Miris crnog luka

Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:
ma koga bole q, isparice samo za dan dva dok se svari...ne kontam u opste sto se ljudi toliko potresaju oko toga da li i koliko luka smeju da jedu jer qqqq ko zna sta ce neko pomisliti.
ja se pre par vikenda najela neke ribe i belog luka, ali nije mi bilo dobro koliko sam luka pojela jer me boleo stomak a nije pomoglo ni sto je riba bila plava pa se lepo podriguje hohoho...spremila se i otisla na rodjendan, missim nije ko da trazim muza a i bili smo napolju necu nikog ugusiti za tih par sati :mrgreen:
 
šta reći,neke ljubavi nikad ne prolaze:lol:

Ma zabole me,i onako sam resio da preuzmem celibat.Ovako cu bar da bljujem vatru :cool:

ma koga bole q, isparice samo za dan dva dok se svari...ne kontam u opste sto se ljudi toliko potresaju oko toga da li i koliko luka smeju da jedu jer qqqq ko zna sta ce neko pomisliti.
ja se pre par vikenda najela neke ribe i belog luka, ali nije mi bilo dobro koliko sam luka pojela jer me boleo stomak a nije pomoglo ni sto je riba bila plava pa se lepo podriguje hohoho...spremila se i otisla na rodjendan, missim nije ko da trazim muza a i bili smo napolju necu nikog ugusiti za tih par sati :mrgreen:

Sad mi se jede riba i beli luk :rumenko:
 
Zene,a moze i muskarci da odgovore:u kojoj meri vam zaista smeta kad neko jede crni luk?
I kako se uspesno neutralise miris istog?
Gotovo nikad ga ne jedem,osim u kuvanim jelima,a ovde na poslu doneli par lepih komada i tako bi se sad odvalio :mrgreen:

Malo se intezitet smanji orbit zvakama i duvanskim dimom...
Odvali se slobodno... ne znam koliki necovek moras da budes da ne jedes crni luk... ma ne shvatam ni za beli...:D
 
kad smo kod persuna mislim da mi neko reko da je sveza menta dobra za to, znaci nakrkas se lukca i oonda posle sveze mente u listovima i spreman si za svaleraciju :manikir: bar dok ne podrignes, onda te ni bog otac ne moze spasiti :)))))
 
praziluk ne volim, vlaknast mi je, jos ako je stariji ne moze se jesti
pa seces samo beli deo, zeleni se uglavnom ne koristi a on je taj koji je vlaknast. beli je slican ko kod mladog luka, ali je meni bolji ukus.
beli ja koristim i za pitu, to mi je jedna od omiljenih pita inace....po mnogim supermarketima ne prodaju ceo praziluk vec samo beli deo, zeleni likvidiraju kad ga pakuju valjda.
 

Back
Top