MATRIX

matrix je jedina tema kojoj sam dao ocenu...mislim ko tje se smara glasanjem za temu?...chemu to?...kao ovo je dobra tema vidish kolko zvezdica ima...a otvorish ono neki chat il tako neke gluposti...ovde chovek i mozhe da prochita neshto nevezano za nishta a opet zanimljivo na neki nachin...ne zna chovek ni na shta bi pisao...mene smorio ovaj forum...smorio me net kao net...provalio sam da ovde manje vishe al si u rukama nekih ljudi koji...hhhm ne zasluzhuju da im iko bude u rukama...odluchio sam d upoznam dismisala...aham...eto da ne bude tolko vremena a nishta konkretno...jeste istina je da dismisal nema sise i dupe i da me ne privlachi chak mu ni fotq nisam video al eto...meni se dopada bash je simpa...

lako je vama...
 
dismisaaaaal ocu ocu ocu

pa ti si odluchio, al cekaj da on odluchi ! :> :> :>

mislim da moze da postoji novo zanimanje, hardver-chistachica. znaci ne instaliram OS ne nameshtam komponente, nego cistim !!! ribam tastature i monitore. to je ipak suptilnije i ne moze obichna chistacica, kao shto lekar opste prakse ne moze da bude recimo neurohirurg.
 
ocu to je onako napisano, ne znaci nista, nego neko zaintrigirano osecanje se tu javlja

pazi covek je potpuno strejt mada mozda ti se otvori.

mislim pije pivo nego je ovako normalan

hi hi pokvarila sam im druzenje

e pojescu jos ovog shama od vishanja bas ima puno i bas je dobar i odlican za gojenje u 23.25. osecam grizu savesti pred roditeljima nekako sto su tu pa moram da se ponasam ispravno ali kad en bi bili ko zna kako bih se unishtila

jao kako sam mashtala o nekom mangupu kao mi imamo strasnu shemu ali da se ovde ne glupiram sta sam pa da pisem ovde kao ovde dolaze muski da citaju dok ne dodje amfibija. i bio je mrsav i pusio je mnogo. to jer sam radila ankete sa cigarama cuj raidla, ovi uradili po dvadesethiljada a meni 14 se smilovalo. pricala sam s muzicarem malo me jezaintrigirao nadam se da nije zvucalo da ga muvam a mozda i jeste kad sam opaka. nisam bas lepo napisala o mangupu. e i napravio mi je dete
uzas da pojedem jos malo ovog roze roze je bash ko neka zgrada. 1 belance kaze mi mama ali se mutilo u vecoj chiniji za mucenje za 0.5 secera i 0.5 vishanja koje su josh kapljale. i to se mutilo bar 20 minuta i vise i ispalo bas mnogo. eto ustede i puno ima
 
zainteresovana:
Ma ti si gadna kao bubamara! :lol:

e da znash da jesu! ono kao slatke, dezen..ali da li ste provalili ono zhuto sto krenu da pustaju.sigurno ejste kao mali, odusevljeno ste ih drzali na prstu a one... :I

hi hi izinite za sujetu ajd da ne pojedem jos a... a juce kao necu da pojedem. idvan je ovaj blog-tema ali kad ustihne onda cu da .....idem na forum b92 i tamo cu da jedem banane.
 
zainteresovana na kraju ga pojedu moljci ! :I

onda moljca pojedu ptice
onda pticu pojede ..... .....
e ne prvo je neki forumash stavi u izlog sa ostalim pilicima...mad abash ce pile da juri moljca...pre ce neka lasta. ali one se slabo jedu

neko ce da pojede tu lastu i onda ce da umre i onda sve ispocetka.
to je prokletstvo ziovta.
 
ok malo sam neizivljena ali
ok mozda mi je dosadno
slaba sam ali kako da kazem to da ljudi saslsaju a da ne krenu da se slihtaju
mislila sam da sam bolja ali ista sam kao velja ilic
 
e puno mi sanduce poruka ali me mmrzi da brisem. pisite na jagodicu vas dvoje troje koliko vas ima. bas je ovo dekadentno
salim se obrisacu ali sta ia d ami pishu
 
joooj shto fercera adsl....eh....
chu strejter...vetjina ljudi s kojima se ja druzhim su strejteri...ok mozhda ne bash vetjina al evo pavle je takav...ima adsl glavudza...
dobar je dismisal...ok nismo iz iste priche ne bi sad mogo da budem ortak s njim da visim po ceo dan al poznanstvo skroz na mestu...mislim niko od vas ne bi ni mogo da bude ortak jer vi znate o meni kolko i o migracijama zhizhaka...a za ortaka valjda treba neko ko te poznaje?...mozhda i greshim...al smo se slozhili da je vojvodina shit jer nema prirode i da je vojska shit jer...je shit...i prevrnuli smo teme zakachili smo i vas s foruma i vi ste shit...i taaako...sve u svemu finooo...samo mi se spaaava...sutra turnir drshte mi palcheve da ih odvalim...zabole vas za palcheve...
neca pregovarao s vlasnikom chan-doo-a...otje da uzme majce ako mu se svide a nisam okachio da vidite kako sve izgleda bitje bitje...

i tako mozhda bi trebao da pishem nekome al me mrzi naime mnogo mi se spava a evo ga pavle koji bulji shta ja to pishem...shta si zino seronjo serem ti se u usta gubava...

odoh...netju da me napada notjas il neshto...
 
e i dismisal je shit, to mislim
ok ne mislim to, ali me je bash bash uvredio, sto i nije bitno, jer sam bedni crv
e tako, a sto ne povedete i malog jastuka s vama kad ga volite, sad mozete da se setite i mene iz samilosti ali necu da dodjem. mada sto trpam jastuka s vama

e a koja je on dileja sad kad bi ovo video poceo bi da se izvinjava na private :)
mada sta znaci uvrediti znaci da mi je povreido sujetu... pai tra kad jedem ko svinja

komplement dvojke :)
 
ogovaram coveka red je da mu dam link posto nije ok ogovarati
ali onda ce da shvati da ga muvam, a ne bih da ga ogovaram

antune daj mu link poshto ga gotivish cisto da ne bude da mu radim iza ledja
ali opet ne bih da ispadne da ga muvam. neka
ako naidje naishao je.
 
sta je to nesto odvratno sta hoces to da mi uradis okrutna osobo
:x
hehe malopre je bila osecajna

a to je ovo glupa sam

dobro hvala ti
 
možda može da se uradi studija
utjecaj mesečevih mena/godinšnjih doba/podzemnih voda na raspoloženje forumaša:kada se ogorčenije ogovaraju ljudi sa istog ...
pa tako pratiti stanje godinama i ko zna do kakvog zaključka bi se došlo ... možda nekog revolucionarnog otkrića koje će potpuno promeniti i baciti novo svetlo na problem ljudskog ponašanja...
može a ne mora...
 
jao a tebe cemo za svetu paraskevu . sta cu povlascena sam pa smem da pljujem
a zaobrascic manje vise ali mozes za podvaljak ili stomachic. mada to je vec lez, evo ti podvaljak
 

Back
Top