Marko i Mira

Da li treba usloviti prodaju NIS-a Rusima izrucenjem Marka i Mire


  • Ukupno glasova
    64
  • Anketa je zatvorena .
I ondak?!
Sta Rusi imaju sa celom pricom?! Cekali da se neko seti, cekali pet dugih godina i dosadilo, naravno...
Ista prica kao sa Kosovom...da je SM smeo/mogao/zeleo da u roku od 30 dana pocisti celo Kosovo od terorista i ilegalnih imigranata, eu i amerika ne bi stigli ni pola note da odsviraju o ljudskim pravima...da je slovenacka pobuna ugusena odgovarajucim sredstvima, savet evrope bi zvizdukao i pleo prstice u fazonu "ma zeleli smo mi to da sprecimo samo nismo stigli" i za 6 meseci ne bi niko ni pominjao da se bilo sta dogodilo...
Dokaz : Tjenanmen...Teksas....8-)
 
Ај' бре прекините више са лупетањима - каква су то "кривична дела" због којих их јуре... па хиљадоструко веће лопуже се по овом Бг слободно шетају - али важно да су у ДС-у или у Г17* или у ЛДП.у... како вас бре није срамота... какве они више везе имају са Србијом, осим да по вашем старом смрдљивом демонократском рецепту ОКРЕНЕТЕ ЛАВИНУ БЕСА И НЕЗАДОВОЉСТВА НАРОДА НА САСВИМ ДРУГУ СТРАНУ... али то вам овог пута неће помоћи, неће вам ни "кожне гаће" помоћи...
само се ви играјте са стрпљењем народа...

А СПО-вце си испустио... Ето Дана доделила 800 станова и вила у Београду, својој црногорској братији
фамилији, пријатељима и партијским друговима, па нека је сваки стан, или вила само по 100.000 евра,
то је већ цифра од 80.000.000 евра... :evil:

Па овим душебрижницима не пада на памет ни тужбу против ње да подигну!!!
 
Možda neće da svane.
Ali, ako bi se ove dve lopurde, narodne derikože i mentalne sileđžije deportovale i ovde bile procesuirane i kažnjene adekvatnom zatvorskom kaznom, sigurno bi smo dobili makar duševnu satisfakciju za sve muke koje nam je ovaj ološ priredio.

Е видиш има нас који бисмо добили душевну сатисфакцију да видимо ове лопове након 5. октобра процесуиране и кажњене за сва злодела и лоповлуке, који су истину говорећи, од 10-100 пута већи и са далекосежнијим и погубнијим последицама од њихових претходника. :mrgreen:
 
А СПО-вце си испустио... Ето Дана доделила 800 станова и вила у Београду, својој црногорској братији
фамилији, пријатељима и партијским друговима, па нека је сваки стан, или вила само по 100.000 евра,
то је већ цифра од 80.000.000 евра... :evil:

Па овим душебрижницима не пада на памет ни тужбу против ње да подигну!!!
Tuga!
Toliko je lopovčina prodefilovalo, čovek ne može sve ni da ih popamti.:evil:
 
Е видиш има нас који бисмо добили душевну сатисфакцију да видимо ове лопове након 5. октобра процесуиране и кажњене за сва злодела и лоповлуке, који су истину говорећи, од 10-100 пута већи и са далекосежнијим и погубнијим последицама од њихових претходника. :mrgreen:
Da je cilj novih vlastodržaca bio da vladaju pošteno, prethodni bi zasigurno bili procesuirani, ali pošto su im ciljevi bila ''malo'' drugačiji, drugačiji je i tretman za prethodne.:-|
 
