Medvedev stize.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
untitled269.gif
 
Ima ponovo da ga slavimo ako drug Medvedev kaze.
I tačka!
A što i da ga ne slavimo? :)

Rusi su nam oslobodili Beograd.
To što su bili pripadnici komunističke crvene armije, šta možemo, ali da su krv svoju dali da ti i ja danas možemo slobodno da šetamo po Zvezdari, to jesu.;)

Uostalom, imali smo komunjare na vlasti...i još uvek se u istoj vrzmaju...a sad nam odjednom smeta što su nam komunisti oslobodili Beograd...meni to malo nelogično, najiskrenije.:confused:
 
Mene samo zanima šta će biti pozatvarano od ulica?

Koji most će biti otvoren?

Kad je Bajden dolazio, Gazela je bila zatvorena, a Brankov most je bio prohodan.

Inače, kad je Bajden dolazio, nisam smela u krugu posla da odem o omiljenu mi sendvičaru, nego sam morala da pazarim na drugom mestu.
Bio je zabranjen prilaz ulici Kneza Miloša...
Nadam se da sutra neće biti tako...
 
Долазак руског председника Дмитрија Медведева, изазива бурне реакције међу грађанима Србије. Они који би на запад, могу да се успротиве његовом историјском доласку у нашу земљу уз аргументе, како ће на посао јер ће пола града бити затворено?! Они који су строго оријентисани ка истоку, спремни су и да промене историју како би подржали пријем председника Медведева.

А шта кажу мртве душе? Нажалост, оне не могу да говоре, али неће моћи ни на онај свет, док се цењени Рус не врати у свој...
 
U Grobljanskoj nema ni jednog parkiranog vozila! Predivno.
Ako moze svaka grupa od 50 i malo vise ljudi da zatvara Kneza Milosa kada im se digne patak, sto ne bi mogao i gospodin Medvedev...
Nesto smo naprasno postali vredni pa se svi plasimo kako cemo stici na posao...хау јес ноу....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top