MEDITACIJA-TEHNIKA VANZEMALJACA

OK, ali kako znas da to on nije bio deo nekog drugog plana, da to namerno plasira u javnost... Velika je to igra u pitanju, jer realno, nemoguce je da iz tako dobro obezbedjenih baza izneses ono sto je on pokazao... Realno... USA ima mnogo neprijatelja, a to nisu sivi... O tome se ovde radi, k'o zna da li je ovo zapravo istina...
Pa zato i diskutujemo...Nemas posla sa fanatizmom nego ANALIZOM......:)
 
Pa zato i diskutujemo...Nemas posla sa fanatizmom nego ANALIZOM......:)

To cenim ;) ... Pa ovako, s obzirom da je covek sam praktikuje i to bez problema, koristeci samo svoje sposobnosti me dovodi do logicnog zakljucka da je zapravo to njegov metod. A oko isisavanaj energije... Msm da je to posledica koriscenja danasnje tehnologije, pre svega kompjutera i mobilnih telefona... Cista biologija...
 
Drugo, vec sam objasnio zasto mi ta teorija o "sivima" ne pije vodu...
Nije on spominjao samo Sive, spomenuo je i Reptile takodje.

Dakle, kako je moguce da ti "sivi" stoje uspravno, imaju 2 noge, 2 ruke, 2 oka, itd, itd (uticaj filmova itd)... Ovo bi sve mogli da budu samostalni projekti vojske, a ne vanzemaljaca.
ne ne, obrnuto.

Preko Holivuda, Iluminatske masinerije za programiranje javnog mnjenja, oni su predstavljeni kao jedini vanzemaljci i to kao dobri, koji su toboze ugrozeni i mi smo im potrebni da sebe unaprede. Svakako, ne spominje se da smo im potebni samo za hranu o cemu svedoce svi koji su imali prilike da vide njihov NLO.

U toj prljavoj propagandi vodecu ulogu igra Stiven Spilberg koji Sive redovno prikazuje kao dobre, ljubitelje dece, spasioce (Susreti trece vrste, ET, serija Oteti/Taken/, Kraljevstvo kristalne lobanje... ). On vrlo dobro zna ko su Sivi jer radi kao sluga vladarskih familija. Zato ih i prikazuje kao dobre.

U svakom srusenom njihovom brodu su nadjeni cilindricni kontejneri puni ljudske krvi i delova tela. I za eksperimente, o cemu svedoce mnogi koji su bili zrtve njihovih otmica.

Za ovo sto kazes kako je moguce da imaju 2 noge, 2 ruke itd. Zato sto su stvoreni kloniranjem i genetskim inzenjeringom (svu tehnologiju imaju doziranu od Sirius A) napravili Greyse, ili Sive od jedne vrste insektoida sa Zeta Reticuli II. Oni služe kao fizicki radnici za obavljanje mnogih prljavih poslova, otimanje ljudi i stoke cija krv i zivotna energija služe kao hrana Drako Reptilima, i za eksperimente..
 
Nije on spominjao samo Sive, spomenuo je i Reptile takodje.


ne ne, obrnuto.

Preko Holivuda, Iluminatske masinerije za programiranje javnog mnjenja, oni su predstavljeni kao jedini vanzemaljci i to kao dobri, koji su toboze ugrozeni i mi smo im potrebni da sebe unaprede. Svakako, ne spominje se da smo im potebni samo za hranu o cemu svedoce svi koji su imali prilike da vide njihov NLO.

U toj prljavoj propagandi vodecu ulogu igra Stiven Spilberg koji Sive redovno prikazuje kao dobre, ljubitelje dece, spasioce (Susreti trece vrste, ET, serija Oteti/Taken/, Kraljevstvo kristalne lobanje... ). On vrlo dobro zna ko su Sivi jer radi kao sluga vladarskih familija. Zato ih i prikazuje kao dobre.

U svakom srusenom njihovom brodu su nadjeni cilindricni kontejneri puni ljudske krvi i delova tela. I za eksperimente, o cemu svedoce mnogi koji su bili zrtve njihovih otmica.

