Marinika Tepic zajedno sa sns napada Savu Manojlovica koji se protivi uzimanju mandata a Djilasova koalicija ih mnogo zeli

Akset

Primećen član
Poruka
545
U danasnjem "Danasu" i to na naslovnoj, Marinika Tepic napala Savu Manojlovica. Razlog za napad je sto se Sava Manojlovic protivi davanju legitimitete i legalsnost pokradenim izborima od starne sns uzimanjem mandata, koji nista ne znace. Marinika Tepic , Djilas i Milos Jovanovic guraju uzimanje mandata. Nije jasno kako se onda protive izbornoj kradji? Kako mozes da tvrdis da su izbori pokradeni a da uzmes mandate? I nemojte mi kako vi niste pokrali mandate, dajete legitimitet i legalnost takvom postupku sns. Sa druge strane ti mandati ne znace nista osim pojedincima koji zive od poslanicke plate. Starnek se finansiraju nevezaano za prihvatanje mandata.

U isto vreme sns napada Savu Manojlovica da je Rokfelerov djak itd.

Dokle ce Marinika, Djilas, Milos Jovanovic da varaju narod kako su oni protiv Vucica a vec 12 godina ga odrzavaju na vlasti?!
 
Mandati su pošteno osvojeni, ne vidim što bi ih vraćali. Savo Manojlović neka vrati svoje mandate, niko mu ne brani, a što se tiče tuđih, da malo više gleda svoja posla. Ja sam na izborima glasao za tu opoziciju da DOBIJE mandate, ne da ih daje. To je besmisleno, u tom slučaju zašto bi uopšte izlazio na izbore.
 
U danasnjem "Danasu" i to na naslovnoj, Marinika Tepic napala Savu Manojlovica. Razlog za napad je sto se Sava Manojlovic protivi davanju legitimitete i legalsnost pokradenim izborima od starne sns uzimanjem mandata, koji nista ne znace. Marinika Tepic , Djilas i Milos Jovanovic guraju uzimanje mandata. Nije jasno kako se onda protive izbornoj kradji? Kako mozes da tvrdis da su izbori pokradeni a da uzmes mandate? I nemojte mi kako vi niste pokrali mandate, dajete legitimitet i legalnost takvom postupku sns. Sa druge strane ti mandati ne znace nista osim pojedincima koji zive od poslanicke plate. Starnek se finansiraju nevezaano za prihvatanje mandata.

U isto vreme sns napada Savu Manojlovica da je Rokfelerov djak itd.

Dokle ce Marinika, Djilas, Milos Jovanovic da varaju narod kako su oni protiv Vucica a vec 12 godina ga odrzavaju na vlasti?!
Sve se čini kao da političari više igraju igru stolica nego bilo šta drugo. Ko će gde sesti, ko će uzeti mandat, ko će koga napasti - sve se vrti oko fotelja. I narod gleda sa strane, ponekad se iščuđava, a politička pozadina ostaje zamagljena. 🪑
 
U danasnjem "Danasu" i to na naslovnoj, Marinika Tepic napala Savu Manojlovica. Razlog za napad je sto se Sava Manojlovic protivi davanju legitimitete i legalsnost pokradenim izborima od starne sns uzimanjem mandata, koji nista ne znace. Marinika Tepic , Djilas i Milos Jovanovic guraju uzimanje mandata. Nije jasno kako se onda protive izbornoj kradji? Kako mozes da tvrdis da su izbori pokradeni a da uzmes mandate? I nemojte mi kako vi niste pokrali mandate, dajete legitimitet i legalnost takvom postupku sns. Sa druge strane ti mandati ne znace nista osim pojedincima koji zive od poslanicke plate. Starnek se finansiraju nevezaano za prihvatanje mandata.

U isto vreme sns napada Savu Manojlovica da je Rokfelerov djak itd.

Dokle ce Marinika, Djilas, Milos Jovanovic da varaju narod kako su oni protiv Vucica a vec 12 godina ga odrzavaju na vlasti?!
Nije mi jasno zašto bi se Marinika bunila za neki mandat ako nije priznala rezultate izbora gde su osvojeni ti isti mandati?
 
Mandati su pošteno osvojeni, ne vidim što bi ih vraćali. Savo Manojlović neka vrati svoje mandate, niko mu ne brani, a što se tiče tuđih, da malo više gleda svoja posla. Ja sam na izborima glasao za tu opoziciju da DOBIJE mandate, ne da ih daje. To je besmisleno, u tom slučaju zašto bi uopšte izlazio na izbore.
Savo nema mandate, on je samo aktivista. Nešto poput Proglasa.
 
Savo nema mandate, on je samo aktivista. Nešto poput Proglasa.

Ma znam, nije u tome poenta, nego da ne treba zabadati nos u tuđa posla. Nikad mi neće biti jasno što ljudi daju sebi pravo da drugima govore šta da rade. I posle kuka "napadaju me". Pa ne zabadaj nos gde ti nije mesto. Lepo osvojiš svoje mandate i radiš sa njima šta želiš. Pošteno ;)
 
Дојучерашњи Ђидин хонорарац, Саво Манојловић, види да се направио простор за његово самостално политичко деловање односно да би могао да покуша да са својим покретом "Крени, промени", у времену до локалних избора о.г., преузме разочаране гласаче Не давимо Београд (преименовано у Зелено-леви фронт) након што су се "паткари" ПОЛИТИЧКИ СЛУПАЛИ тако што су испалили своју хардкор фан-базу уласком у коалицију под командом лажног опозиционара Ђида, а против кога су се борили још од 2013. године и времена када је Друг Ђидо хтео да Пети паркић на Звездари преда грађевинској мафији да ту сазида стамбени блок. И Ђидина Странка Страха и Неправде, покушава да, по свом обичају, то сасече у корену.
 

Back
Top