Mars i Venera

Ali su obe sklone tome da odluke donose naglo, to je odlika kardinalnih znakova. Takva je i Venera u Jarcu, razmišlja, analizira, kao čeka da bude osvojena a onda donese odluku kao grom iz vedra neba, kada niko to ne bi očekivao. To je odlika kardinalnih znakova, uopštena.
Vise bih vezao za Sunceve znakove za Veneru ne.
Gde se tebi nalazi Venera?
 
Nije bas tako.
Venera u Jarcu voli sigurnost i ne voli da rizikuje. Kod zena je Mars taj koji uz vladara 7.opisuje kakve muskarce ona voli. Venera je njen pristup ljubavi a kao kardinalna Venera ona naglo ume da ulazi i izlazi iz veza, ljubav shvata vrlo ozbiljno i ocekuje da se prema njoj ponasaju sa postovanjem. Nedostaje joj opustenosti, sebe u ljubavi dozivljava ozbiljno i uvredljiva je, ponosna. Ponekad je dozivljavaju kao nepristupacnu i arogantnu zenu.
Ta sam! 🤩
 
I ja imam mesec u škorpiji i Veneru u Jarcu...samo je kod mene Mars u Lavu.

Isto vatreni Mars, samo su tebi u kvadratu Mesec i Mars.

Zanimljivu sam stvar imala skoro, gde sam se prilično uverila da se psihološki profil i opis osobe dosta poklapa sa analizom natalne karte koju dobijem kroz astrologiju.
Konkretno, radila sam Hogan test, i feedback koji sam dobila me je prilično skamenio, jer mu je opis gotovo identičan analizi kroz natalne postavke.
 

Back
Top