Miris ***** :|

Selena:

I čitala i mislim da je zaista tako...............tačno ima osoba čiji vam miris prija i pri tome ne mislim samo na određene delove,već uopšteno...........[/QUOTE]

Slazem se kada govorimo o mirisu tela uopshte.Desilo mi se par puta da je cura ok i ima cak i simpa miris ali postoji neshto shto me je odbilo,nije bilo to-to-...dok je bilo vishe situacija gde me drugachiji miris jako privuche...jbg sve je to vibracija,pa kome shta odgovara...
o higijeni nezelim a pricham valjda se podrazumeva
 
Gryphon:
Svako od nas mirise karakteristicno. Tako kad nekome nesto mirise, drugome smrdi. To da li su genitalije, usta, pljuvacka ili nesto drugo u pitanju potpuno je isto.
Negde sam citao da su mirisi i izlucevine tela od najveceg znacaja dali ce se dve osobe
spojiti.
da i ja znam zato...to je jedan od bitnijih faktora pa nastali smo od neke zivotinje
 
istrazivach:
I čitala i mislim da je zaista tako...............tačno ima osoba čiji vam miris prija i pri tome ne mislim samo na određene delove,već uopšteno...........

Slazem se kada govorimo o mirisu tela uopshte.Desilo mi se par puta da je cura ok i ima cak i simpa miris ali postoji neshto shto me je odbilo,nije bilo to-to-...dok je bilo vishe situacija gde me drugachiji miris jako privuche...jbg sve je to vibracija,pa kome shta odgovara...
o higijeni nezelim a pricham valjda se podrazumeva[/QUOTE]

That's it :)
 
Peta W.:
Ne smem ni da pitam shta bi sa onih 10% ...? :?

Ti si sigurno medju mojih 90%, mada ja joss nisam sreo neku iz 10%. Nisam imao problema. Sve ssto sam okusio bilo je pikantno, sad, mozzda nisam naissao na pravu "slachinu" ili sam umeo i sam da odgovorim (chitaj, da se primim) na "delikates"... Elem, zzivot je lep, kad mirisse pichno i kad se uzima pitko... : P
 
KAD SMO VEC KOD MIRISA. NE ODNOSI SE SAMO NA LJUDE. DA LI MISLITE DA MOZE COVEK DA IMA MIRISNE HALUCINACIJE NA OSNOVU SLIKA. TO SE MENI JEDNOM DESILO,DA NISAM MOGLA DA IZDRZIM,GUSILA SAM SE , PLAKALA, I SLINILA I NA KRAJU SAM MORALA DA POBEGNEM SA TOG MESTA (JEDNOSTAVNO TAMO SU MI LJUDI IZGLEDALI NEKAKO PRLJAVI I SVE OKOLO, PA I VAZDUH)
 
istrazivach:
I čitala i mislim da je zaista tako...............tačno ima osoba čiji vam miris prija i pri tome ne mislim samo na određene delove,već uopšteno...........


zadivljen sam kolika neobaveshtenost vlada chak i medju forumashima, ljudima koji dnevno borave na mrezi svih mreza, i pomocu par poteza imaju dostupno svo znanje ovog sveta. karakteristichan miris svakog od nas ne sluzi doslovce nichem drugom nego da bi odredjene osobe privukli a druge odbili nezavisno od toga koliko se mi dobro razumemo ili ne. Zaboravite sad higijenu, normalno kad se sve ubajati, uz karakteristichan miris dolaze i odpadi bakterija i mikroorganizama, razni mirisi koje prkuipi garderoba itd. Nash miris sluzi da bi po njemu izabrali potencialno naj boljeg partnera kojim bi nash genetski kod, u sledecoj generaciji iskombinovali sa shto optimalnijim (razlichitijim). Samo o tome se radi, takve stvari majka priroda ne prepushta nashem vrapchijem mozgu nego sredjuje sama.
 
Da li se slazete, da je taj miris, priblizno isti, mirisu lignje. I da vam kazem nesto ako vam taj miris pocne da bude neprijatan, onda ste nikakav yebac, odnosno poceli ste da starate, jer u tinejdzerske godine to veoma fino mirise(TAJ SMRAD SE NE OSECA)zar ne?
 

Back
Top