MegaOrgazam

koja glupost, zenska se upisala.....a orgazam je dozivljaj iznutra a spoljna manifestacija i nije tako bitna...licno ne volim jake orgazme jer se sva zgrcim i desavalo mi se da me bukvalno dobijem grch ramenih misica a to jako boli...bolje cesto imati sex i srazmerno toliko lepih, blagih orgazama......:D
 
Da desava se povremeno pojedinim devojkama ne svim.
Nemam pojma da li je to neka ejakulacija ja vise mislim da im se od kontrakcije misica malo otvore kanali pa malo i pisnu.
Obicno ako se pri normalnom odnosu penisom tesko moze i primetiti tj uglavnom izgleda kao sasvim regularan orgazam. Osim kad priznaju da su i pisnule sa sve licnim cudjenjem :lol: al obicno se vrlo stide da to priznaju, no ko ih sisa meni dovoljno i normalno da svrse... cak sta vise meni dovoljno i samo ja da svrsim. :mrgreen: :lol:
 
Da desava se povremeno pojedinim devojkama ne svim.
Nemam pojma da li je to neka ejakulacija ja vise mislim da im se od kontrakcije misica malo otvore kanali pa malo i pisnu.
Obicno ako se pri normalnom odnosu penisom tesko moze i primetiti tj uglavnom izgleda kao sasvim regularan orgazam. Osim kad priznaju da su i pisnule sa sve licnim cudjenjem :lol: al obicno se vrlo stide da to priznaju, no ko ih sisa meni dovoljno i normalno da svrse... cak sta vise meni dovoljno i samo ja da svrsim. :mrgreen: :lol:
I ja mislim da je to - to.
 
Da desava se povremeno pojedinim devojkama ne svim.
Nemam pojma da li je to neka ejakulacija ja vise mislim da im se od kontrakcije misica malo otvore kanali pa malo i pisnu.
Obicno ako se pri normalnom odnosu penisom tesko moze i primetiti tj uglavnom izgleda kao sasvim regularan orgazam. Osim kad priznaju da su i pisnule sa sve licnim cudjenjem :lol: al obicno se vrlo stide da to priznaju, no ko ih sisa meni dovoljno i normalno da svrse... cak sta vise meni dovoljno i samo ja da svrsim. :mrgreen: :lol:



bacite ga lavovima!!!! :rtfm:
 
Da ste to ikada dozivjeli, znali bi da se radi o bezbojnoj tecnosti, bez mirisa...
Meni to izgleda, ovako bar za oko, vrlo interesantno. Nikada nisam imao sansu da neka od djevojaka tako ejakulira, a iskren da budem do sinoc nisam ni znao da je to u stvari ejakulacija.

Evo, kako mi pokaza Unsiae sinoc.... => http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation

ali ipak u jednom dijelu teksta kaze da ima , hm ne mogu sada da citiram , da ima primjese i urina i ejakulata
 

Back
Top