MILIONIMA LJUDI PRIJETI GLAD Nezapamćena najezda skakavaca u OVOM DIJELU SVIJETA

Srbi bi kukali?Ajde ne lupetaj.

Ајде бре не зезај ме, ком проблему смо ми погледали у очи ко људи, и изашли на двобој поштено?
Кријемо се ко кукавице, и чекамо да олуја прође!
ДА СЕ НЕ ЗАМЕРАМО!
 
Шта више, шта се не поједе ове године, може да се суши или у замрзивач!
Серемо, реално, тамо народ умире од глади, ал заиста, ти скакавци тамо праве срање од Краљице од Сабе, и нико није изнашо решење????
....
Јапанци би имали одреде да скупљају ларве, рецимо, и да осматрају које године ће доћи до најезде, итд...

Uvek ce biti Afrika. Dovoljno je pogledati Nigeriju koja je bogata naftom i rudama, pa su Afrika.
 
Ајде бре не зезај ме, ком проблему смо ми погледали у очи ко људи, и изашли на двобој поштено?
Кријемо се ко кукавице, и чекамо да олуја прође!
ДА СЕ НЕ ЗАМЕРАМО!
Pa je.bote šta još hoćeš?Da ratujemo sa vanzemaljcima?Pa nema se više snage.Eto videćeš šta će biti sa migrantima.
 
Aj ne luduj.Svi ćemo mi zajedno da istamburamo ove talibane.Naše svađe su naša posla.


Ma gotovo je to. Balkanci su se raspali. Stari, istroseni...nestaju celi gradovi....sve postaje pustinja....koju ce lako preoteti ovi garavi

A ja sam bas onako bela koza, svetla kosa i svetle plave oci. Mene bi garavi izgenocidisali s gustom. Prvom prlikom
 
zato sto smo civilizacija

zato sto 95, bar , posto religija , propagira pomoc siromasnome i onome u nevolji
Pa mićko vidiš zato što smo civilizacija i propagiramo razne debilne ideje zato nam siluju decu i žene a nas bodu noževima u sred naše zemlje.
Izvini sve veći broj nas ne želi više takvu civilizaciju.Radije ću za tebe i vas biti divljak.
 
Šta ti misliš.Da Belci nasele Afriku a crnci Evropu.Dali bi brže Arfika postala Evropa ili bi brže Evropa postala Afrika?
Postoji velika razlika izmedju evropskih naroda i afričkih i čak azijskih naroda iz tropskih oblasti........
Samo se setim bombardovanja 99...........kada su nas u maju prvi put bombardovali grafitnim bombama, da razore elektrenergetski sistem, ovi naši su problem rešili za nepun dan.....
Provereno znam da pri bombardovanju Iraka,iračani po 15 dana nisu umeli da očiste grafitna vlakna.....
Naravno da bi evropljani od Afrike napravili Evropu...Pogledaj Južnoafričku republiku...
A afrikanci bi od Evrope ponovo napravili Afriku.....pogledaj u Marseju kvartove gde žive alžirci.
 
Postoji velika razlika izmedju evropskih naroda i afričkih i čak azijskih naroda iz tropskih oblasti........
Samo se setim bombardovanja 99...........kada su nas u maju prvi put bombardovali grafitnim bombama, da razore elektrenergetski sistem, ovi naši su problem rešili za nepun dan.....
Provereno znam da pri bombardovanju Iraka,iračani po 15 dana nisu umeli da očiste grafitna vlakna.....
Naravno da bi evropljani od Afrike napravili Evropu...Pogledaj Južnoafričku republiku...
A afrikanci bi od Evrope ponovo napravili Afriku.....pogledaj u Marseju kvartove gde žive alžirci.

:ok::ok::ok:
 
Postoji velika razlika izmedju evropskih naroda i afričkih i čak azijskih naroda iz tropskih oblasti........
Samo se setim bombardovanja 99...........kada su nas u maju prvi put bombardovali grafitnim bombama, da razore elektrenergetski sistem, ovi naši su problem rešili za nepun dan.....
Provereno znam da pri bombardovanju Iraka,iračani po 15 dana nisu umeli da očiste grafitna vlakna.....
Naravno da bi evropljani od Afrike napravili Evropu...Pogledaj Južnoafričku republiku...
A afrikanci bi od Evrope ponovo napravili Afriku.....pogledaj u Marseju kvartove gde žive alžirci.


