MATRIX

Sta ces ti ovde
A sta ces ti ovde
Ja sam prvi pitao
Pa sta onda
Depresivan sam.
I pustio sam muziku, ali ne mogu da slusam vesele pesmice.A ako pustim onaj dzez koji u potpunosti opisuje stanje moje dushe, josh vise cu se razyebati, i sta onda.

A zasto si depresivan
Ne znam. Upravo sam pojeo sve kolace u kuci. U sebe sam zgurao barem 10000 kalorija za samo pola sata.
Jesi li ikada imao osecaj potpune otudjenosti. Nikog nigde, sam na svetu. Odvojen i otcepljen.
Da sedis u prepunom kaficu, ili u stanu gde poznajes 90% ljudi, a u stvari shvatash da si sam.
Nigde nikog oko tebe. Svi se smeshe i teche ono sto englezi zovu “small talk”, ali to je to.
Povrshno.
NIkog ispod te granice.
Znas li o cemu govorim?
Nemas bash pojma, jel?
NIje ni bitno. Samo nastavi da i dalje gledash kroz prozor u noc, a ja cu se vec nekako otrgnuti iz ovoga.
Ima li nesto slatko?
 
da ti nije ovulacija poshto se kod mene to deshava sa slatkishima ali sam mislila da i ciklus ima veze. osim kao nekog stresa.
a de ti je uspavana devojka????? bas mozhesh da utrpash
e pazi kad trpash da li je boli odmah ili posle
vishak sam ti bar imash svoga leba
 
e josh moram da obidjem lokacije da nadjem ribu koja se farba i ima uloshke i da ima od 45 do 54 godine !! ebote neka sa kasnim klimaxom..... :I
i josh da oce da saradjuje
e ko bi saradjivao kad ga nazivam ribom
lezi ranije. dochekaj sunce i prvi ga pozdravi.
e to sam mislila ali evo 11.13. necu da palim bojler. bicu chovek.
joj plasim se mame razbudila sam
u je umro jedan chovek a pre mu umrla cerka
to se deshava
eno milo i filip prichaju na studio b
 
zato shto - sta bi pa drugo zelela

e ljudi koji blam. juce nije bio FILIP
nego onaj...el bulatovic se zove ali ne momir
onaj sto ima glavu ko iz crtaca nekog ko neki ker sa tuzhnim ocima
ali nije onako glup kao
ovde nema politike a o cemu josh mozemo da pricamo osim o tome

kako da navrbujem tri zhene da mi urade
predlozi. sad

e ljudi neko mi pishe da li je nesto preteci i li samo krve. da li sam blam shto se dopisujem s njim. mada meni ni iz dzepa ni u dzpe. malo se hvalim i manipulisem sto ce biti skracenica HM.

e idem da pogledam,da piskim, i pravac kuci, bez zhenskog kutka. to je jer su one sexualno razvijene a nisu ovako zakrzhljale i ne mozemo da se sklopimo. doduse meni ni sa momcima nesto ne ide ali cini mi se da je bolje. ebes ti meni sve.

mozda imam neko psmo na yaho. obozavam da citam pisma. mada da pisem onako, cisto da odradim da mi stize jos.

hvala sto ste me citali.
 
?:
e onaj mucenik ja pa ja pobegao s teme sad ide na romantiku mozda se mene uplasio
to je vec nesto. ne znam sta.

Da, naravno.
Tebe se uplasio.
Jao, jao

Evo sav sam se uplasio.
Uplasio.
Jao


Jao

Nemam nikakav smajli da stavim koji bi pokazao koliko sam se uplasio.

Imam
6.gif


I da . Zaboravih da kazem da sam se uplasio
 
Do pre samo pola sata su tri snezna irvasa mirno pasla plasticni linoleum na obroncima Kilimandzara. Odjednom jednom od njih pade na pamet idealna ideja.
Hajde da otvorimo firmu. Nazvacjemo je Irvasi d.o.o i proizvodicemo nesto i prodavacemo to nesto na sirokom svetskom trzistu svega i svachega.
I tako i bi. Uz jednu kaficu, na granici Tanzanije, Tajlanda i Tunguzije, u bircuzu Lepog Jove, skovashe pakleni plan o formiranju firme – konzorcijuma.
Sta ce se proizvoditi, bilo je sledece pitanje.
Jedan predlozi, ukrasne letve za oko glave, za slucaj glavobolje i zubobolje.
Drugi, nadobudno odbi ovu ideju, predlozivshi da kao glavni proizvod njihove fabrike uvedu neplacjeni odmor za sve radnike.
Trecji, koji je imao 0,001 promil vise mozga od zbira ove dvojice, prozbori, lupivshi kolenom o zid.
Proizvodicemo plasticne zele bonbone na nuklearni pogon i prodavati Iranu, Iraku i Avganistanu.
A porez na promet?
PDV?
I pitanje je koje je poreklo robe? Ako je sa Tajvana, a izvozi se u Srbiju i Crnu Goru (pardon, samo Srbiju), roba je sa carinskom stopom od cak 17 % vise nego sto je po carinskom zakonu.
Ma ionako niko iz Srbije nece imati pare da kupi taj ekstra maksimalno ekstravagantni proizvod.
 
NaraYan:
To nije neki test bre svakako bi moglo ali ka kost svezanj movih monitora prska na sve strane.

haha citam "moderatora" mesto monitora :):)
mada kost pa prska ne ide bash?? nekako krv prska ili vodoskok
moye i kost kao polomilo se
a ne ynam o cemu smo poceli mozak mi je malo krech-ana...a da naro ti si u pravom matrix stilu to ne pratim. ti si aboridzin ove teme i pomalo foruma. skidam ti kapu.

japaja samo se ti plasi. plasi se do sutra. ugojices se od stresa. ali nemoj tako
 
aaaaa
jape
:*
nisam bash pomno ispratila ali kao da
svidja mi se heheh tranzicija je li
jao gledala sam o kraljevima charls je bio malo udaren kao ekscentrik ali kao jaka volja
cudak do jaja
e nisam bash suvise poetichna
 
jao madjarski je bash jedna simpaticna enigma
a ja bas sirim mnogo preyira i mnogo vas tistim yasto je to tako
:I
je l to bio madjarski secam se sedela sam i pokusavala da iyvalim malo da se pohvalim da potkrepim svoj kompleks vise vrednosti
znaci ti si iz zrenjanina o falim ti se boze
 
Meni madjarski neko kad krene da pricha uplashim se :? Mislim ljudi ko da su upali u svadju sa svojim jezikom u praistoriji i onda je on rekao da tje biti zao prema njima i sada ix podjebava...ruzhan je nekako...imao sam devojku madjaricu...uhvatila nas njena keva kako se privatamo...kad su krenule da se sprachuju shlogirao sam se...
 
mislim da madjari kazu sir sir. mislim da bas ima dosta reci iy madjarskog kod nas ali se mozdai varam. mislim da imaju 14 padeza

umocila sam rukav u sirup

valjda se nisam nagutala previse aluminijuma
u ocajanju sam sekla konzervu..e ali cega
a kao grozim se kad stizu jagode u januaru i slicno..
breskve i to neke nemacke
eto.

mislim da j eboja madjarska rec a lak isto madjarska
 
hm rekao je ali me svejedno mrzi da brishem sta smo uradili uradili smo.
eto poshto sam se ubjataila to mi je rekla gazdaricaa kad ona kaze to je obichno tako onda cu malo da stanem i da dodjem redje poshto sam napunila mozak putem uchenja. onda cu pogledati sve stare poruke
mada proslo je radno vreme ovde....
 

Back
Top