Milorad Grčić napastvovao sekretaricu!


Zato što mi je ličilo na zataškavnje, kao ma nema tu ništa, a nisi naveo nikakav izvor.
...
Tek sad mi ništa nije jasno, nije mogla otići u DOM ZDRAVLJA sa posledicama od dranja?!
Ili prijavila pa povukla prijavu, ili nije ni išla u dom zdravlja?

A to je "prijatelj mog oca" je vrlo često u silovanjima, nevezano za ovu temu...
i lažne prijave su isto deo spec. rata, jer što ih je više, PRAVE će biti manje bitne.


Epilog :Grcic me nije seksualno zlostavljao, samo je galamio, a ja sam se prepala i prijavila.

moguće je i jedno i drugo, i da je mala prijavila namerno a i ovo drugo
mada, u 10 pre podne, na radnom mestu, prepunom ljudi okolo, teško...čini mi se
 
Poslednja izmena:
dobio orden SPC!
ako se ovi navodi, o silovanju, pokažu istinitim, šta će SPC uraditi?!



https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...ovanjem-spc-miloradu-grcicu-orden-svetog-save

Milorad Grčić je postao nosilac najvišeg odlikovanja Srpske pravoslavne crkve kojim se odlikuju duhovna i svetovna lica za naročite zasluge za SPC.

Grčića je odlikovao Sveti Arhijerejski Sinod SPC, a na predlog vladike Jovana i Crkvene opštine Petka, za nesebičnu pomoć i ljubav prema eparhiji Šumadijskoj, Srpskoj pravoslavnoj crkvi, a posebno za zasluge u obnovi hrama Svete Petke u selu Petka kod Lazarevca.

Ništa,ko ni sa Pahomijem
 
https://www.glas-javnosti.rs/vesti/...ske-opstine-obrenovac-napastvovao-sekretaricu

Milorad Grčić bivši direktor Elektroprivrede Srbije, a sadašnji potpredsednik gradske opštine Obrenovac napastvovao sekretaricu

MONSTRUOZAN SKANDAL U OBRENOVCU: Milorad Grčić bivši direktor Elektroprivrede Srbije, a sadašnji potpredsednik gradske opštine Obrenovac napastvovao sekretaricu​

VESTI
Autor: Glas javnosti 27.01.2023. u 21:05
MONSTRUOZAN SKANDAL U OBRENOVCU: Milorad Grčić bivši direktor Elektroprivrede Srbije, a sadašnji potpredsednik gradske opštine Obrenovac napastvovao sekretaricu



Eksluzivno iz pouzdanih izvora naših čitalaca iz Obrenovca saznajemo da je u sredu 25.01. u kabinetu pomoćnika predsednika opštine Obrenovac ujutru oko 10 časova potpredsednik Milorad Grčić napastvovao sekretaricu S.C. staru 19 godina. Posle tog čina ona je otišla u Dom zdravlja da bi 26.01. podnela prijavu u Policijskoj stanici Obrenovac za napastvovanje.​



Milorad Grčić je odmah posle njene prijave dobio dojavu iz policije da je prijavljen za napastvovanje i pozvao je njenog oca u kancelariju stranke SNS za Obrenovac, gde ga je savetovao da ceo događaj zaboravi. Otac je istog dana oko 18 časova sa ćerkom otišao u policiju da dopuni izjavu na zapisnik.

Milorad Grčić je inače veliki prijatelj sa šefom kriminalističke službe policijske stanice Obrenovac Goranom Ilićem koji pokušava da zataška nemili događaj.


Pitanje je da li će ga aktuelna vlast zaštititi od ovog monstruoznog zlodela kao što ga štiti od zlodela u EPS-u.