А видиш ти мене уопште ниси насмејао, напротив, слоши ми се увек од таквих ликова. Ви сте ЖУТИ са све својим менторима на власти у овој земљи КАДА ЈЕ САМО НА КиМ НЕСТАЛО ТЈ. УБИЈЕНО 2 000 ЉУДИ - па зар мислиш да је живот И.Стамболића или Ћурувије ВАЖНИЈИ ОД БИЛО КОГ ДРУГОГ ЖИВОТА - поготово што и један и други нису били ни мало наивни у стварању хаоса у овој држави. А Срби са КиМ СУ ЈЕДИНО КРИВИ ЗАТО ШТО СУ СРБИ. Шта сте ви жути учинили за ових 8 година за преко 200 000 ПРОТЕРАНИХ И ПОБИЈЕНИХ СРБА И РСК??? Ништа!Кога сте ухапсили??? Кога сте осудили??? Кога сте ставили НА ПОТЕРНИЦУ??? Још је ишао наша брука и срамота БТ да се извињава усрашама и да се састаје са осуђеним злочинцем Тачијем!!! Па како то мислите? Да је злочин САМО ако буде ликвидирана нека ваша комуњара - за хиљаде осталих НЕМА ВЕЗЕ. Море марш, бре!:twisted::twisted::twisted:
Slusaj idijote retardirani, ja tebe nisam vredjao pa nemoj ni ti mene, pa nije ds ovde 8 godina na vlasti mentolcino, btw. pozdravi tetku.
 
Шта сте ви жути учинили за ових 8 година за преко 200 000 ПРОТЕРАНИХ И ПОБИЈЕНИХ СРБА И РСК??? Ништа!Кога сте ухапсили??? Кога сте осудили??? Кога сте ставили НА ПОТЕРНИЦУ???
Ko ima vec drugi mandat kao premijer Srbije:shock::shock::shock::shock::shock:
 
Slusaj idijote retardirani, ja tebe nisam vredjao pa nemoj ni ti mene, pa nije ds ovde 8 godina na vlasti mentolcino, btw. pozdravi tetku.

Nauci bolje pravopis!

Ko ima vec drugi mandat kao premijer Srbije:shock::shock::shock::shock::shock:

Premijer ne sprovodi akcije "sablja" i ostalo, pa da tako "efikasno" hapsi i osudjuje.
Ima drugih koji to vole...
 
Vidi ludi Eremita opet dobio napad demencije i shizofrenije pa je izgubio iz vida da je njegov Kostunica na vlasti vec 6 godina od mogucih 8 od 2000. naovamo ,tako je bio i zaboravio da je isti taj njegov idol vladao Srbijom dve godine uz pomoc Alijinih i Suljinih poslanika Dzudzevica i Omeragica al yebiga u napadu ludila zna samo da vice "vi zuti " :lol:
 
Slusaj idijote retardirani, ja tebe nisam vredjao pa nemoj ni ti mene, pa nije ds ovde 8 godina na vlasti mentolcino, btw. pozdravi tetku.

Па него КО ЈЕ, срам те било! ДСС је увек сачињавао мањински власт... али Премијер никада није никоме ишао да се извињава - и ако је већ у Влади стално инсистирао на консезусу - значи да већински део ДС Владе НИЈЕ ХТЕО ДА СЕ ПОКРЕНУ ПОСТУПЦИ ни против уссраша ни против било ког другог - А САДА ТРЕБА ЦЕО ДРЖАВНИ АПАРАТ ДА СЕ АНГАЖУЈЕ ДА ЈУРИ МИРУ И МАРКА ЗАТО ШТО ЈЕ НЕКО УМИСЛИО ДА СУ ОНИ У ВЕЗИ СА УБИСТВОМ СТАМБОЛИЋА И ЋУРУВИЈЕ - а нико, али нико НЕ БРИНЕ И НЕ МИСЛИ О НАРОДУ О ХИЉАДАМА ПОБИЈЕНИХ.
Па ако су ћутали као пи*ке за хиљаде побијених шта и мене и било ког грађанина заболе и за Стамболића и за Ћурувију - они су њихови, они су комунисти, СКЈ и Јуловци - то је њихов међусобни обрачун као и у свакој другој мафији, баш ме брига за њих ако већ морам да трпим да државу није брига за хиљаде других живота грађана. Ако хиљаде других живота не вреди за БТ ни "пишљивог боба" - не вреди ни за мене ни једна смрт црвених и жутих!
 
