McDonalds

нацинализам је љубав према свом народу ....
Netacno.
расизам према својој раси
Netacno.
Rasizam ljubav? Mislim, wtf???!
Ljubav je, znash, ono... kad se ljudi vole...
Nisam znao da rasisti ubijaju crnce zato shto ih vole.

немам намеру да ширим причу,пошто је већина неупућена...

Jeste, vecina je neupucena u paljenje Meka, mrznju prema svemu sto nije Srpsko, i deljenje ljudi po rasi i religiji, i guess what, drago nam je zbog toga.

Poshto se tema pretvorila u spam i jeftinu politicku propagandu, shto se mene tiche razgovor je zavrshen.
 
ne za veru nego sto menja boju koze....malo mi je morbidno to :D...btw u iako ne volim mek tu rade srpski radnici zasto bismo mrzeli mek onda,zaradjuju za svoju porodicu i sebe....
 
мржњу или истину?

Слобода говора:gace:

taj tragično-sklopljeni naziv 'antisemitizam' ne spada u kategoriju mišljenja koja štiti pravo slobodnog mišljenja / govora, jer on nije mišljenje (ono je znatno komplikovaniji proces), već strast, jer su mu cilj izričito posebne ličnosti, kako kaže sartr u svom poznatom eseju o jevrejskom pitanju iz '44-e.

naravno, neću prijavljivati tvoje komentare (to je pomalo glupo), uostalom...

нацинализам је љубав према свом народу ....

расизам према својој раси

немам намеру да ширим причу,пошто је већина неупућена...

... ovim postom si pokazao da si samo provokator, jedan od onih koji su za duga vremena upropastili značenje reči 'patriotizam' , kao i sledbenik likova koji su u istoriju ušli na način krajnje herostratovski.

i tu je diskusiji kraj.
 
Tako mali, a vec ucestvovao u paljenju meka. Koje iskustvo bokte.
Da ne bude offtopic, e'o jedna fina slika :cool:

mcdonalds-angus.jpg
 
Problem gojaznosti je poslednjih godina u porastu.
Skoro svako dete rođeno posle 2000. godine u Americi dobija u toku ovih devet godina dijabetes.
Veliki broj ljudi je oversized, debelo, a ne zna koje su posledice.

Amerikanci su poznati po tome što tuže za sve i svašta, ali je suludo tužiti McDonalds za svoju gojaznost, jer vas niko ne tera da uđete u ovaj fast-food-restaurant.

Jedan advokat iz Amerike, poznat po tome što je dobio, tužio je vlasnike duvana, rekao je da i te kako treba tužiti McDonalds, što on trenutno i radi, vodi slučaj o dve debele tinejdžerke.

1. Da li znate koje poremećaje i tegobe nosi sa sobom gojaznost?
2. Da li, i koliko često posećujete McDonalds i druge fast-food-ove (računajte i na pekare i poslastičare, kao i trafike)?
3. Da li ste gojazni?

Česta je pojava da se ljudi javno kritikuju za pušenje. Da li ljude treba kritikovati zbog gojaznosti?

Ja moram da prizam da mnogo wolim hranu iz meka :rumenko:
Mnogo mi se swidja, ai ne deluje mi toliko stetno :dontunderstand: sta je to malo hleba, ono meso i ima i salate i tako to. Meni deuje ok Ne znam... Iako ne bih smeo zbog teretane da jedem to ponekad moram xD
 
Inace owe senzacionalne price sto owaj aleks pokusawa da progura owde- su uglawn0m glup0sti i nemaju weze sa m0z0m
Swak0 k0 je i0le se inf0rmisa0 0 ugljenim hidratima proteinima i 0stal0, tje shwatiti da stwari nisu basx tak0 crn0 bele. Ew0 npr sta je m0j dnewni 0br0k, k0ji mi je napisa0 trener/nutrici0nista, radi postizanja rezultata ut eretani xD
Dorucan kuwano jaje, dwe kriske integralnog hleba
uzina jabuka
rucan 200 g kuwanog ili na rostilju prawljenog mesa, salata
uzina krastawatz
wecera 150 g mesa ili ribe, salata i kriska hleba :D
Narawno samo idiot bi moga oowo da pratio ceo zhiwot xD. Zato ja jedan dan u nedelji pojedem i malo ono sto ne bih smeo :rumenko: xD
 
Као прво,не гледам б92

Као друго,мање више сам свестан.
Као треће ,задњи пут сам ушао у мек кад смо га палили.
Четврто не, у доброј сам кондицији

НЕМОЈТЕ КУПОВАТИ У МЕКДОНАЛДУ, СВОЈИМ НЕПРИАЈТЕЉИМА КУПУЈЕТЕ ОРУЖЈЕ!
Tebi bi bilo najbolje da se malo smiris...
 

Back
Top