Miroslav Lazanski

E sad si mi ti otkrio toplu vodu...........................

I debil zna da će Amerikanci naoružavati Kosovo obzirom da su bili saveznici u ratu protiv SRJ a za Avganistan i Irak takođe ne treba mnogo pameti da se to može pretpostaviti jer su muslimani fanatici i nikada se ne predaju.........................

поред њега једино ценим још Дрецуна,Зорана Петровића Пироћанца и Лучића...

ово остало ништа
 
Drecuna obozavam pogotovo iz "predkosovskog ciklusa " :D ne stvarno ti nasi domaci "vojni analiticari "mi nikad nisu ulivali narocito poverenja.E da sed se setih bio i onaj na pokojnoj BK neki Aljosa sto je imao zanimljive reporetaze iz Iraka ,Avganistana i Istocnog Timora cini mi se , jel zna neko sta se sa njim desilo ?

Aljosa Milenkovic ima i dalje autorsku emisiju Preko ivice, koja ide na Kosavi... i dopisnik je Al Dzazire. A Lazanski ima emisiju na Tv Enter. Onu istu koja je nekada isla na BK.
 
jeste...Mito...dobro je...kad je neko hebach...ali on je sharlatan...a ne poshten chovo...kako si ga opisao..."fata" naivne curice...na prevaru...ako ne mzhe drugachije...onda i nije neki presretach...zar ne?
a ima pederchica vishe u DSS- nego ukupno u svim ProEvropskim partijama...treba da navodim po imenima...?...reci...nije mi teshko...:lol:

Kako si ti jedan obavesten covek... Ama sve zivo znas... Kad god pogledam ovu temu, ti iznosis cinjenice.
 
Pa znas sta... Lazanski ima cirka 58 godina (doduse extra izgleda za svoje godine). Ako su dozvolile da ih on obmane, onda su stvarno nesretnice.

A znači i ti si bacila oko na njega..................Aaaa Lilu.................Nisam znao da se pališ na njega.................:lol::lol::lol:

P.S. Šala.............Nadam se da se ne ljutiš....................:ok:
 

Back
Top