MASONSKO-SEKTAŠKE MEDIJSKE SIMBOLICKO SUBLIMATIVNE PORUKE/POJAVE

Poruka
24.414
...


SRPSKA PEVAČICA SNIMILA SPOT POLUGOLA U CRKVI I ZLOUPOTREBILA SPOMENIK KULTURE! Savršeno izgleda, ali izaziva bes!
https://www.espreso.rs/showbiz/zvez...enik-kulture-savrseno-izgleda-ali-izaziva-bes

Nebitno sad sto je crkva ruina iz 15-16 veka, stara katolicka i sl...

Bitno je da:

1) U spotu se pojavljuje lik sa majicom na kojoj je SVEVIDECE OKO - jasna poruka...
2) Likusa je u ulozi nekakve Whore of Babilon... sto je takodje poruka...i ne slucajno izabrana crkva radi masonsko-sektaskog skrnavljenja.


Dakle masonsko ritualno sektaska trula posla..
Kojih ova likusa kao obican pupet naravno nije ni svesna...
 
...


SRPSKA PEVAČICA SNIMILA SPOT POLUGOLA U CRKVI I ZLOUPOTREBILA SPOMENIK KULTURE! Savršeno izgleda, ali izaziva bes!
https://www.espreso.rs/showbiz/zvez...enik-kulture-savrseno-izgleda-ali-izaziva-bes

Nebitno sad sto je crkva ruina iz 15-16 veka, stara katolicka i sl...

Bitno je da:

1) U spotu se pojavljuje lik sa majicom na kojoj je SVEVIDECE OKO - jasna poruka...
2) Likusa je u ulozi nekakve Whore of Babilon... sto je takodje poruka...i ne slucajno izabrana crkva radi masonsko-sektaskog skrnavljenja.


Dakle masonsko ritualno sektaska trula posla..
Kojih ova likusa kao obican pupet naravno nije ni svesna...

Šta fali? Šetajte ga primitivci!
 
Da je pesma dobra i da doticna ima dobar glas pa da i predjem nekako preko ovog idiotskog spota...
Pesma je ocajna,spot je ocajan,ceo utisak je ocajan
A sto se tice prividjanja nekakvih maskonsko sektaskith simbola,mislim da nasa muzicka scena toliko jadna i bedna i bez ikakvog uticaja izvan Balkana,da aposlutno ne postoji nikakva veza izmedju pojedinih nasih pevaljki i nekakvih svetskih masaona i sektasa....
Da je to Madona,Gaga pa da i poverujem u nekakvu spregu masona i soubiznisa
 
Da je pesma dobra i da doticna ima dobar glas pa da i predjem nekako preko ovog idiotskog spota...
Pesma je ocajna,spot je ocajan,ceo utisak je ocajan
A sto se tice prividjanja nekakvih maskonsko sektaskith simbola,mislim da nasa muzicka scena toliko jadna i bedna i bez ikakvog uticaja izvan Balkana,da aposlutno ne postoji nikakva veza izmedju pojedinih nasih pevaljki i nekakvih svetskih masaona i sektasa....
Da je to Madona,Gaga pa da i poverujem u nekakvu spregu masona i soubiznisa
Ма да... дође нека Анка Црнотравка и као, она је масонска испостава у Србији. Може само штету да им нанесе овим нашим турбо-фолк стилом. :lol:
 
Bole masone dupe za neku kragujevačku čobanicu Milenu koja kako otvori usta iz nje goveda riču.
Nikakve sublimativne poruke tu nema. Poruka je da je ona tupava narkomanka koja se prostituisala još kao maloletna i sad leči traume izigravajući divu, dižući sebi cenu i prikazujući sebe kao neku masonku. Sad će baš masoni da se interesuju za seljanke po kojoj za pare urinira neki recimo menadžer Bidža od 150 kila i 70 godina iz okoline Požarevca koji je za Mercedesa zaradio čisteći klozete u Lucernu.
Srpska estrada!
 
Što nije otišla tako da snima spot na ruševinama džamije?
Па зато што се би онда и у Србији имали мало измењену верзију случаја "Charlie Hebdo", са певачицом у наранџастом костиму и изрешетаном централом продукције.
 

Šta fali? Prvo baš je zgodna! Drugo spot je sniman u ruševinama crkve.

