Miris moje sobe

Moj predlog i nije bash neki koji ce ti oduzeti malo vremena, ali ce u svakom sluchaju imati efekta.
Operi sve stvari iz ormana, i stavi dosta omekshivacha. Zatim u orman ubaci (na svaku policu bar po jedan) sapunchic sa jakim mirisom.
Zatim operi zavese tim istim omekshivachem.
I luftiraj redovno.
E onda ce verovatno raznorazni osvezivachi prostora imati trajniji efekat.

Ps. pokushala sam da smanjim listu poslova i da izbacim, ribanje tepiha, ormana i drugih delova nameshtaja. Mada mislim da bi mogli da oribate kupatilo, i da ubacite neki osvezivach u wc - sholju...

Hmmm..evo chitam post i vec kontam da preterujem. Sad mi je i krechenje palo na pamet.
Mislim da je najpametnije da promenish stan...
E a i cimere mozesh da promenish...
I tako... :lol:
 
E da ! Setih se za te eterichne svece koje spominjete.
Posle upotrebe jedne svece u zatvorenom prostoru preporuchujem svima da ishchachkaju ushi i nos i provere koliko ce crn biti sadrzaj koji su nashli .
]Zatim da operu kosu, i pogledaju boju vode...
Imala sam nekada davno, posle pravljenja romantichne vechere bash iznenadjujuce iskustvo sa tim svecama...:)
 
Butterflies And Hurricane:
E da ! Setih se za te eterichne svece koje spominjete.
Posle upotrebe jedne svece u zatvorenom prostoru preporuchujem svima da ishchachkaju ushi i nos i provere koliko ce crn biti sadrzaj koji su nashli .
]Zatim da operu kosu, i pogledaju boju vode...
Imala sam nekada davno, posle pravljenja romantichne vechere bash iznenadjujuce iskustvo sa tim svećama.. .:)
Razradi ovo, Dobrila, ali tako da mogu da čitaju i oni ispod 30 godina, bez većeg stresa ... :lol:
 

Back
Top