Masovna trovanja alkoholom maloletnika

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
17.998
Izjava načelnika Hitne službe u BG da su u toku noći imali veliki broj intervencija u vezi trovanja alkoholom kod maloletnika ,između 13 i 15 godina me je potakla da se zapitam gde su roditelji te dece. Naslov u nekim novinama, prolaznici pronašli devojčicu od 13 godina u alkoholisanom stanju me je baš uznemirio. Ko su uzori toj deci i u šta odrastaju...
 
Izjava načelnika Hitne službe u BG da su u toku noći imali veliki broj intervencija u vezi trovanja alkoholom kod maloletnika ,između 13 i 15 godina me je potakla da se zapitam gde su roditelji te dece. Naslov u nekim novinama, prolaznici pronašli devojčicu od 13 godina u alkoholisanom stanju me je baš uznemirio. Ko su uzori toj deci i u šta odrastaju...
Sada smo sokirani jer svaka susa ima internet i za sat vremena bejogradjanka sazna ko je sta radio u donjem ljubis.


kod nas u selu svaka druga kuca je imala svoju veselu masinu. popiti casicu je bilo normalno od malena
kako tad, tako i sad. neko popije koju, neko pije dok ne zavrsi na ispiranju. imao 8 ili 88 godina
 
„Bilo je dosta alkoholisanih stanja, najviše dečaka i devojčica od 13 do 15 godina. Apelovala bih na roditelje da obrate pažnju gde im se deca kreću“, rekla je dr Mrković.
Slučajni prolaznik zatekao je i prijavio devojčicu u alkoholisanom stanju na Kalemegdanu koja je kasnije završila na toksikologiji.


„Devojčica je prevezena na Odeljenje za toksikologiju, zatečena je od strane slučajnog prolaznika. Šta da kažem… Treba obratiti pažnju na decu“, izjavila je doktorka Mirković vidno šokirana.

gde su roditelji?
pa i oni su pijani negde slave ljudi samo nek je veselo
 
Sada smo sokirani jer svaka susa ima internet i za sat vremena bejogradjanka sazna ko je sta radio u donjem ljubis.


kod nas u selu svaka druga kuca je imala svoju veselu masinu. popiti casicu je bilo normalno od malena
kako tad, tako i sad. neko popije koju, neko pije dok ne zavrsi na ispiranju. imao 8 ili 88 godina
Ovo su deca od 13 godina, slažem se da sada saznamo brže ali mi je u svakom slučaju alarmantan broj dece koja su se otrovala alkoholom.
 
alarmantno je zato sto visis na internetu i citas hroniku.

danas se mnogo manje i slabijeg intenziteta zderu jaka alkoholna pica nego kada si ti bila tinejdz doba.
Svi vise na internetu u današnje vreme ali ne vidim da je to nešto poboljšalo tu sliku, kako ti kažeš da je toga i pre bilo u toj meri. Upravo to što svi vise na netu umesto da se bave decom je pogoršalo tu sliku..
 
Svi vise na internetu u današnje vreme ali ne vidim da je to nešto poboljšalo tu sliku, kako ti kažeš da je toga i pre bilo u toj meri. Upravo to što svi vise na netu umesto da se bave decom je pogoršalo tu sliku..
alo stara, nije danas nista gore nego sto je bilo.
stavise, imas gomilu dece koja misle da je glupo alkoholisanje, dok ranije si "bio piicka ako nisi pio sa drustvom"

posle ludog vikenda parkovi,kontejneri i oko klupe su bile gomile i gomile limenki, dvolitri i ostalog krsa.

sada su to hell,guarane i slicno energetska pica.

htedoh reci, danasnji klinci od 10-19 godina mnogo manje piju nego u moje ili pak tvoje vreme
 
Да ли се пије више или мање не знам.
Научила је лекцију.
Нису требали да је оставе саму, мада нема довољно детаља.
Detalji su da su prolaznici pronašli pijanu i onesvešćen u devojčicu, mislim da je to dovoljno da izvučemo neki zaključak.
 
Izjava načelnika Hitne službe u BG da su u toku noći imali veliki broj intervencija u vezi trovanja alkoholom kod maloletnika ,između 13 i 15 godina me je potakla da se zapitam gde su roditelji te dece. Naslov u nekim novinama, prolaznici pronašli devojčicu od 13 godina u alkoholisanom stanju me je baš uznemirio. Ko su uzori toj deci i u šta odrastaju...
 
To je potvrdila hitna na prijemu devojčice.
Ок,то ипак мења ствари.
Баш се, дакле опила.
Родитељи су добили "срећан" позив из болнице.
Нису сви родитељи исти.
Овај јавни скандал би требао да их тргне и да им да смернице.
Лаке дроге и алкохол брзо долазе до младих,на томе треба радити.
С' друге стране родитељи,фамилија,друштво па школа, тим редом....аларм се пали када се укључи социјално...по мени, касно.
 
Ок,то ипак мења ствари.
Баш се, дакле опила.
Родитељи су добили "срећан" позив из болнице.
Нису сви родитељи исти.
Овај јавни скандал би требао да их тргне и да им да смернице.
Лаке дроге и алкохол брзо долазе до младих,на томе треба радити.
С' друге стране родитељи,фамилија,друштво па школа, тим редом....аларм се пали када се укључи социјално...по мени, касно.
Problem u našem društvu je i taj što se alkohol tretira kao deo tradicije, ko ne pije taj nije muško, jak, Srbin ,šta god...
 

Back
Top