Милановић: "Додик није четник, Република Српска није настала на геноциду, него САД"

Ако Загреб још једном изда Хрвате Херцег Босне , онда они треба потпуно да се удаље од њега .Трећи ентитет треба да буде приоритет ,Загреб и није битан
 
Nek zahvali partizanima sto se vise nije druzio i sto ga ne koknuse na licu mesta kao ex pripadnika fasistickih trupa.

Nema šta da zahvaljuje, on je od prvog do poslednjeg dana rata bio u partizanima. Za razliku od tvojih tate i mame koji su promenili ustašku uniformu za partizansku čim im je zapretila pogibija :whistling:
 
Ако Загреб још једном изда Хрвате Херцег Босне , онда они треба потпуно да се удаље од њега .Трећи ентитет треба да буде приоритет ,Загреб и није битан

Vi bi da Hrvati dobiju i treci entitet u BiH i celovitu Hrvatsku. Sreca po srpsku stvar pitao se Amer, da se pitali kremljoboti i Rusija imali bi Hrvati i jare i pare.
 
Vi bi da Hrvati dobiju i treci entitet u BiH i celovitu Hrvatsku. Sreca po srpsku stvar pitao se Amer, da se pitali kremljoboti i Rusija imali bi Hrvati i jare i pare.

Oni već imaju celovitu Hrvatsku, a treći entitet nama ne smeta jer nam ne zadire u teritoriju. Ali zato zadire muslimanima, a to je ono što tebe boli, Lojko :whistling:
 
Tako mi puca krasni kura*c za BiH.
Njemu ako je do BiH neka tamo preseli i kandidira se na izborima, a ne da svojim postupcima zajebava gradjane drzave koji su ga vecinski izabrali za predsjednika.
Svako dobro Bosnjacima, Hrvatima i Srbima koji tamo zive, ali stanovnici Hrvatske imaju dovoljno vlastitih muka, nisu nam uz sve nase potrebne jos i tudje.
Милановић је наш влај. :)
 
Oni već imaju celovitu Hrvatsku, a treći entitet nama ne smeta jer nam ne zadire u teritoriju. Ali zato zadire muslimanima, a to je ono što tebe boli, Lojko :whistling:
Imaju celovitu Hrvatsku, ali nemaju entitet u Bosni koji su sami ugasili zbog celovitosti Hrvatske , a Srbi koji su najvise nagrabusili imaju entitet kao neku utehu. I
sad bi vi da Hrvati dobiju i entitet i ispadnu apsolutni pobednici, cudni ste mi vi pojedine patriote, da vas ne znam bolje rekao bih da radite za hrvatsku stvar.
 
Imaju celovitu Hrvarsku, ali nemaju entitet u Bosni koji su sami ugasili zbog celovitosti Hrvatske , a Srbi koji su najvise nagrabusili imaju entitet kao neku utehu. I sad bi vi da Hrvati dobiju i entitet i ispadnu apsolutni pobednici. Cudni ste mi vi srpske patrijote, da vas ne znam bolje rekao bih da radite za hrvatsku stvar.

Pa vidi, ne bih rekao da smo nagrabusili. Srbi jesu proterani iz Krajine, ali ono je danas spaljena zemlja od koje nikada ništa neće biti. Nasuprot tome, Hrvati su se samoukinuli u BiH i počišćeni su iz Posavine koja je znatno perspektivnija teritorija. Tako da, ako se to sravni, ispada da smo mi znatno bolje prošli u toj podeli karata. Međutim, nismo i raščistili sve račune, pa su u tu svrhu Hrvati dobri.
 
Srba u Krajini nema, Hrvata u BiH ima i drze vise vlasti nego sto ih procentualno ima i imaju svoje etnicki ciste kantone gde Srbi nemaju ni natpise na cirilici.

image00004_88780805.jpg
 
Srba u Krajini nema, Hrvata u BiH ima i drze vise vlasti nego sto ih procentualno ima i imaju svoje etnicki ciste kantone gde Srbi nemaju ni natpise na cirilici.

image00004_88780805.jpg

Ima i Srba u Krajini, čak i više nego što je preostalo Hrvata u Srpskoj. Što se drugih delova BiH tiče, to nas ne zanima. Može da ih bude dvesta hiljada ili dva miliona, nama je svejedno dok nisu u Srpskoj. A opet, kvalitet teritorije je posebna priča. Od Krajine nikad ništa neće biti i to je valjda svima jasno. Posavina je nešto drugo, perspektiva te teritorije je sasvim fina, a spejs šatl u poređenju sa perspektivom Krajine.
 
Onda ispade Hrvatska tolerantnija od Srpske ako je tako. Mada verovatno racunas ove sa putovnicama po Busiji, Beogradu, Novom Sadu i ostatku Srbije i inostranstva.

Pa ne baš, zato što Hrvatska postavlja razne prepreke povratku izbeglih, dok Srpska ne postavlja nikakve. Svaki Hrvat koji to želi, može da se vrati nazad. A i ne računam ove koje si pomenuo, ne bih čak ni računao ni ove što su ostali tamo, jer su oni za nas izgubljeni. Referišem se na hrvatske podatke koji kažu da je u Hrvatskoj ostalo oko trista hiljada Srba, a onda redukujem tu cifru na realnu i dobijemo nešto više od sto hiljada.
 
