Quantcast

Maria Sharapova

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Ana ne zna da prica,to i ja kazem,a onaj ko kaze da ona zna da prica verovatno je nikad nije slusao ili slusala. Ili je verovatno,mogo veliki fan da bi to primetio.Nema pojma,izjave su joj uglavnom toliko glupe da je to katastrofa. Dalje,u njenoj prici nikad nema zareza,tacke,povisenih i nizih tonova,sve je jednolicno. Ali naravno,to samo ko hoce da obrati paznju.

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Neeeeeeeeeeeeeeeee... Tek sto nju ne volim...Ova sto ne zna da prica,fuj,ali ova sto zna...Pa onda kad lupa gluposti,to je tek prica za sebe...O helikopterima i terenima broj 18 i tome slicno... ;)

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
e kakvi ste :p ... samo ohrabrujete jedan drugog protiv nashih... c, c, c, c... :ljutko: :lol:

ajd' da malo onda diramo rafu sto i dan danas slabo govori engleski? :p ili mariju sto onako vristi dok udara lopticu... eeeeeeee.... :lol:

NS GARI

Ističe se
Poruka
2.079
tako je medo podrzavam te...moraju nordic i srle da zezaju nase stalno...haha to im je uslo u naviku!

salu na stranu mene bas nervira sto sarapova vristi kao da je kolju dok udara lopticu...a sto se tice Rafe stvarno bi morao da nauci bolje taj engleski...

Srlesrle

Domaćin
Poruka
4.966
Ma da...Bas nemaju pojma :D :D :D No,Rafa je cak nesto i naucio engleskog,mada mu je jos uvek nepravilan i blago je reci slab....A za Sarapovu i njeno sado-mazo vristanje,nemam reci...Ja svaki put iskljucim ton jer me to njeno vristanje nervira do ja*a. Siguran sam da joj to nije potrebno pri svakom udarcu,ali sta ti je moc navike...

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
Ana nema personaliti ali ga recimo zato Rafa ima na kilo,moze da ga udeljuje..a tek shto on paarla na engleskom...ko da je profa na Harvardu.
Missim koji kompleksashi..

_0pu§TεNº_

Aktivan član
Poruka
1.603
80 децибела - полицијска сирена
90 дб - Харли Дејвидсон
100 дб - моторна тестера
103,7 дб - најјачи врисак Шарапове
110 дб - рок концерт
120 дб - авиони на аеродрому
једино је још Венус Вилијамс успела да пребаци 100 децибела... :super:
:lol:

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
A nekada su Moniku napadali zbog stenjanja....Navratilova se zalila u polufinalu Vimbldona 92. da je kao fol zato izgubila...dekoncentrisalo je...pa Monika nije stenjala u finalu protiv Graf i lagano izgubila..mnogi kazu bash zbog toga....jer te godine je osvojila ostala 3