Militarija-razmena-kupovina-prodaja

trucker22,ta dozvola za uvoz oruzja za fizicka lice,postoji,a da li ces je dobiti to je pitanje,inace sam isti zahtev predavao RDB-u R.Srbije,za uvoz i kupovinu pustinjskog orla kada sam stupio na sluzbu u VJ,naravno odbili su me,s toga ako je tada RDB bio nadlezan pretpostavljam da postoji i dozvola za izvoz,moze biti da nista ne postoji a onda ja nisam ni bio u sluzbi niti sam podnosio zahtev,elem,da se ne pretvori ovo u klasicno forumasko pisanije i izlivanje intelekta u ogromnim kolicinama i da ne izgubi smisao neka ostane da je sve sto ti kazes tako i tu smo zavrsili pisanije oko dokazivanja,lugera ako ima neka ga sa srecom prodaje i nek okaci koliko ocekuje da ce da dobije kako god,registrovan,neregistrovan,trofejan,licna bezbednost i slicno,i nek ceka ponude.
 
http://www.kupindo.com/Militarija/13528629_VOJNA-OZNAKA

500 dinara

renomirani sajt domaci za aukcije,prodavac ili ne zna,sto je malo verovatno,ali racuna da ce u militariji uzeti vise novca,oznaka je za kapu vozaca GSB SFRJ,gradskog saobracajnog beograd period sfrj,mislim da su i kondukteri imali istu dok nisu ukuinuti i uvedeni automati narandzasti za otkucavanje karate,malo se u ovoj temi treba i informisati,zamislite samo reakciju kupca kada sazna sta je kupio ustvari
 
32.jpg
DSC00061.jpg
Novi vazeci sevron ruske policije pripadnika javne bezbednosti,cena 800 din kontakt napp.gde li su ovi sakupljaci perja,-pardon policijskih znamenja nigde ih nema.
 
Poslednja izmena:
Ma aco joj mani ih,kad krenu da razglabaju po forumima kako poznaju policijsku militariju,pa navode sta bi kupili,na xy foruma sam postavio to sto su trazili,po normalnim cenama,mislis da se ko javio,sve su to ebivetri koji sole pamet,oce beli saobracajni policijski slem sa metalnom oznakom grada beograda,nabavim kazem cenu a on kaze skupo mi je znas ja sam mislio maksimalno 20 evra,i slicnih ima jos sijaset.
 
sto trolas bezveze

Не тролам, видио сам слику, свиђа ми се униформа. Пошто се бавите тиме, питам да ли ико зна која је униформа и може ли да се набави за неке разумне паре?
Видим да је, очигледно, носи ПТ вод у 72-ој бригади.
Вјероватно Миле Драгић или нешто тако, али рачунам да ви боље знате.
 
jes vala dobra slika,to je stealth model verovatno,futuristicki opitna koja se prilagodjava terenu i cini vojnika nevidljivim i sadrzi u sebi mnostvo mokroskopskih nanita koji to sve mogucavbaju,jedini funkcionalan model je napravio Kluz iz beograda fabrika tekstila

Пошто константно, из неког разлога, нека ПЕДЕРЧИНА брише слику коју сам поставио, не можеш да је видиш!:per:
 

Back
Top