Znaci Hrvatska opstruise povratak, a opet 100 hiljada Srba. Nekako cudno zvuci.

Zašto bi bilo čudno ako se zna da bar polovina od tog broja otpada na Vukovar i uopšte Baranju, a tamo su Srbi jednostavno ostali, dok Hrvati ništa nisu ni pokušavali.
 
Srba u Krajini nema, Hrvata u BiH ima i drze vise vlasti nego sto ih procentualno ima i imaju svoje etnicki ciste kantone gde Srbi nemaju ni natpise na cirilici.

image00004_88780805.jpg


Hrvata ima samo znacajno u zapadno hercegovackom kantonu i to je njihov stronghold u BIH oko 80k Hrvata

Kanton 10 je potpuno prazan ,Drvar,Glamoc ,Grahovo srpska etnicka teritorija koja cini pola teritorije kantona 10 . Duvno i Livno se polako prazne od Hrvata .U kantonu 10 zivi oko 10 k Srba i 20 k Hrvata stim da mladi Hrvati iz Livna i Duvna cim svrse srednju masovno odlaze na zapad i njihov broj se rapidno smanjuje i Srbi dugorcno poklapaju ako RS i Srbija pomognu ostanak i povratak ...Vucic je otvorio neke pogone Jumko u Drvaru ,par takvih projekata u ove 3 srpske opstine i Srbi poklapaju

Posavski kanton Orasije i Odzak koji je RS vratila u Dejtonu isto su zahvaceni velikom depopulacijom trenutno realno stanje oko 10 k Hrvata i 5 k Muslimana

Dva mjesovita kantona SBK i HNK ,za neupucene Tudjman i Alija 1994 tokom pregovora za zavrsetak hrvatsko muslimanskog rata nisu mogli da se dogovore oko granica pa su ostavljena ova dva takozvana mjesovita kantona u njima je potrebna dvotrecinska vecina da bi se vladalo ...Muslimani su vec poklopili SBK u skupstini kantona imaju 20 poslanika a Hrvati 10
U SBK zivi oko 100k Muslimana i oko 50 k Hrvata

U HNK Hrvati su jos uvjek dobro drze oko 80 k Hrvata i 70 k Muslimana sa tendencijom da dugorocno Muslimani poklope ovaj mjesani kanton kao SBK

Hrvata ima ispod 300 k u citavoj BIH a iz godine u godinu ih je sve manje

Ako Rusija vrati Evropu i Balkan u svoju sferu i zonu uticaja BIH ce postati dio Srbije a Vojska Srbije ce morati samo da pacifikuje i demilitarizuje bosanske Muslimane jer Hrvati vise nisu nikakv faktor u BIH
 
ne vjeruj latinima, ni kad darove nose

Nema ja njima šta da verujem, samo znam da nam se u ovom trenutku interesi poklapaju, a to je da kroz njihove interese izvučemo i svoje, dakle njihovi interesi u ovom trenutku nama odgovaraju, kao što on reče onaj ko mi treba mi je prijatelj. Sad Srbin ne treba da bude standardno glup i da se duri i da priča "ma, znam ja vas", nego baš zbog toga što ih znamo da JEDNOM u životu iskoristimo i mi neku priliku i da budemo pametni. U državi u kojoj nam muslimani sigurno nisu prijatelji i sa kojima smo i imali sukob, mi moramo prigrliti drugog od tri za većinu. Plus, onda nije Srbija ta koja je "dežurni krivac", evo, tu su i Hrvati. Znači odgovara nam u mnogo čemu.
 
Nema ja njima šta da verujem, samo znam da nam se u ovom trenutku interesi poklapaju, a to je da kroz njihove interese izvučemo i svoje, dakle njihovi interesi u ovom trenutku nama odgovaraju, kao što on reče onaj ko mi treba mi je prijatelj. Sad Srbin ne treba da bude standardno glup i da se duri i da priča "ma, znam ja vas", nego baš zbog toga što ih znamo da JEDNOM u životu iskoristimo i mi neku priliku i da budemo pametni. U državi u kojoj nam muslimani sigurno nisu prijatelji i sa kojima smo i imali sukob, mi moramo prigrliti drugog od tri za većinu. Plus, onda nije Srbija ta koja je "dežurni krivac", evo, tu su i Hrvati. Znači odgovara nam u mnogo čemu.
Dosadasnji svjetski poredak je pukao po savovima morate to imati u vidu
Rusija ce izaci kao pobjednik u ovom sukobu i vratii ce se na Balkan a vjerovatno i citava Evropa ce postati ruska sefera uticaja a to znaci da ce na Balkanu biti onako kako Srbin kaze.
Hrvati su uvek na krivoj strani istorije to je indikator
 
Dosadasnji svjetski poredak je pukao po savovima morate to imati u vidu
Rusija ce izaci kao pobjednik u ovom sukobu i vratii ce se na Balkan a vjerovatno i citava Evropa ce postati ruska sefera uticaja a to znaci da ce na Balkanu biti onako kako Srbin kaze.
Hrvati su uvek na krivoj strani istorije to je indikator

Znaš kako, hajde da prvi put u životu budemo pametni i razmislimo hoće li biti kako se nama snilo ili možda malo drugačije.

Da ne bude ono "e, jel znate onaj vic, bili amer, rus i srbin... i zaboravio sam kako ide vic, ali uglavnom srbin ispao najpametniji i sve pobedio".
 

Back
Top