Mars kvadrat Saturn???

aria

Početnik
Poruka
22
Supeeer !!!!! :-D Znala sam da ce dozvoliti moderator :-D Hocemo,hocemo,otvoricemo novu temu i onda cemo ukucavati linkove ali moras nam(bar meni)pomoci,i objasniti kako i gdje :-?
Ovog momenta nemam puno vremena,ali danas se vracam,pa cu onda prostudirati,ako vec nema niko drugi :)

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
DjuraMornar:
Drugi ,dobri aspekti.
I ja ga imam. Ne umem da mrzim.

jok samo ti nesto kvrcne....nije to aspekt mrznje, to je aspekt da ti odjednom bez razloga nesto KVRCNE u glavi i odjednom se promenis prema nekoj osobi...
ne znam da li radi da se promenis na bolje?

i kao sto neko rece, ta osoba ne mrzi, ali misli da je ostali mrze...ne svi, ali ponekad je opali paranoja da joj neko misli zlo,mada to uopste nije tacno....ali da ponovim OSOBA NE MRZI....ustvari ne ume da mrzi....kvadrat Saturna i Marsa...Mars zeli da mrzi, ali Saturn mu ne da...osoba NE MOZE , da mrzi.........
uopste se ne slazem da osoba pocinje i sama da mrzi jer je misli da je drugi mrze, to nije tacno....
osoba misli da je drugi mrzi, ali ona sam NE MRZI, nikad

DjuraMornar

Iskusan
Poruka
5.287
beba_toronto:
jok samo ti nesto kvrcne....nije to aspekt mrznje, to je aspekt da ti odjednom bez razloga nesto KVRCNE u glavi i odjednom se promenis prema nekoj osobi...
ne znam da li radi da se promenis na bolje?

i kao sto neko rece, ta osoba ne mrzi, ali misli da je ostali mrze...ne svi, ali ponekad je opali paranoja da joj neko misli zlo,mada to uopste nije tacno....ali da ponovim OSOBA NE MRZI....ustvari ne ume da mrzi....kvadrat Saturna i Marsa...Mars zeli da mrzi, ali Saturn mu ne da...osoba NE MOZE , da mrzi.........
uopste se ne slazem da osoba pocinje i sama da mrzi jer je misli da je drugi mrze, to nije tacno....
osoba misli da je drugi mrzi, ali ona sam NE MRZI, nikad

Sretna N. Godina i tebi Bebo.

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
DjuraMornar:
Drugi ,dobri aspekti.
I ja ga imam. Ne umem da mrzim.

Bravo Djuro!
Slazem se s tobom!
Meni upravo Saturn ( tranzitni ) pravi kvadrat sa Marsom, a bogme i sa Saturnom ( natalnim ), pa niti sam nekog zmrzela niti sam zajedljiva...ma nista u tom stilu.
Jedino mi je emotivno jako tezak period. Ali, definitivno izdrzivo...i dalje mrdam...;)

ita77

Početnik
Poruka
6
:!: Mars kvadrat saturn je vazan ako su u pitanju vladaoci, znaci kod skorpija, ovnova , jarceva. Inace, ako si riba sa tim aspektom, ili rak, nije to isto, generalno je lakse, i aman, nema veze sa zlom, imaju ga i ljudi za koje se tesko moze reci da su zli. Ponekad i ne dluje, evo, recimo, ajd pitamo Kristofera Lambera jel zao, a taj aspekt je imao i pokojni Minimax. Kod drzavnika, politicara jeste vazan, jer znaci udarce sudbine, koji ne samo da pogadjaju njega vec i ceo narod.E, sad, imamo i druge primere, Tajson je rak, sa kvadratom mars saturn.Vazno je i gde pada kvadratura (ili opozicija, ili konjukcija ova dva tela). Znacajno je losije ukoliko se odigrava u scorpionu,biku, ili ovnu,lakse ako je u ribama i devici, npr.Ukratko, samo strpljenje i tolerancija ovde pomazu.

sevilja

Iskusan
Poruka
6.145
ita77:
:!: Mars kvadrat saturn je vazan ako su u pitanju vladaoci, znaci kod skorpija, ovnova , jarceva. Inace, ako si riba sa tim aspektom, ili rak, nije to isto, generalno je lakse, i aman, nema veze sa zlom, imaju ga i ljudi za koje se tesko moze reci da su zli. Ponekad i ne dluje, evo, recimo, ajd pitamo Kristofera Lambera jel zao, a taj aspekt je imao i pokojni Minimax. Kod drzavnika, politicara jeste vazan, jer znaci udarce sudbine, koji ne samo da pogadjaju njega vec i ceo narod.E, sad, imamo i druge primere, Tajson je rak, sa kvadratom mars saturn.Vazno je i gde pada kvadratura (ili opozicija, ili konjukcija ova dva tela). Znacajno je losije ukoliko se odigrava u scorpionu,biku, ili ovnu,lakse ako je u ribama i devici, npr.Ukratko, samo strpljenje i tolerancija ovde pomazu.

Pa da, ja sam Ovan .
I zaista osecam period kao tezak. Depresivna sam i to me katastrofalno sputava, odrazava se na mnogo toga. Npr. nisam u stanju da odradjujem svoje obaveze kako treba...jer previse vremena trosim na razmisljanje o kojecemu ....

Luna la Strada

Primećen član
Poruka
571
...saturn u 12 - generalno opasnost od zatvora...
......................ako se bavish nelegalnim poslovima necesh lako da se izvuchesh...
...kvadrat mars-saturn....mislim da je o tome vec pisano....sklonost nasilnom ponashanju....
...toliko od mene...

Marcipa

Aktivan član
Poruka
1.414
Ja imam ovaj aspekt, ali nisam zla. Jedino sto jesam sigurno malo teske naravi, ali to sam naslijedila od oca. :D

Posto je Sa0Mo, dosta sam zatvorena po osjecanjima, ali Mars ga zna uzdrmati, tako da nekad djelujem prehladno, ali nekad i previse naglo. Mozda nekad i agresivno, ali samo rijecima. :D

Sto je najcrnje dragi mi je opisan sa Sa. :lol:

Hetfield girl

Ističe se
Poruka
2.584
U pravu si Wild Child, mislim da vise stvari mora da pokazuje tako nesto. I ja imam vladara asc marsa u opoziciji sa plutonom, i nisam zla i opasna. Doduse, znam da budem malo surovija prema nekom ko me prvi povredi,ali da cinim neko zlo nikako.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.