***ČUDOVIŠTU KOJE OVO MOŽE DA URADI ŽELIM DOŽIVOTNI OPORAVAK!!!***
....

Nadam se brzoj pravdi....ako je POSLE odlaska u Dom zdravlja prijavila, nema sile da se ovo nije desilo.
Samo još da MUP i Tužilaštvo odrade svoje.
Radikalni naprednjaci žive svoj život ispunjen svakojakim stvarima one ljudske i druge neljudske, jer zakon su samo oni. Milorad Grčić, poznat po vokaciji-pečenjar, najpre je zlostavljao celokupni EPS, a sada kao političar drugi čovek opštine Obrenovac, počeo da nasrče na damama iz svoje radne blizine i okoline. Sve ove radnje naprednjački možda su dozvoljene i zataškavaju sva (ne)dela, a onda treba izgrednika nagraditi, jer troše previse energije na nedozvoljenim radnjama, koje su u nekim društvima sramotne, nedozvoljive i kažnjive. Kod radikalnih naprednjaka, po njihovom dogovoru, tuže navodnih izgrednika kako bi ih zaštitili od delovanja zakona. Dva puta pošteni Vučević, tada gradonačelnik Novog Sada, je tužio svoga vođu zbog “Jovanjice” i “Krušika” i oba puta izgubio spor pred sudom, a kasnije postao minister odbrane. Zna čovek šta i kako radi?
 
Radikalni naprednjaci žive svoj život ispunjen svakojakim stvarima one ljudske i druge neljudske, jer zakon su samo oni. Milorad Grčić, poznat po vokaciji-pečenjar, najpre je zlostavljao celokupni EPS, a sada kao političar drugi čovek opštine Obrenovac, počeo da nasrče na damama iz svoje radne blizine i okoline. Sve ove radnje naprednjački možda su dozvoljene i zataškavaju sva (ne)dela, a onda treba izgrednika nagraditi, jer troše previse energije na nedozvoljenim radnjama, koje su u nekim društvima sramotne, nedozvoljive i kažnjive. Kod radikalnih naprednjaka, po njihovom dogovoru, tuže navodnih izgrednika kako bi ih zaštitili od delovanja zakona. Dva puta pošteni Vučević, tada gradonačelnik Novog Sada, je tužio svoga vođu zbog “Jovanjice” i “Krušika” i oba puta izgubio spor pred sudom, a kasnije postao minister odbrane. Zna čovek šta i kako radi?

ima druga fora, da OVAJ put ništa nije bilo, jer ga je prijavila kućna prijateljica, član SNS
da bi KADA BUDE svi rekli, maaaa pustite čoveka! recimo....?
 
dobio orden SPC!
ako se ovi navodi, o silovanju, pokažu istinitim, šta će SPC uraditi?!



https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...ovanjem-spc-miloradu-grcicu-orden-svetog-save

Milorad Grčić je postao nosilac najvišeg odlikovanja Srpske pravoslavne crkve kojim se odlikuju duhovna i svetovna lica za naročite zasluge za SPC.

Grčića je odlikovao Sveti Arhijerejski Sinod SPC, a na predlog vladike Jovana i Crkvene opštine Petka, za nesebičnu pomoć i ljubav prema eparhiji Šumadijskoj, Srpskoj pravoslavnoj crkvi, a posebno za zasluge u obnovi hrama Svete Petke u selu Petka kod Lazarevca.
poslati ga kod Pahomija i Kacavende, da se malo druze
 
Bice da je mladjahni Grcic uobrazio da je elita i da mu je sve dozvoljeno.................videcemo.
Nije ni svestan svoje nesvesti dok ga neko ne polomi i resetuje na fabrička podešavanja.Čudno je i jadno što ga uopšte neko još toleriše.Čudno je i jadno što je uopšte još u jednom komadu, jer bih ga ja već davno sredio da mi je bilo koga bliskog makar i popreko pogledao.Čudan je i jadan svako ko ga uopšte trpi.
 
Allaha mi, ja sam zapanjen...te pripravnice same dolaze na ,,izvolte"...pa posle kuknjava

Muhamed (na njega molitva i mir) je rekao da musliman ima pravo na 4 hanume, i onoliko družbenica koliko može da...hm...izdrži.

Tako, kad je neki SNS/SPS paša čuven po svom...izdržaju...ne treba se čuditi ako za njega među djevama ima interesovanja.

A i među hanumama.
 

Back
Top