Za ovo sto kazes kako je moguce da imaju 2 noge, 2 ruke itd. Zato sto su stvoreni kloniranjem i genetskim inzenjeringom (svu tehnologiju imaju doziranu od Sirius A) napravili Greyse, ili Sive od jedne vrste insektoida sa Zeta Reticuli II. Oni služe kao fizicki radnici za obavljanje mnogih prljavih poslova, otimanje ljudi i stoke cija krv i zivotna energija služe kao hrana Drako Reptilima, i za eksperimente..

Objasnio sam takodje i za Reptile zasto mi to ne pije vodu, tacnije objasnili smo (posto sam clan jedne ozloglasene grupe)...

Mene samo zanima koji je to izvor ultimativne istine gde mogu naci informacije o drugim planetama, sistemima i galaksijama gde postoje drugi zivoti (i o cijoj kulturi CAK ZNAS), majke ti?! I ko je to uopste pisao?!
 
Mene zanima,pošto na ovom forumu,ali i BROJNIM drugim,na tri jezika koliko
govorim(english,francais,espanol) ide ista priča?
Te,mi znamo SVE,ko su šta su odakle su.
Pa što ih ne pokršimo ko sijalice?
Mislim nuklearke imamo i H bombe...
A i oružje ono Teslino što razlaže na jone...
:cool:
A da ne spominjem ono sa Spilbergom...
Pa MNOGO više je filmova tipa "Aaaaa,ne u dupeee" ili "Airrrghhh,ne u oko"...
Recimo,tu je i remake Rata svjetova,sa Tomislavom Krstićem(Tom Kruz).
MNOOOGO krvaviji od originala...
A o Nidži Kavezu(Nikolas Kejdž) neću,on je za sada Mason tragač...
:hahaha:
 
Mene zanima,pošto na ovom forumu,ali i BROJNIM drugim,na tri jezika koliko
govorim(english,francais,espanol) ide ista priča?
Te,mi znamo SVE,ko su šta su odakle su.
Pa što ih ne pokršimo ko sijalice?
Mislim nuklearke imamo i H bombe...
A i oružje ono Teslino što razlaže na jone...
:cool:
A da ne spominjem ono sa Spilbergom...
Pa MNOGO više je filmova tipa "Aaaaa,ne u dupeee" ili "Airrrghhh,ne u oko"...
Recimo,tu je i remake Rata svjetova,sa Tomislavom Krstićem(Tom Kruz).
MNOOOGO krvaviji od originala...
A o Nidži Kavezu(Nikolas Kejdž) neću,on je za sada Mason tragač...
:hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: Bukvalno sam vristao od smeha! xDDD
 
UKRSTANJA
JE

IPAK BILO
Cecrops.jpg
 
Ajd oda ja cu...ZENOM se zatvaraulazak,svih negativnih mozdanih talasa,koje mogu ometati rad nad naseg mozga...Sama tehnika se razlikuje od drugih...Zato se kaze ne trazi ZEN-ON CE NACI TEBE..

Zen ima nepristasan stav prema zivotu i smrti....Uci nas da se ne osvrcemo nazad....Kad se zavrsi sau ucenjem,covek postaje deo sveta i zemlje oko sebe....Tajna meditacije lezi u VIZUELNOJ KOCETRACIJI...

- možeš li nešto više o tehnici?
- kakav je stav Zena prema Egu?
 
Zen je postizanje stanja ne-uma. Zen proizvodi sredstva za iskljucivanje dotoka snage u um. Ta sredstva unistavaju nase slepo poistovecivanje sa ulogama i laznom stvarnoscu koje nam je nametnulo drustvo. Zen nije za direktno zaustavljanje uma,on je za supilno povlacenje snage iz uma. Um je kao projektor,stvarnost funkionise kao ekran. Vanzemaljci ne diraju probudjenog coveka, samo uspavanog i igraju se njegovom nesvesnoscu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top