Mesoviti brak

livija:
evo ja sam za to da se mi nadjemo prvom prilikom u rl :D svo troje! :D
pa da poprichamo k'o ljudi.... :-D
mozhe?
Nesto mi niste interesantni ni ti ni penzos... Golupcici... :lol:
Eto i sad ce posle da prica kako sam ja nju spopadao i njenih 20 nikova... :lol:
Povedi neke mlade lepe drugarice (do 27) izbaci penzosa i moze... :razz:
 
livija:
ajd vazhi :D al ide krvolok s nama... treba mi ochevidac kad me PONOVO startujesh :lol:
Ja tebe da startujem... :roll: O boze... :shock: Pukni carobnim stapicem i pretvori penzosa u njegovu zenu... i moze.... :lol:
Koj ce mi da se druzim sa penzionerima bre... Nisi me uopste nalozila...
A ti znas da je kod mene "ja sam svoje rekao" :wink:
 
ne znam.. al znam da je kod tebe "puknesh prsticjem a pera je na ivici nervnog sloma"....
al dobro.. chovek se uchi dok je zhiv...
a shto ti smeta? pa jesmo rekli da cju povesti drugarice (chitak mnozhina) :D
shto si se ti bash za njega zalepio? mis' pored svih drugarica??? :D
 
Petar_Pan:
Ja tebe da startujem... :roll: I da propustiš da te OPET popne za organ, ispod stola ?!? :lol: O boze... :shock: Pukni carobnim stapicem i pretvori penzosa u njegovu zenu... i moze.... :lol: :lol: A to bi ti, onako kao iskusni, SERIJSKI švaler ?!? :lol:
Koj ce mi da se druzim sa penzionerima bre... pa, što im onda zakazuješ sudare, pored toliko mlađih, pa još i žena ?!? :lol: Nisi me uopste nalozila...
A ti znas da je kod mene "ja sam svoje rekao" :wink:
... i uvio u klozet - papir !!! :lol:
 
livija:
ne znam.. al znam da je kod tebe "puknesh prsticjem a pera je na ivici nervnog sloma"....
al dobro.. chovek se uchi dok je zhiv...
a shto ti smeta? pa jesmo rekli da cju povesti drugarice (chitak mnozhina) :D
shto si se ti bash za njega zalepio? mis' pored svih drugarica??? :D
Da da opet trujes... znas ti bolje od toga...
Pa eto super... onda cemo mi posle da se odlepimo od vas dvoje i gotova prica... :lol: :razz: Zato sto covek mora da nosi PISTOLJ kad se nalazi sa mnom.... :lol: Mudonja.... :lol: Bezi me bre ludaka...
 
a kako si ti mislio da otcepish moje drugarice od mene? :D mi u wc idemo zajedno.. to je bar opshte poznato :D
nego.. joooj... :shock: e a ja sveuqpno
imam 5 drugarica u srbiji.....
ma daj... kakvo oruzhje? :roll:
 
livija:
a kako si ti mislio da otcepish moje drugarice od mene? :D mi u wc idemo zajedno.. to je bar opshte poznato :D
nego.. joooj... :shock: e a ja sveuqpno
imam 5 drugarica u srbiji.....
ma daj... kakvo oruzhje? :roll:
Mora covek da ima nesto cvrsto kod sebe... pa ako nista drugo onda makar pistolj... :lol:
A od tih 5 drugarica jel ima ijedna da lici na nesto? Nemoj mi samo reci da si ti najbolja riba od njih.... :lol: Da u WC je poznato...opicene... :roll: A jel imas i neku sto nije lezbejka... ili ste sve u tom fazonu?
 
Petar_Pan:
Mora covek da ima nesto cvrsto kod sebe... pa ako nista drugo onda makar pistolj... :lol:
A od tih 5 drugarica jel ima ijedna da lici na nesto? Nemoj mi samo reci da si ti najbolja riba od njih.... :lol: Da u WC je poznato...opicene... :roll: A jel imas i neku sto nije lezbejka... ili ste sve u tom fazonu?

hehe.. sve nismo u tom fazonu :lol: (bar koliko sam ja upoznata :shock: )
e ovo sad nije za pohvalu.... al neke od njih su zhestoki snobovi.... :shock: :?
da, da... izgledaju odlichno... samo... shta znam.... chudne su mi malo....
 
livija:

hehe.. sve nismo u tom fazonu :lol: (bar koliko sam ja upoznata :shock: )
e ovo sad nije za pohvalu.... al neke od njih su zhestoki snobovi.... :shock: :?
da, da... izgledaju odlichno... samo... shta znam.... chudne su mi malo....
O divno sto nisu sve u tom fazonu... a jos divnije sto su snobovi i cudakinje... :lol: Samo bi jos i Diznilend falio... pa ceo Vrsac na okupu... :lol: Ono ste je tebi normalno ili cudno ne mora da bude tako i drugim ljudima.... Proskeniracemo ih... a ti znas da ja imam dobar njuh po tom pitanju.... :wink:
 
Petar_Pan:
Mora covek da ima nesto cvrsto kod sebe... pa ako nista drugo onda makar pistolj... :lol:
A od tih 5 drugarica jel ima ijedna da lici na nesto? Nemoj mi samo reci da si ti najbolja riba od njih.... :lol: Da u WC je poznato...opicene... :roll: A jel imas i neku sto nije lezbejka... ili ste sve u tom fazonu?


Nije on, nego je bila prica o mojo utoki! :lol:

Znas kako, nije lepo da mi ti moras reci kakao se Krvavi i Livi svaleraju iza mojih ledja, avaj sudbo....
 
Petar_Pan:
O divno sto nisu sve u tom fazonu... a jos divnije sto su snobovi i cudakinje... :lol: Samo bi jos i Diznilend falio... pa ceo Vrsac na okupu... :lol: Ono ste je tebi normalno ili cudno ne mora da bude tako i drugim ljudima.... Proskeniracemo ih... a ti znas da ja imam dobar njuh po tom pitanju.... :wink:
neosporavam :D chak naprotiv....
a shto se ovog poslednjeg tiche.... ne znam.. al bitno da ti znash :lol:
 

Back
Top