Maria Sharapova

Slazem se ja da je ona trenutno najbolja,u to nema sumnje... Ali nikada ne treba otpisati Enan... Uostalom, vreme ce pokazati ko je bolji... Ali, jos jednom ponavljam, priznajem da je za sada to Sarapova..
 
To jeste,bese jedna Ana Kurnjikova koja nije bila ni blizu igracia kvaliteta kao Marija,pa je i odustala od svega...udala se za Fedorova,hokejasa i nestala...Posle je imala i neke fine slike da zaradi pare...Sve u svemu...Ribi je tenis sluzio samo da se fino uda i zaradi pare od reklama.
 
To jeste,bese jedna Ana Kurnjikova koja nije bila ni blizu igracia kvaliteta kao Marija,pa je i odustala od svega...udala se za Fedorova,hokejasa i nestala...Posle je imala i neke fine slike da zaradi pare...Sve u svemu...Ribi je tenis sluzio samo da se fino uda i zaradi pare od reklama.

To je život baš je briga do kraja života nemora ništa da radi. Ostaće upamćena kao teniserka a niko ni ne zna šta je uradila tokom svoje karijere...... u ostalom da sam na nejenom mestu uradila bih isto.
 
I ja joj zelim srecan rodjendan ! (sa zakasnjenjem)
Maria_Sharapova-1-January-2007-500x500.jpg
 
hehee... ova pretposlednja je super :D :D :D ... a i zbog toga sto sada marija imitira novakove imitacije :D
lepe to stvari govori o mariji- ume da se nasali i da prihvati salu (danas je i to izgleda retko), ma koliko na terenu delovala drugacije tj. duboko skoncentrisano :)
 

Back
Top