Masturbacija..problemi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
znaci da je ili mnogo uska, ili su joj svi muskarci bili neki sa rukama k'o u drvosece, hahaha...
ne uzimaj za zlo...danas sam daleko raspolozenija za zez nego inace...:)
ma kakvo zlo,ovo je super :D a i bolje prsti kao drvoseca nego pijavice :roll:

Uh..lep opis..:Ds 2 prsta na pocetku je bas sirovo i neiskusno:rolleyes:
ma da :D sve samo neiskusno ,eto i ti prvi put čuješ za to ;-)
 
Nisam znao da ce ova tema doneti ovoliko odgovora. Ali recicu vam jedno: nosite se svi u pm jer ni jedan nije koristan! Nisam znao da postoji ovoliko debila na ovom forumu. Ja uopste ne izgledam lose (treniram kosarku) i nisam nikakav ebeni freak koji sedi za netom svaki dan, za razliku od vas koji trosite vreme na ovakve glupe odgovore koji nemaju veze sa mozgom. Ja sam samo pitao gubi li se neka energija jer imam nekih problema u poslednje vreme, tj ulenjio sam se, a mozda to i nema veze sa masturbacijom. Podrkajte vi meni malo maloumnici jedni!
 
Nisam znao da ce ova tema doneti ovoliko odgovora. Ali recicu vam jedno: nosite se svi u pm jer ni jedan nije koristan! Nisam znao da postoji ovoliko debila na ovom forumu. Ja uopste ne izgledam lose (treniram kosarku) i nisam nikakav ebeni freak koji sedi za netom svaki dan, za razliku od vas koji trosite vreme na ovakve glupe odgovore koji nemaju veze sa mozgom. Ja sam samo pitao gubi li se neka energija jer imam nekih problema u poslednje vreme, tj ulenjio sam se, a mozda to i nema veze sa masturbacijom. Podrkajte vi meni malo maloumnici jedni!



gubljenje energije i osecaj iscrpljenosti i slabosti ima veze sa losom ishranom, nedostatak vitamina i minerala.
kako mislis da se osecaju ljudi koji imaju seks 3 puta dnevno? po tebi su onilesevi.
i ne psuj, nije lepo.
 
Pa kako da ne psujem ljudi, kad lupate gluposti !? Ja ne znam kakva je budala od moderatora (ili sta je vec) na ovom chatu kad ne brise ovakve idiotske poruke. Ljudi ako vam je do zezanja idite na pricaonicu. Ovde govorite ako imate neku osnovu za raspravu na neku temu. Ja mislim da vama treba mnogo veca pomoc nego meni. Al leba mi imam takav utisak.
 
Acid kopaj ka banu.
CarmenLogoCR.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top