgledao klip na youtubu pa reko aj da je otvorim
P.S. Nisam emo,ali cu uvek da budem na njihovoj strani bez obzira na sve!!!
Evo i klipa...pa nek neko kaze da nije zalosno :''''(

na strani emosa sam uvek. Ali moram da rpiznam da ih retko kada uznemiravaju, barem tamo gde se ja krecem. A uvek bih podrzao emose, zato sto ako su nesrecni ili sta vec, neka budu(ne vidim st aje lose tu) . Cak i da nisu ensrecni engo se samo tako obalce foliraju, i nije toliko strasno, rade to svi ionako.
 
Video sam ih par puta po gradu i...

Mislim pogledaj prosecnu visinu muskaraca Nigerije, Juzne Aftike i Obale Slonovace cak nisu ko Evropljani http://en.wikipedia.org/wiki/Human_height

Odakle su ti crnci koje si ti videla?

Ma jede bre govna 80% bele dece sedi za kompovima i ne bavi se sportom,zivi brzo roka se svacim i nasla je nas da uporedjuje sa vrsnjacima u Nigeriji koji zive tako sto beze od lavova,sto se sibaju sa drugima oko hrane i sto se kolju u gradjanskim ratovima! Pa i ja da imam takav zivot bio bih gradjen ko Rambo! Gledaj starije ljude videces da su svi krupni ili normalno gradjeni!
 
Inace emoi se nikada skoro samopovredjuju :lol:
to je samo mit. Neki put nesto kao glume, ali to je samo foliranje. Samo zele da furaju taj fazon kao i ostali
A i vizuelno emo still mi je jako cool na devojkama, skoro pa da mi je favorite.
 
Stedi zivce za RL...
Voleo bih da raspravljam o tome, ali necemo da idemo offtopic...

Hard Cove verzija neke pesme

Jebacu ti mater,uzecu ciglu i razbiti ti glavu,a onda cu te vezati i muciti te! Zivot je crn,zivot je sranje,ljude mrzim!

Emo verzija
Jebacu sam sebi mater,uzecu ciglu i udaricu sebe po glavi,onda cu se nekako vezati i muciti,ne znam kako,ali uspecu! Zivot je crn,zivot je sranje,ljude mrzim!

U cemu je razlika? U emo ne racunam TH i tako te gejeve!:lol:
 

Back
Top