Мени се може

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Dopisništvu “Blica” obratio se Novosađanin koji je snimio gradskog inspektora kako parkira automobil na pešačkom prelazu, a zatim se građanima obraća rečima: “Meni se može, ja mogu da parkiram gde hoću”.
Do incidenta je došlo kada su radnici “Parking servisa” odnosili nepropisno parkiran “jugo”, a vlasnik vozila i okupljeni građani skrenuli su pažnju na inspekcijski automobil koji stoji na pešačkom prelazu, udaljen svega nekoliko metara.



Inspektor je za to vreme mirno sedeo u kafiću, a kada je video o čemu je reč, bahato se obratio građanima, seo u auto i otišao.
Incident se dogodio u sredu oko 15 časova u Ulici narodnog fronta, u novosadaskom naselju Limanu.
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/236260/Video-Novosadjanin-snimio-bahatog-inspektora

Ето, остатци бившег режима.
Тко би инаће помислијо да се у демокрацији и владавини права море тако нешто догодити?
Носе југића паркираног баш ди треба(поред контејнера) док представник власти пије каву а службени авто паркира на пјешачки.
Вјерујем да је у питању фотомонтажа неког задриглог другосрбијаша, Ви граџани?
 
ahj, nista novo.
tamo se i salterusa smatra za vlast i moze joj se svasta

a i puno je onih koji bi da budu kalifi umesto kalifa, nije da nije. u mnogim srbima sede potencijalne salteruse, pa zar nije?

pa nisu one pale sa marsa nego su nase gore list
 
Pa zna se da kad inspektori dodju, jedu piju, uzimaju robu a nista naravno ne placaju, a kad ti dodju neku ti kaznu moraju napisati pa ne znam ti sta da je :mrgreen:
Bas sam se cudio kako drzava podstice na taj nacin ljude da rade :mrgreen:
Jedan mi je inspektor cak i priznao, kaze kad ti dodjemo, nesto ti moramo napisati, takva su naredjenja ...
 
Ето, остатци бившег режима.
Тко би инаће помислијо да се у демокрацији и владавини права море тако нешто догодити?
Носе југића паркираног баш ди треба(поред контејнера) док представник власти пије каву а службени авто паркира на пјешачки.
Вјерујем да је у питању фотомонтажа неког задриглог другосрбијаша, Ви граџани?

Bile nekad zgodne one kurble,
majku mu.....!!!
Bahatom konju razyebeš farove i šoferku očas posla.....!!!!
 
Ето, остатци бившег режима.
Тко би инаће помислијо да се у демокрацији и владавини права море тако нешто догодити?
Носе југића паркираног баш ди треба(поред контејнера) док представник власти пије каву а службени авто паркира на пјешачки.
Вјерујем да је у питању фотомонтажа неког задриглог другосрбијаша, Ви граџани?

Licno sam bio prisutan slucaju koji se odigrao u jednoj ozbiljnoj kapitalistickoj zemlji:

Jedna starija gospodja, iz jedne od najbogatijih familija u tom gradu, je zausravila svoj auto 4X4 na jednom trgu gde je apsolutno zabranjeno zaustavljanje i parkiranje i usla u jedan butik...

Za cas se tu stvorila patrpola saobracajne policije koja je usla za njom i rekla joj da smesta skloni vozilo ili ce je kazniti...

A starka se naljutila i rekla. "Znate li vi ko sam ja? Ajde prosetajte se da ja vama ne prilepim kaznu!"

Fiskali su podvili rep kada su je prepoznali i - otisli.

Ovo je ISTINIT DOGADJAJ kome sam licno prisustvovao.

U kapitalizmu PRAVDA JE TACNO PROPORCIONALNA KOLICINI PARA KOJU IMATE NA TEKUCEM RACUNU!
 
Bile nekad zgodne one kurble,
majku mu.....!!!
Bahatom konju razyebeš farove i šoferku očas posla.....!!!!

Ех, само сила?!?!
Испуштање пнеуматика по дијагонали је бољи начин. А не треба ти курбла, замисли кренеш у град и спакујеш у ранац курблу, ако затреба...не иде....
 
Licno sam bio prisutan slucaju koji se odigrao u jednoj ozbiljnoj kapitalistickoj zemlji:

Jedna starija gospodja, iz jedne od najbogatijih familija u tom gradu, je zausravila svoj auto 4X4 na jednom trgu gde je apsolutno zabranjeno zaustavljanje i parkiranje i usla u jedan butik...

Za cas se tu stvorila patrpola saobracajne policije koja je usla za njom i rekla joj da smesta skloni vozilo ili ce je kazniti...

A starka se naljutila i rekla. "Znate li vi ko sam ja? Ajde prosetajte se da ja vama ne prilepim kaznu!"

Fiskali su podvili rep kada su je prepoznali i - otisli.

Ovo je ISTINIT DOGADJAJ kome sam licno prisustvovao.

U kapitalizmu PRAVDA JE TACNO PROPORCIONALNA KOLICINI PARA KOJU IMATE NA TEKUCEM RACUNU!

Ма јок, то су последице бившег режима.И деценије рата.
У слободном и демокрацијском друштву којем стреми еуропска, где владају слободе и људска права тога нема.
 
Ех, само сила?!?!
Испуштање пнеуматика по дијагонали је бољи начин. А не треба ти курбла, замисли кренеш у град и спакујеш у ранац курблу, ако затреба...не иде....

Ma znam i sam...
Nije praktično,al' je milozvučno....!
Najbolje je unakrsno srediti pneumatike,
al' ne verujem da će baraba hteti da sačeka ....!!
 
Ма лако је изаћи на улицу. Људи би изашли, када би знали шта после.

Najgore je tavorenje.

To ti je kao i sa poslom. Kad je neko nezadovoljan radnim mestom, poslom, sefom...ja ga uvek savetujem da sto pre menja. Ljudi se plase promene, boje se da ne bude na gore, a ne shvataju da je svaka promena dobra, cak i ona na gore . Jer kad jednom skupis snagu i krenes u to, onda ces brzo i to gore da menjas dok ne dodje nesto sto ce da te zadovolji.

Najgore je strahovati od promena u zivotu i ne ciniti nista.
 

Back
Top