Pa kad je bio tvoj kucni prijatelj Stojke Vinjak 3 godine bio ministar pravde koji je i nadlezan za podizanje optuznica i pokretanje postupaka ,onda je DS bio opozicija a DSS i NS su imali vecinu u vladi pa nista ,opet lazes Jeremiija ili si popio koju vise
 
Pa kad je bio tvoj kucni prijatelj Stojke Vinjak 3 godine bio ministar pravde koji je i nadlezan za podizanje optuznica i pokretanje postupaka ,onda je DS bio opozicija a DSS i NS su imali vecinu u vladi pa nista ,opet lazes Jeremiija ili si popio koju vise

Нисам попио, нажалост, али сада ћу морати... да те не би отерао у три лепе...

Ко је отворио тему о Мири и Марку = ЖУТИ!
Ко кука за Стамболићем и Ћурувијом = ЖУТИ!
Ко напада Русе што су им дали азил и поред 1,000 000 других проблема = ЖУТИ!

Шат ап!
 
Kako je to Kostunica vladao Srbijom sest godina? Jel' kao predsednik Jugoslavije?

Onda je i Marovic posle vladao Srbijom, jel' tako, pa Kostunica nije. I Tadic onda sad valjda vlada kao predsednik, ne Kostunica.

Nemoj samo da vam Kostunica sad bude krivac i izgovor za sve. Smorila je ta prica o dezurnim krivcima jos za vreme Milosevica.
 
A mi smo trebali da uslovimo izlazak na glasanje obećanjem da niko neće uhapsiti stanka Subotića, da mu zvanična, pravosudna, demokratska... Srbija dopusti da dođe i da priča. E onda bi ova crvena linija u anketi o uslovljavanju prodaje NIS-a izručenjem Marka i Mirice stigla do kraja ekrana. ta bi se tu saznalooooo, le-leeee! Šta mislite šta sve? najpre, na primer, o Mihajloviću i njegovoj umešanosti, pa onda... i-haaaj!
 
Koliko je mladih zivota uzalud poginulo od 2000. ????? a koliko za vreme vladavine SPS-SRS-a?????

Јел у те узалуд погинуле након 2000-те не рачунаш оне Србе са Космета?!

То о томе колико је људи узалуд погинуло кроз целокупну историју људског рода, је једно озбиљно и
тешко питање, на које, бојим се, овде не можемо дати тачан и прецизан одговор.
Хуманисти су против рата, међутим историја човечанства нас учи да је рат нешто што је иманентано
људској врсти и да је прати од почетка њеног развоја па све до данашњих дана.
Што се тиче конкретно нас Срба, нас је далеко највише погодио у демографском смислу, Први
светски рат и мегаломанска политика краља Александра Карађорђевића....
Да није било те његове грандоманије, ми бисмо данас били народ који броји барем 15-20 милиона,
или да није било те његове монументалне заблуде у виду Југославије, не би било ни распада те
исте државе деведесетих година!

Многи њихов (Карађоређвићевски) долазак повезују директно са Мајским превратом 1903. године,
када је у крвавом пучу, окончана владавина династије Обреновић, значи његови људи су окрвавили
руке да би он дошао на престо! Наравно добро је познато како је Апис завршио, јер биографију треба
опрати, а ту незгодни сведоци само сметају. Баш као Легија данас.
 
Што се тиче конкретно нас Срба, нас је далеко највише погодио у демографском смислу, Први
светски рат и мегаломанска политика краља Александра Карађорђевића....
Да није било те његове грандоманије, ми бисмо данас били народ који броји барем 15-20 милиона,
или да није било те његове монументалне заблуде у виду Југославије, не би било ни распада те
исте државе деведесетих година!

Многи њихов (Карађоређвићевски) долазак повезују директно са Мајским превратом 1903. године,
када је у крвавом пучу, окончана владавина династије Обреновић, значи његови људи су окрвавили
руке да би он дошао на престо! Наравно добро је познато како је Апис завршио, јер биографију треба
опрати, а ту незгодни сведоци само сметају. Баш као Легија данас.
AMIN !!!
 

Back
Top