MegaOrgazam

Meni to izgleda, ovako bar za oko, vrlo interesantno. Nikada nisam imao sansu da neka od djevojaka tako ejakulira, a iskren da budem do sinoc nisam ni znao da je to u stvari ejakulacija.

Evo, kako mi pokaza Unsiae sinoc.... => http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation

ali ipak u jednom dijelu teksta kaze da ima , hm ne mogu sada da citiram , da ima primjese i urina i ejakulata

doziveo jesam..doduse,prstima sam joj stimulisao g tacku...i da znas da mi se dopalo da je gledam kao prsti...
 
Izgleda ovdje sve experti za orgazme !!!


E pa naucite i mene onda !

za pocetak, treba ti zena...onda proucite anatomiju zenskog polnog organa...mozes i penisom, a mozes i prstima da stimulises g tacku koja se nalazi unutar vagine sa gonje strane..imas slike na wikipedii...u prvom slucaju, zena treba da je na ledjima dok ulazis u nju...ona za to vrema moze da stimulise prstima klitoris radi boljeg postizanja orgazma...
 
Citav dan sam vjezbao i pokusavao da joj nadjem tu tachku, medjutim nisam uspio. Trljao, zavlacio prste prema pupku, okretao, o jadu se zabavio - ali NEMA :dash:

Pa, ako ima neka dobrovoljka, koja smatra da posjeduje tu G tachku, slobodno neka se javi, da joj pronadjem istu.
Nije neophodno na private.
 
pa zar je to toliko smesno da stavljas ovaj smajli :rotf: ?
nemoj mi reci da se sad valjas po podu od smeha..

e nemas pojma kako mene tu neki ljudi zasmejavaju...a i ja se bas dobro zezam i sama sa sobom...a smajli je kombinacija histerija-smeh-ironija-bezobrazluk....sasvim odgovarajuci za mene (pored ovog :mrgreen: i :whistling:).....a taj smajli jos znaci koliko mi je bezveze teznja muskarca za takvim orgazmom....bas je bljuc....
 
i ti gasis svetlo kad ides u wc da piskis

:whistling: svasta od tebe...imas ljudi, masu ljudi koji su kombinacije u smislu otvrenosti prema novim iskustvima...u nekim stvarima su dosta extremni a u nekim konzervativni...pa ja ne jedem grozdje ni tresnje ni visnje ni sljive ali sam zato pojela i volim puza i zabu i zmiju i skakavce....ne znaci ako sam dala ovu izjavu da sam konzerva u svemu.....:dash:
 
Citav dan sam vjezbao i pokusavao da joj nadjem tu tachku, medjutim nisam uspio. Trljao, zavlacio prste prema pupku, okretao, o jadu se zabavio - ali NEMA :dash:

Pa, ako ima neka dobrovoljka, koja smatra da posjeduje tu G tachku, slobodno neka se javi, da joj pronadjem istu.
Nije neophodno na private.
Ako počneš da nosiš čizme umesto čizmica... možda ti se neka i javi!:roll:
 

Back
Top