Manchester United

Teri, Ture, Ferdinand, Lusio, Pujol(dobro, sa njim je tu negde). Vidić tek posle njih ;)

Teri i Ture su clanovi manje uspesnih odbrana u Premijer ligi. Tu ne moramo da se natezemo, prosto - ko je primio manje golova, ko je dao vishe golova sto se shtopera tice i gotovo. I to ne samo za ovu sezonu - Manchester je uzeo zadnju titulu na dobru odbranu.

Lusio - Ih, Brazilac u odbrani?:lol: I to jos u Nemackoj... U Engleskoj bi ga pojeli. Ok, mozda ga ne bi "pojeli", ali to je totalno drugi nivo igre u odbrani, ako cemo posteno.

Ferdinand je dobar, kao i svi ovi igraci, ali je superstar otkad tu stoji Vidic. A realno Rio je kikser, mada je odlican igrac - postoji u njegovoj igri taj elemenat koji Manchester namece, kao neki pritisak da se igra atraktivno. Vidic nikad ne popusta tom pritisku, i zato je bolji shtoper.

A Pujol, on mi se mozda i najvise svidja ovde, ali ipak mislim da bi svaki trener uzeo pre Vidica u odbranu.
 
Mislim da smo se malo udaljili od teme.... :)
Geri Nevil se jos nije potpuno opravio, a Ves Braun bi mogao da ode s obzirom na to da je odbio da produzi ugovor. Ko bi mogao da bude pravo resenje na poziciji desnog beka??? Vec dugo se prica da je Junajted zainteresovan za Branislava Ivanovica, Alana Hatona i Vilija Sanjola........
 
Teri, Ture, Ferdinand, Lusio, Pujol(dobro, sa njim je tu negde). Vidić tek posle njih ;)
Alex...misilim da si zaboravio Nestu:-x. On je stoper koji najbolje cita protivnicke igrace, doduse ponekad kiksne, ali ipak je bolji od ^ navedenih;-).

@TBA
Necu komentarisati tvoj post. Svako ima pravo na svoje misljenje. Po meni Vidic nikad nece biti bolji od Ria i Neste. Ipak, on je nas, i svim srcem sam uz njega. Zelim mu da napreduje jos vise i da zaista jednog dana on bude najbolji:)
 
@TBA
Necu komentarisati tvoj post. Svako ima pravo na svoje misljenje. Po meni Vidic nikad nece biti bolji od Ria i Neste. Ipak, on je nas, i svim srcem sam uz njega. Zelim mu da napreduje jos vise i da zaista jednog dana on bude najbolji:)

Postujem. Svako ima pravo na mishljenje.

Mislim da smo se malo udaljili od teme.... :)
Geri Nevil se jos nije potpuno opravio, a Ves Braun bi mogao da ode s obzirom na to da je odbio da produzi ugovor. Ko bi mogao da bude pravo resenje na poziciji desnog beka??? Vec dugo se prica da je Junajted zainteresovan za Branislava Ivanovica, Alana Hatona i Vilija Sanjola........

Nema nista od Ivanovica :( Ode u Chelski.

Ja bi Filipa Lama, iskreno.
 
@TBA
Ajde već kad toliko samouvreno tvrdiš nešto što ne stoji, a zašto taj Mančester nije osvojio Ligu šampiona sa tom najboljom odbranom i, po tvojoj priči, najboljim štoperskim parom Vidić-Rio Ferdinad??? Nije engleska liga jedino merilo celokupnog uspeha jednog igrača. Pa setimo se i reprezentacije, koliko smo golova primili samo sa Vidićem i bez Vidića. Imali smo kratere u odbrani, Vidić je ispadao kao iz aviona. OK je to što ceniš Vidića kao igrača, ali smo svi ovde odavno poodrasli da ne moramo da slušamo bajke. Vidić je svakako igrač za respekt, ali pričati da je najbolji igrač na svetu je neosnovano. Ej na svetu?!? Može se reći da je sjajan timski igrač, dobro se uklopio u odbranu Mančestera i sve to dobro funkcioniše. Ali da Vidić bude neko ko će biti komadant odbrane i glavni igrač neće se to desiti, niti se dešava.
 
