Milicic - Od talenta veka do propaliteta

Ja sam zavoleo NBA kosarku kada sam video zakucavanje Nejta Arcibalda preko Ralfa Samsona, i to u kontri u kojoj ga je Samson cekao ispod kosa.....To je zakucavanje koje od tada nisam video(spektakularnije).

Au pa to je visinska razlika nekih 224-185 = 39 cm plus sto je Sampson imao raspon ruku oko 240 :D Svaka čast. A ne treba zaboraviti blokadu Natea Robinsona na Mingu...Pa sve i da ga je posle blokade udario u lice, visinska razlika 226-175 = 51 cm LOL
 
Au pa to je visinska razlika nekih 224-185 = 39 cm plus sto je Sampson imao raspon ruku oko 240 :D Svaka čast. A ne treba zaboraviti blokadu Natea Robinsona na Mingu...Pa sve i da ga je posle blokade udario u lice, visinska razlika 226-175 = 51 cm LOL

Kad si kod blokada, pre neko vece je Milicic dobio DVE blokade od Barona Davisa.
Cigancio se sa loptom , polazuci je, i popio dva puta......
 
Nije mi bas bila najjasnija Darkova povreda sinoc........Prvo je bio prekid zbog toga sto ga je neko na terenu rasekao pa je poceo da krvari, onda ga je Pekovic zamenio,kad je napravio drugi faul, i on se nije vracao.Nije se moglo videti kako se povredio.......
Inace je sinoc bilo primetno, od samog pocetka da je bolje da igra Pekovic u rotaciji, jer kod Nju Orleansa ionako ne igra Okafor, a niti Milicic niti Pekovic nisu kalibar da stignu Westa, koji je mnogo brzi od njih........A kad je vec tako, onda je logicnije pod kosem u napadu imati nekog sa vecim repertoarom, sto je realno Pekovic.
I ocekivano je Pekovic odigrao dobro, jer jednostavno kod Hornetsa nema ko da ga cuva.
Stvarno je uzivanje gledati Minesotu, kada ima iole raspolozene igrace za igru......Takav protok lopte, tecnost akcija se uistinu retko vidja na terenima....
Nazalost, jos uvek ne mogu da u istom ritmu odigraju veci deo meca......
Kada to budu mogli, retko koja ekipa u NBA ce moci da im parira.......
 
Takav protok lopte, tecnost akcija se uistinu retko vidja na terenima....
Nazalost, jos uvek ne mogu da u istom ritmu odigraju veci deo meca......
Kada to budu mogli, retko koja ekipa u NBA ce moci da im parira.......

Opet mislim da ih malo precenjujes. Istina da neke akcije ispadnu stvarno lepo, ali opet prave gomilu gluposti u igri, pojedini igraci previse siluju ponekad, igraju slbu odbranu itd...
I za ovo da ce retko ko moci da im parira mislim da je posebno preterivanje. Verujem da ce biti solidna ekipa u buducnosti, ali da ce bas biti sila, nece... Naravno osim ako ih posteno ne usere na draftu ili u nekom trejdu.
 

Back
Top