Vidim da je ova pravoslavna talibanija zapenila po komentarima dok je pri tome muški deo publike onanisao na nju pišući komantare tipa sramota, gola u crkvi i slično. Stvarno ste neopevana gadna licemerna đubrad!

Pesma,spot i sve ostalo je u duhu stanja u drzavi..
Neko pametan je pre par hiljada godina rekao kakva drzava takva i muzika.
Najjaci stihovi u pesmi su mi `` jer tako sam u mogucnosti ``
Uvek se setim ovog lika kada ih neko spomene.... :lol:
 
Nema ovo veze sa nikakvim talibalistanom,ma sta god ti to znacilo.
Muzika je ocajna,spot je ocajan,danasnja muzicka scena na ovim prostorima je dno dna,krs,katastrofa.

Jedino što vama smeta je to da se malo slobodnije obukla i da je snimila spot u porušenoj crkvi. Da je snimila spo na nekom drugom mestu vi je ne bi ste ni primetili. Ali pošto ste pravoslavni talibani da ne kažem primitivci onda vam to smeta.
 
Jedino što vama smeta je to da se malo slobodnije obukla i da je snimila spor u porušenoj crkvi. Da je snimila spo na nekom drugom mestu vi je ne biste ni primetili. Ali pošto ste pravoslavni talibani da ne kažem primitivci onda vam to smeta.
Covece muzika je ocajna,glas je ocajan,tekst je ocajan,spot je za mene najmanji problem,mada i on je ocajan...
Davno sam ja raskristio sa religijama i ateistima,ja sam poslednja osoba koju mozes da smatras `pravoslavnim talibanom`,ali isto tako podrzavam pravo svakog da veruje ili ne veruje....
 
Jedino što vama smeta je to da se malo slobodnije obukla i da je snimila spot u porušenoj crkvi. Da je snimila spo na nekom drugom mestu vi je ne bi ste ni primetili. Ali pošto ste pravoslavni talibani da ne kažem primitivci onda vam to smeta.
Ako je tako smela i pametna što nije otišla na ruševinama džamije da snima?
Ovo u crkvi je već viđeno.
 
Covece muzika je ocajna,glas je ocajan,tekst je ocajan,spot je za mene najmanji problem,mada i on je ocajan...
Davno sam ja raskristio sa religijama i ateistima,ja sam poslednja osoba koju mozes da smatras `pravoslavnim talibanom`,ali isto tako podrzavam pravo svakog da veruje ili ne veruje....

U redu onda. Naravno da svako ima pravo da mu se ne sviđa spot i muzika, ali meni nije to problem. Već ovi što morališu i glume vernike. Oni su mi problem.
 
Covece muzika je ocajna,glas je ocajan,tekst je ocajan,spot je za mene najmanji problem,mada i on je ocajan...
Davno sam ja raskristio sa religijama i ateistima,ja sam poslednja osoba koju mozes da smatras `pravoslavnim talibanom`,ali isto tako podrzavam pravo svakog da veruje ili ne veruje....
Музика везе с везом нема, нити песма одише квалитетом у било ком сегменту.
Ја не знам шта је са народом када ове и овакве у толикој мери слуша. :eek:

Али, када погледам телевизију, музику, па и политику у Србији... те све оно чиме је народ бомбардован свакодневно, онда ми постане сасвим јасно зашто је ово овако:
iq-europe.jpg
 
Музика везе с везом нема, нити песма одише квалитетом у било ком сегменту.
Ја не знам шта је са народом када ове и овакве у толикој мери слуша. :eek:

Али, када погледам телевизију, музику, па и политику у Србији... те све оно чиме је народ бомбардован свакодневно, онда ми постане сасвим јасно зашто је ово овако:
Pogledajte prilog 742029

Zanima me šta ptedstavlja ova mapa?
 
Zanima me šta ptedstavlja ova mapa?
Студију о просечном нивоу интелигенције становништва по европским државама.




Иначе, проблем је у томе што тобожње модерне певачице отвореног, савременог ума, које се својски труде да не буду "сељанке", него српске Мадоне... очито покушавају да све то докажу снимајући се баш у - црквама.
Архитектура у џамијама им се не свиђа
Зашто не сниме нешто у џамији

Или је разлог томе једнак ономе када набељени опасан момак избегава оне који би могли да му разбију нос или ураде нешто много горе, доказујући се малтретирајући мирне, неагресивне људе.
 

Back
Top