Afrika je najbogatiji kontinent. Mislim o prirodnim resursima. Belci bi to sredili kao Evropu i to bi bilo odlicno podneblje za zivot.

Gledao sam dokumentarac o jednoj francuskoj humanitarnoj organizaciji koja instalira solarne panele i oprema mini porodilista po africkim selima. Da tamosnje zene mogu da se porode u kako tako normalnim uslovima.

Onda prikazuju sta se desilo par meseci nakon sto su to instalirali.

U prvom selu seoski poglavica pocupao taj solarni panel sa tog mini porodilista i nasadio na svoj cumez koji mu sluzi kao kuca. Naravno nije znao kako se to radi pa je to rasturio.

Dosli u drugo selo kada ovi im pricaju da solarni panel vise ne radi i da se zene opet poradaju u mraku tokom noci. Ode ovaj francuz da proveri sta je u pitanju. Kada na panelu se nagomilalo prasine i zato ne radi kako treba.
Samo treba obrisati prasinu. Hej!!!! Niko od tih 500 seljana nije bio spodoban da obrise prasinu. DA pokusa kontaktirati francuze. Da ucini nesto vec su samo cekali. Ne mozes ti pomoci takvima

Stvar je u tome sto ce afrikanaca biti 3 milijarde do 2050. To ce da gura ka Evropi i pretvori Evropu u Afriku broj 2.
 
Ma gotovo je to. Balkanci su se raspali. Stari, istroseni...nestaju celi gradovi....sve postaje pustinja....koju ce lako preoteti ovi garavi

A ja sam bas onako bela koza, svetla kosa i svetle plave oci. Mene bi garavi izgenocidisali s gustom. Prvom prlikom

Почни да идеш редовно у соларијум и фарбај косу. У очи стави обојена сочива.
 
MILIONIMA LJUDI PRIJETI GLAD Nezapamćena najezda skakavaca u OVOM DIJELU SVIJETA

Svijet

Autor: Tanjug 02.02.2020. 10:58

Foto: Profimedia

Nezapamćena najezda skakavaca pogodila je Keniju, najveća u posljednjih 70 godina, a milijarde insekata nanose ogromne štete dijelovima te afričke zemlje.

Mali avioni u niskom letu iznad ugroženih područja bacaju pesticide u pokušaju da ih suzbiju i spriječe širenje skakavaca na susjedne zemlje Ugandu i Južni Sudan, prenosi AP.

UN su saopštile da je odmah potrebno 76 miliona dolara kako bi se suzbila najezda ovih insekata u istočnoj Africi.

U nekim područjima prinosi su uništeni, a milionima ljudi prijeti glad. Najezda insekata pogodila je i Ðibuti, Eritreju , Somaliju i Etiopiju.
https://srpskainfo.com/milionima-lj...cena-najezda-skakavaca-u-ovom-dijelu-svijeta/

Evo jos gomila migranata ka Evropi.
A što ne jedu skakavce? Kinezi im ne bi oprostili što su im pojeli travu.
 
Време је да се глава спасава. Они долазе. Прочитај Уелбеков роман "Покоравање".

Da se poturcavamo? Opet? :think:


S Houellebecqom sam razgovarao par puta. Oni nadiru ali vec su uspostavili "Tete de pont" sirom Evrope. Samo u Marseille imas oko 400.000 Afrikanaca.


tête-de-pont (plural têtes-de-pont
  1. (military) A work erected at the end of a bridge nearest the enemy, for covering the communications across a river; a bridgehead.


Zamisli 2050 i Afriku sa 3 milijarde indivudua. A preko puta Evropa sa nekih 350 miliona belaca i vec nekih 100 miliona Afrikanaca u njoj.

Ende
 
Da se poturcavamo? Opet? :think:


S Houellebecqom sam razgovarao par puta. Oni nadiru ali vec su uspostavili "Tete de pont" sirom Evrope. Samo u Marseille imas oko 400.000 Afrikanaca.


tête-de-pont (plural têtes-de-pont
  1. (military) A work erected at the end of a bridge nearest the enemy, for covering the communications across a river; a bridgehead.


Zamisli 2050 i Afriku sa 3 milijarde indivudua. A preko puta Evropa sa nekih 350 miliona belaca i vec nekih 100 miliona Afrikanaca u njoj.

Ende

Развалиће нас. Неће ни турчење да помогне.
 

Back
Top