milosno podavanje

Butterflies And Hurricane:
Ja sam na ovom forumu par godina. Nisam nigde videla natpis da je forum mesto gde se traze mushkarci. Ovde sam da bi raspravljala o raznoraznim temama. Cinjenica jeste da sam upoznala mnogo ljudi sa foruma (shto vi novi verovatno ne znate), i da sam uvek raspolozena da upoznajem nove i zenske i mushke forumashe u cilju druzenja. Jednostavno ne verujem u to, da cu se skontati sa nekim preko kompa, i to je to. Tj. tacnije najlakshe je skontati se preko kompa, osetiti strast u rl, ali to nije ono shto zelim i shto trazim...To mogu da nadjem na svakom koraku....
Znaci naravno da sam otvorena za ulazak neke normalne mushke osobe u svoj zivot....Samo su stvari mozda malo drugacije u rl....nego ovako preko kompa...
Pozz...

Smorila si u velikom stilu,bukvalno se oseca da si puna neke negativne energije...ajde idi kresni se i postedi nas zalopjskih postova :roll:
 
Mangup:
Smorila si u velikom stilu,bukvalno se oseca da si puna neke negativne energije...ajde idi kresni se i postedi nas zalopjskih postova :roll:


Vrtite se bre kao balerine...i to samo i iskljucivo oko qurca...Vec postaje smeshno koliko je ochigledno...

Hocu bre pametno mushko....a ne primerak debila...koji trenutno citam...

A ti lepo...stavi ignore pa me ne citaj...i zaobici me onako u velikom stilu...moze?
 
...pa esi pit`o neku drugaricu da ti da, onako, drugarski?
i sad, zamisli kako bi to bilo... iz mog ugla... ako se nisam na njega, tog drugara, lozzila do tada, teshko da cu se nalozziti i tada.... i onda cu, iz te svoje dobre volje, da legnem i rashirim noge i da mislim o shumama u brazilu, dok on delje... a onda ce on, muka, osim shto nema devojku, i osim shto je izgubio drugaricu... (kontam da bi to bilo neminovno....), pomislio da je i katastrofalan u krevetu, a to mozze biti daleko od istine.... eto.
 
Butterflies And Hurricane:
Vrtite se bre kao balerine...i to samo i iskljucivo oko qurca...Vec postaje smeshno koliko je ochigledno...

Hocu bre pametno mushko....a ne primerak debila...koji trenutno citam...

A ti lepo...stavi ignore pa me ne citaj...i zaobici me onako u velikom stilu...moze?
Ide ti vredjanje...sto potvrdjuje da sam u pravu...
Nisam Deda Mraz da ti ispunim bas svaku zelju...
Jesi zagorela a nisi bas i pametna,valjda bi do sada i zavrsila fax...bolje uci nego sto vredjas i drzis govore...eto dobronamernog saveta :lol:
 
Mangup:
Ide ti vredjanje...sto potvrdjuje da sam u pravu...
Nisam Deda Mraz da ti ispunim bas svaku zelju...
Jesi zagorela a nisi bas i pametna,valjda bi do sada i zavrsila fax...bolje uci nego sto vredjas i drzis govore...eto dobronamernog saveta :lol:
Ah, ah, evo našeg "mangupa" opet je nešto ljut!!! Voli čovek da udara packe devojčicama preko interneta, pa to ti je! Baš me zanima da li je takva junačina i "jedan na jedan"?!
 
Maslachak:
...kad kazzesh studentkinja, el mislish srednjoshkolka? :) :lol:

Pazi ovako... Sa srednjoskolkama imam samo vizuelnu komunikaciju ako me razumes ;)
A treba mi i neka studentkinja, naravno postena kakve su u danasnja vremena da ne bih pricao sa samim sobom dok pijem kafu. U principu to mogu prijatelji da ispune ali... Zamislite provesti zivot pored debla ;)

Elem, tvoj avatar se taaako nudi ovde na forumu :) :) :)
Jel moze malo milosrdja za nas ovde, mislim ono...
 

Back
Top