MIRČIĆEV KOMPLEKS(radikali nisu lopovi)

Jerry Ropero:
nije mi jasno zasto napadate mircica sto nesto gradi? Pa zar nije na opstu drustvenu korist da se nesto gradi u ovoj zemlji?

ako vec hocete da kazete da je mircic taj novac kojim gradi to sto gradi - ukrao , molim prilozite neki dokaz, novinski clanak bilo sta.

samo gradjenje nije nikakvo krivicno delo. krivicno delo je ako neko dodje do novca pljackom . eto to prvo dokazite pa posle ovo drugo nece biti problem.

poz 8-)
Pa Vucic svim svojim protivnicima vice "Ua Lopovi' i slicno, a nije predao nijedan konkretan materjalni dokaz za to .Ne kazem ja da Vucic bas uvek izmislja bilo je lopova i u Djindjicevoj i u Marjanovicevoj i ranijim vladama ,a o ovim "tehnicarima" da i ne govorim pa jos niko nije odgovarao za to sto ne znaci da nisu nista ukrali.Mircic i Mirovic su kupili najnovije modele luksuznih automobila za samo dve godine koliko su na vlasti u gradu i jos to ni ne kriju nego se vzaju po gradu sa njima a o lokalima i stanovima da i ne govorim a iako oni imaju visoke plate od 100-150 iljada dinara opet se ne moze bas kupiti mercedes SLK za dve godine.To ti je isto kao sto i Milo zivi vec 17 godina od plate premijera od 6000-8000 eura a sat mu vredi 150 000 a dokaza da je nesto ukrao nema nigde iako svi znaju ko je i sta je.
 
Jerry Ropero:
nije mi jasno zasto napadate mircica sto nesto gradi? Pa zar nije na opstu drustvenu korist da se nesto gradi u ovoj zemlji?

ako vec hocete da kazete da je mircic taj novac kojim gradi to sto gradi - ukrao , molim prilozite neki dokaz, novinski clanak bilo sta.

samo gradjenje nije nikakvo krivicno delo. krivicno delo je ako neko dodje do novca pljackom . eto to prvo dokazite pa posle ovo drugo nece biti problem.

poz 8-)

Kakav si ti licemer, "opštu društvenu korist"
pa ovo je najveća budalaština od svih tvojih dosadašnjih....
ubedljivo najveća
"priložite dokaze"
kad si ti šta priložio ISTINITO na ovom forumu?
 

Back
Top