Mentalitet

kad jednom budes imao seks sa pravom zenom, skapiraces da seks nije samo gore-dole.....a to ces tesko....u stvari nikad da dozivis sa tim tvojim neotvorenim bocama.....posto prave zene traze prave muskarce....one koji ne nose suknje.....
 
kad jednom budes imao seks sa pravom zenom, skapiraces da seks nije samo gore-dole.....a to ces tesko....u stvari nikad da dozivis sa tim tvojim neotvorenim bocama.....posto prave zene traze prave muskarce....one koji ne nose suknje.....

Ti ne želiš prave žene, već njihove bivše partnere.

"Ko često menja iskusne partnere, on ne želi da vodi ljubav sa njima, već sa njihovim bivšim partnerima."

Siegmund Freud

Hvala Svrabov, ja sam zadovoljan sa ovim mojim neotvorenim bocama, a suknju sam nosio u pretprošlom životu kad sam bio Škotlanđanin. Onda sam bio sa otvorenim bocama kao ti sad, i uopšte sam bio na tvom sadašnjem nivou.
 
Ti ne želiš prave žene, već njihove bivše partnere.

"Ko često menja iskusne partnere, on ne želi da vodi ljubav sa njima, već sa njihovim bivšim partnerima."

ja ne menjam iskusne partnere :)
ali kako god da okrenes u tom smislu sam za tebe GURU.

Hvala Svrabov, ja sam zadovoljan sa ovim mojim neotvorenim bocama,

i ja sam bio kada sam imao 16 godina :):)

i uopšte sam bio na tvom sadašnjem nivou.

dok se ti DIGNES na moj nivo, moraces jos dosta da se vozis.......
 
Svrabov, zar ne reče da si gej? Nisi se ljutio, reče da su gejevi normalni ljudi. Za mene gejevi nisu nikakvi gurui. Ne treba meni tvoj nivo, imao sam ga u pretprošlom životu.
 
Svrabov, zar ne reče da si gej? Nisi se ljutio, reče da su gejevi normalni ljudi. Za mene gejevi nisu nikakvi gurui. Ne treba meni tvoj nivo, imao sam ga u pretprošlom životu.

ja reko da sam gej?
bice da opet imas halucinacije :)

nego, javi se ti meni kada zadovoljis pravu zenu....ovako......curica koja pre toga nije znala ce normalno da te smatra za "facu".....ali ce promeniti misljenje cim joj dodje sledeci ljubavnik.....
 
Aog kako ti goriš od ljubomore... Što ću ti, ne mogu ti pomoći.

pa Laminat...sta da ti kazem...sve si vido, sve si citao...sve znas...
e pa, ako je tako - ondak si svjestan da zene nisu sto su bile, cak ni djevojcice; u danasnjem svijetu ti si obicno ucilo...nesto ko lutka na naduvavanje
ok, bit ces im zanimljiv...koliko, mjesec, dva? :roll:

kad te izgustiraju one odose dalje - mlade, lijepe i samozadovoljne...
zaboravit ce te cim naidje neki PRAVI muskarac...
jbga, to ti je surovo 21. stoljece...sta da se radi...:mrgreen:

pa...dok jos koliko toliko izgledas podnosljivo..."uzivaj"...mislim, npr. meni i sad izgledas ko glavato seljace u aljini, al ajd..ukusi se razlikuju ...:lol:

evo ti i "prijateljski" savjet;
posto uskoro neces imati ama bas nikavih "argumenata" za
vabljenje zalutalih djevojcica bolje zaradi neku silnu lovu ili se spremi na zivot u samoci
(mada ti ona zadnja tema sa filozofije nije losa - kao putokaz...;) )

naravno, pazi da ne zalutas nekom bijesnom caletu u dvoriste;
kazu da nije zabavno provesti godinu u gipsanom koritu...:mrgreen:
 
Vragana, treba ti pola sata da napišeš ove gluposti. I tebe izgustiraju, ali ne čisti klinci, već polovnjaci. Svrabov, evo ti inteligentne žene.

"zao" mi je Laminat...stvarno, ali netko je morao da ti kaze...ti si nesto ko "skolski pribor za tehnicki"...tako nesto...budalastina iz rane mladosti koja se odradi i zaboravi...:roll:

sta da se radi...zivot je okrutan, istina boli.. i tako to...:mrgreen:
 
Pa ta istina izgleda boli samo tebe, jer mene uopšte ne pogađa to što pišeš; znam da je tako u izvesnom postotku. Ali ne u celosti. Žena kada umire misli na onoga ko joj je otčepio bocu. Prvom se daje sve, drugom polovina od onoga što se daje prvom, trećem polovina od drugog i tako sve do muža kome po pravilu ostaje najmanje. Možeš samo da se tešiš. Znaš da je tako. A za ono što veliš gore mislim, npr. meni i sad izgledas ko glavato seljace u aljini je najbolji opis za novi Svrabov avatar; pretpostavljam da sledi i promena nicka.
 

Back
Top