MASAKR U VERSKOJ ŠKOLI U JERUSALIMU

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
http://www.studio-b.co.yu/vest.php?Id=19945


Sada ce te da vidite kako seIzraelska drzava obracunava sa teroristima, mogu samo da zamislim sta ce sada da se desi !
Kamo srece da mi imamo neki odred kao Izraelski Mosad - Kidon !
Oni ubice svoje dece jure po celom svetu i oni im sude !
A mi ? Ko je ubio decu u Gorazdevcu, ko je podmetnuo bombu u autobus na KiM, ko je ubio decu u kaficu "Panda", ko je ubio kosace na njivi itd i ko je za to odgovarao !
Nas su cak i Izraelci hvalili kako imamo dobre specijalce i obavestajce pitanje je samo sto ih ne koristimo !?
 
Najmanje osmoro mrtvih u pucnjavi u verskoj školi u Jerusalimu
Autor: Blic online | 06.03.2008 - 21:17
Najmanje osmoro ljudi poginulo je u Jerusalimu, a 20 ranjeno kada su dva Palestinca otvorila vatru na okupljene u jevrejskoj verskoj školi, saopštila je spasilačka služba Zaka. Lokalna policija tvrdi da je u pitanju teroristički akt.

Ta humanitarna organizacija je saopštila da su dva Palestinca koji su izvršili napad tokom nastave Merkaz harav takodje ubijeni. Izraelski televizija je prenela da je možda postojao i treći napadač koji je pobegao.
Očevici su rekli da su dva naoružana čoveka ušla u zgradu dok je trajao čas i otvorili vatru, ubivši šestoro ljudi i više njih ranivši.

Ispred petospratne škole, nakon napada, okupio se veći broj ljudi koji je uzvikivao: 'Smrt Arapima'. Za sada niko nije preuzeo odgovornost za napad.

Portparol islamskog pokreta Hamas izjavio je da ta organizacija 'blagosilja herojsku operaciju u Jerusalimu, koja je prirodna rekacija na cionistički masakr'. Izraelska vojska je pre tri dana u pojasu Gaze okončala ofanzivu u kojoj je ubijeno 120 ljudi.

U pojasu Gaze, oblašću pod kontrolom Hamasa, naoružane osobe su pucajući u vazduh proslavile napad u jevrejskoj verskoj školi, dok sa zvučnika na džamiji u gradu Gaza glasno odjekuje: 'Ovo je božja osveta'


Sada ce te da vidite kako seIzraelska drzava obracunava sa teroristima, mogu samo da zamislim sta ce sada da se desi !
Kamo srece da mi imamo neki odred kao Izraelski Mosad - Kidon !
Oni ubice svoje dece jure po celom svetu i oni im sude !
A mi ? Ko je ubio decu u Gorazdevcu, ko je podmetnuo bombu u autobus na KiM, ko je ubio decu u kaficu "Panda", ko je ubio kosace na njivi itd i ko je za to odgovarao !
Nas su cak i Izraelci hvalili kako imamo dobre specijalce i obavestajce pitanje je samo sto ih ne koristimo !?


Треба пратити Јеврејску штампу..мислим да ће вечерас акција..
 
Почело је сине..
k018.gif
 
Није фер, Хјуман рајтс воч, ЕУ и САД су ослободилачку војску Палестине ОВП прогласили за терористичку организацију. Како то?!
Па зашто се нису против тога побунили Чеда, Латинка, Соње, онда оно г*вно Срђа Поповић, Пешићка, Кораћ, Србљановићка...? Па људи се боре за људска права, слободно и напредно друштво...
 
i što su ubili isusa nikom ništa jel?? :mad:

ја знам да су латини :arrow:кривоверници а ми :lol:
ортодоксни :arrow:православци,али не познавање основне материје је страшно.

инквизиција је чудо:mrgreen:земља је плоча које лежи на три кита и једној корњачи.:shock:
 

Back
Top