MATRIX

november child:
..daydreaming..
..come on and watch me shine
like the world is mine today..

ss015.jpg
 
Mozda ste culi ovu pricu, a mozda i niste

Elem:
Kako je nastalo ime danijela

Nekada davno, jos u srednjem veku, tri kompozitora su vodila zucnu raspravu u vezi interpretacije jedne od kompozicija jednog od njih
Prenosimo Vam od reci do reci njiovu raspravu:

Kompozitor 1: "kolega molim Vas, to nikako nece moci.
Sledeca nota ne moze biti sol, ne, ne i ne."
Kompozitor 2: "Ah, pa naravno. Vi ste svepametni kompozitor i znate sve do mojega. More bre nemo' da me nerviras. To mora da bude ili sol ili nista"
K1: "To sto vi mislite da sam ja svepametni, to Vam hvala, ali ipak mislim da niste u pravu. Sol mu dodje malo prenisko. Da li je mozda Vasa sveumisljatost dozvolila Vasem, u alkoholu i smrdljivom parfemu, utopljenom mozgu da oseti tananu razliku umilnih nota koje pokusavam da interpretiram, ali mi smeta to vase "SOL" "

I tako bi oni u nedogled baljezgali jedan drugom i jedan o drugom, ali se onda oglasi onaj treci i rece:

"Ahm, drage kolege, imam jedan predlog. Da nije LA?!"

I tako nastade ime Danijela.
Naravno ovo je glpost, ali nije na odmet znati i poneku glupost.
:)

Ajd
 
a sta kazu u Chicago Sun-Times-u

Serbian singer wins 'Idol' - like song show with power ballad


Serifovic ballad " " or " " beat a glitzy drag show act from ukraine and russian girl band to win the annual event. Voters from an estimated television viewing audience of one hundred milion across the continent pickked thei favorite performance by phone and text message .In Serbia thousands took to the streets of Belgrade and other cities to celebrate "S " victory. Massive tune and car-honking echoed through the st.

E , neka je tako .pa taman nas odmah bombardovali :)
 

Back
Top