Quantcast

Microsoft

Commie

Buduća legenda
Poruka
39.832
мислим људи, шта ће вам апдејти у опште?
инсталирате ос, програме... што апдејтовати какда све ради како треба???
To tek vidimo kako na Linuxu radi kako treba pa svakih par dana ide patch za kernel.

A onda se cudimo sto MS pusta jednom mesecno da zakrpi rupe.

openbox

Ističe se
Poruka
2.081
Net framework i apdejti za Microsoft Office.
нет фрејмворк скинеш посебно.. уопште не иде преко апдејта оперативног.. ево јел на ово мислиш?
apdejti.JPG

а ово је крваво :) - апдејт за мајкрософт офис??!! - ставиш опен офис и ко поново се роди човек!
све ради боље и брзже још заузима 10х мање места на диску (не 2 гига него 200мега!) и не апдејтује се и све ради :)

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.045
нет фрејмворк скинеш посебно.. уопште не иде преко апдејта оперативног.. ево јел на ово мислиш?
Pogledajte prilog 635147

а ово је крваво :) - апдејт за мајкрософт офис??!! - ставиш опен офис и ко поново се роди човек!
све ради боље и брзже још заузима 10х мање места на диску (не 2 гига него 200мега!) и не апдејтује се и све ради :)
Zasto bih skidao sam kada dolaze sami,aza Office mi ne smetaju njegovi dodaci.

fosilvaso

Elita
Poruka
23.919
Pogledajte prilog 635147

Cilj je da ne koristiš instalirani Office, nego online Cloud aplikaciju... i plaćaš mesečnu ili godišnju članarinu za to! Majkrosoft je shvatio da u tome leži lova! :rotf:

openbox

Ističe se
Poruka
2.081
Zasto bih skidao sam kada dolaze sami,aza Office mi ne smetaju njegovi dodaci.
јер можеш да имаш оперативни систем који ради као муња, и не шпијунира те и не шаље које софтвере имаш инсталиране.. :) ! (живио хр)
Zamisli da ti svaki dan dolaze iz servisa i rade Apdejt softvera za veš mašinu? :rotf::rotf::rotf:
или за ауто рецимо... или рецимо за саобраћајна правила да се апдејтују сваки месец дана -возачи би полудели? ;) ;)

Cilj je da ne koristiš instalirani Office, nego online Cloud aplikaciju... i plaćaš mesečnu ili godišnju članarinu za to! Majkrosoft je shvatio da u tome leži lova! :rotf:
знам, ја софтвер који користим у фирми уопште више не можеш купити него плаћар годишњу регистрацију (као ауто), што ја нећу да прихватим, нити ћу икада прихватити - те постоји софтвер који лепо скинеш и све ради и још је и бесплатан (опен офис).
а и да није бесплатан лепо скинеш са торената и користиш до миле воље. пошто сам блокирао хр да пријављује шта имам на компу - нигде бриге ;)

openbox

Ističe se
Poruka
2.081
Bice razne custom made win7 verzije kao sto danas imas npr custom XP service pack 4 :lol:
постоји видео сам и SP5 али ја користим SP2 и све ради...
проблем са SP5 јесте да је то направио неки лик из не знам ти ја одакле и ко зна шта је тамо ставио.. то мени једноставно не треба...

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.045
јер можеш да имаш оперативни систем који ради као муња, и не шпијунира те и не шаље које софтвере имаш инсталиране.. :) ! (живио хр)

или за ауто рецимо... или рецимо за саобраћајна правила да се апдејтују сваки месец дана -возачи би полудели? ;) ;)

знам, ја софтвер који користим у фирми уопште више не можеш купити него плаћар годишњу регистрацију (као ауто), што ја нећу да прихватим, нити ћу икада прихватити - те постоји софтвер који лепо скинеш и све ради и још је и бесплатан (опен офис).
а и да није бесплатан лепо скинеш са торената и користиш до миле воље. пошто сам блокирао хр да пријављује шта имам на компу - нигде бриге ;)
Win.7 mi i jeste dobar OS,a za spijunazu bas i ne marim.ne streca me to nimalo.Cak sta volim kada pisem o onima koji to rade da vide i cuju sta mislim o njima.Pored 7-ice imam i Win.8.1 i Ubuntu 19.10 i sa njima sam veoma zadovoljan.

zaluđenik

Ističe se
Poruka
2.358
nece svi programi bez apdejt dodataka.Net framework i apdejti za Microsoft Office.
To za net frejmwork je još od XP (mislim da je za njega 4.0 bio poslednji)
Kao što su i proizvođači štampača shvatili da nove kertridže naplaćuju kao i nov štampač...
постоји видео сам и SP5 али ја користим SP2 и све ради...
проблем са SP5 јесте да је то направио неки лик из не знам ти ја одакле и ко зна шта је тамо ставио.. то мени једноставно не треба...
XP je tek sa SP3 postao poprilično zaokružen sistem. I sad može biti funkcionalan za nekoga ko nema velike prohteve, softverska baza je velika, nisi u obavezi (za ličnu upotrebu) da imaš baš sve najnovije verzije programa, a ko nije znao sa starijim verzijama, neće znati ni sa novim.