Milan St. Protić kao niko do sada opisao Vučića

Још једна епизода емисије "Куцамо на врата заборављених асова", овога пута закуцали смо на врата Милана стр. Протића. Шта нам ради бивши градоначелник и амбасадор у САД, живо интересује сваког Србина.

Иначе човек говори о односу према странцима, остао упамћен по мајмунисању у Америци. У годинама које су биле турбулентне по Србију, тадашњи ДОС је дошао на изванредну идеју, да за амбасадора у САД пошаље Милана стр. Протића. Човек је опозван после неког времена да не би радио даљу штету. Чак и тада је процењено да је боље немати никог у најјачој сили на планети него једну ортодоксну будалетину.

Милан стр. Протић је касније објаснио да је опозван јер му нису дали да сам ради шта хоће, већ је морао да спроводи некакву државну политику. Иначе најмање аутономије и деловању имајуу управо амбасадори у страним земљама, јер они промовишу званичну политику своје земље и успостављају сарадњу. Али Стр. Протић је био бесан јер замисли, нису му дали да ради шта хоће. На пријемима се идиот појављивао у каубојском шеширу и чизмама са мамузама, постао ходајућа спрдња.

Таман када мислиш да су његова сра.ња пала у дубок заборав многим другим сра.њима која су уследила, успе неко да ископа и ту трагичну икону ДОС-а да подсети какво је то време било.
 
Predsednik Srbije ne uzima reč “demokratija” u usta već godinama, niti bilo ko drugi od njegovih satrapa. Njegova ličnost je kaćiperska, snobovska, malograđanska i zato on sebi stalno mora da dokazuje da je nešto važan
Ličnost današnjeg predsednika Srbije je kaćiperska, površna, malograđanska i snobovska. On mora sam sebi stalno da dokazuje da je nešto važan, da je nešto bitan i da od njega nešto zavisi u ovoj zemlji”, objašnjava naš sagovornik.


Protić dodaje da se Vučić znatno drugačije ponaša kad razgovara sa strancima.


“Pred njima pezi, kleči, klanja se, ljubi skute. Taj njegov kompleks inferiornosti je vidljiv u odnosu na veliki svet, svejedno da li je u pitanju Putin, Si Điping, Tramp, Bajden. Videli ste kad je dolazila Angela Merkel, bukvalno vam dođe da povraćate od one njegove snishodljivosti. Prema svetu on je manji od makovog zrna zato što zna da ne vredi ništa. On njih vidi kao ne znam kakve veličine i genijalce koji prosipaju mudrost koju god reč da kaže”, opisuje jedan od vođa petooktobarskih promena.


“S druge strane, nama u zemlji svakodnevno dosađuje dramatičnim nastupima koji traju duže od sat vremena, tokom kojih nam ne kaže aposlutno ništa. To je jedno fraziranje, gde on ne propušta priliku da pomene nekog iz opozicije, koji su svi najgori na svetu i treba ih sve pomlatiti, jer najbolje bi bilo da u Srbiji nema nikakve opozicije i da na svakoj televiziji on svaki dan ‘trućka’ od jutra do sutra. Tako vam je kad izaberete takvog za predsednika. On je rezultat nepromišljenosti ovog naroda koji nije izvukao pouke iz svojih prethodnih, loših istorijskih iskustava”
https://nova.rs/vesti/politika/milan-st-protic-kao-niko-do-sada-opisao-vucica/
Vučić je odlično proučio profil prosečnog glasača u Srbiji i konstatno se njemu obraća. Tehnika vladanja i manipulacije dovedena do savršenstva.
To što meni vredja inteligenciju, zabole ga. Ja i meni slični smo manjina i ne trebamo mu.

A pred strancima puzi, jer zna da ga jedino oni mogu skinuti sa vlasti.

Da skratim, sve što radi i za domaću i stranu publiku ima samo jedan cilj - ostanak na vlasti.
 
Vučić je odlično proučio profil prosečnog glasača u Srbiji i konstatno se njemu obraća. Tehnika vladanja i manipulacije dovedena do savršenstva.
To što meni vredja inteligenciju, zabole ga. Ja i meni slični smo manjina i ne trebamo mu.

A pred strancima puzi, jer zna da ga jedino oni mogu skinuti sa vlasti.

Da skratim, sve što radi i za domaću i stranu publiku ima samo jedan cilj - ostanak na vlasti.
Da ali šta će biti na krahu

SNS se raspada i ostaje zabeležen kao zločinačka stranka svih bedževa
 
alo , ljudi , izgubili smo 90-ih

koliko se secam slicno se ponasala i vlada u kojoj je bio protic

on bese i ambasador , sta je uradio dok je bio?

lako je pljuckati

ili mozda neko misli da je srbija ravnopravna americi , rusiji , nemackoj ?

ama nije

zavisimo od njih , okruzeni smo nato zemljama

i ovo sto su nadletali avioni je vise nego sto smemo
svome tati možeš da kažeš alo i tvom šefu vučiću, ovde se ponašaj pristojno
 
Ради он за свакога. Бити издајник и гузити се свима није одлика његове памети. Већ полтронства и политичког не знања. И многи су пре њега владали и мањом Србијом па су знали неки баланс да нађу. Овај сем задуживања и лизања буље сваком странцу,ништа није урадио. Три тенка не сме на Космет да пошаље.
al nismo u NATO .........i zato ce ga generacije srpskog naroda pamtiti kao svetog Vuleta.
 

Back
Top