Menstruacija

Опусти се женска главо, превише си истрипована. Прошли пут си истриповала трудноћу што си лику издркала па се неким неспретним сплетом околности његова сперма нашла у твојој вагини преко руке? Да ли си ти дете свесно какве небулозе пишеш? Двеиљаде' пето годиште, шта је то? Колико је то година, мени са 27 звучи као да би био педофил. Дакле, спознај значај својих поступака, и мање трипа. И веруј ми, кондом под обавезним. Из оваквих ликова и ликуша је настало свашта сплетом несрећних околности.
 
Bespotrebno brines.Menstruacija uglavnom tako i pocinje...pomalo,pa sve vise.Ako je vrijeme da dobijes,to je sasvim normalan proces.
Jeste, zadnja dva meseca dobijem 1. pa 1.
Ali uglavnom na 30. 31. dan. E sad ja sam uzimala vitamin c posto pise da on moze da izazove menstruaciju pa se nadam da mi je od toga krenulo i da ce se nastaviti, mada sada imam u jako maloj kolicini
 
Jeste, zadnja dva meseca dobijem 1. pa 1.
Ali uglavnom na 30. 31. dan. E sad ja sam uzimala vitamin c posto pise da on moze da izazove menstruaciju pa se nadam da mi je od toga krenulo i da ce se nastaviti, mada sada imam u jako maloj kolicini
Ma,ne izazivaj nista,zasto to radis?
Sve ce doci samo kad treba.Ne sili nista.
Ako si zdrava,i hormoni u redu,nema mjesta nikakvom stresu.Ako imas pravi problem,u smislu da ne dobijas ili imas obilno,onda idi dr.
Ovako,po tvom opisu je sve u redu,osim sto si ti malo nervozna.
 

Back
Top