Miris crnog luka

Ma samo se probiraci zale zbog zadaha od luka, duvana i sl., meni jednom rece neka snasha "nameravam da jedem salatu od mladog crnog luka dok ga ima, a ti vidi sta ces, zbog tebe ga se necu odricati", znaci upozorila me, boleo je K-c, njoj bilo svejedno, a ja sam ako bi mi smetalo mogao da ostanem bez sledovanja P-e... i naravno da mi nije smetalo, cutao sam i trpeo... 'ebes luk, karranje je bitno... :lol:
 
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:

Ako je naučio kad treba da jede i šta se radi posle jedenja luka, onda mi ne smeta. :lol: Ovo sa lukom na poslu me podseća na neke radničke pogone ili poljoprivrednike na njivi, a za sve ostale radne sredine mi je to nekako nezamislivo.:confused: Što bi rekla moja komšinica - i svaki krmak nađe kakvu takvu krmaču, pa eto, ima nade i za žderače luka koji ne biraju ni mesto, ni vreme.
 

Back
Top