Teri i Ture su clanovi manje uspesnih odbrana u Premijer ligi. Tu ne moramo da se natezemo, prosto - ko je primio manje golova, ko je dao vishe golova sto se shtopera tice i gotovo. I to ne samo za ovu sezonu - Manchester je uzeo zadnju titulu na dobru odbranu.

Lusio - Ih, Brazilac u odbrani?:lol: I to jos u Nemackoj... U Engleskoj bi ga pojeli. Ok, mozda ga ne bi "pojeli", ali to je totalno drugi nivo igre u odbrani, ako cemo posteno.

Ferdinand je dobar, kao i svi ovi igraci, ali je superstar otkad tu stoji Vidic. A realno Rio je kikser, mada je odlican igrac - postoji u njegovoj igri taj elemenat koji Manchester namece, kao neki pritisak da se igra atraktivno. Vidic nikad ne popusta tom pritisku, i zato je bolji shtoper.

A Pujol, on mi se mozda i najvise svidja ovde, ali ipak mislim da bi svaki trener uzeo pre Vidica u odbranu.
To što su Teri i Ture "članovi manje uspešnih odbrana u Premijer ligi" ne mora ništa da znači. Možda onaj drugi štoper nije njihova klasa ili se dobro ne sporazumevaju sa njim, loše sarađuju(mada nije tako u slučaju njih dvojice) pa zbog toga i on odmah deluje kao lošiji igrač
Sečaš se onoga kad je Ferdinand bio suspendovan zbog izbegavanja doping testa. Mančester se raspadao tih 8 meseci što dovoljno govori o njegovom značaju za tim.Kad se vratio, odbrana je odmah ostala bolja(a tada koliko se sećam još nije došao Vidić. Isto tako, kada Vidić u repki igra sam(u smislu da drugi štoper nije ni blizu njegovog kvaliteta)često greši(što je Fluid i napomenuo). Činjenica je da su se on i Vidić sjajno uklopili i dopunjuju nedostatke onog drugog, ali zna se ko je tu gazda.
Lusio, možda najgori od navedenih(osim Pujola), ali ja ga gotivim kao igračam a i realno ne vidim ko bi tu još mogao da bude umesto njega. Visok, igra glavom, jak, za štopera brz... Nekada ume da se izgubi ali to se svima dešava. A to što je Brazilac mu je neka vrsta prednosti jer može da se snađe u nekim zayebanijim situacijama(znamo svi brazilsku kreativnost i lucidnost),a može i da odigra malo ofanzivnije.
Pujol je borben i tu se ne može prigovoriti. Standardan je štoper Barse i Španije, ali to su timovi koji imaju slabiju odbranu od ostalih delova tima. Osim toga, Pujol ume često da ispada iz igre(a i ispada glup) i protiv manje poznatih igrača.
Za Nestu je Džoni rekao ivde ispod


Alex...misilim da si zaboravio Nestu:-x. On je stoper koji najbolje cita protivnicke igrace, doduse ponekad kiksne, ali ipak je bolji od ^ navedenih;-).


@TBA
Necu komentarisati tvoj post. Svako ima pravo na svoje misljenje. Po meni Vidic nikad nece biti bolji od Ria i Neste. Ipak, on je nas, i svim srcem sam uz njega. Zelim mu da napreduje jos vise i da zaista jednog dana on bude najbolji:)
Jbg, uvek gledam da izbegnem Italijane :lol: Definitivno je Nesta u prvih 5 štopera na svetu, ubacujem ga na listu umesto Pujola

ahahahaahhahaaaaa...... Ubedljivo najveci biser ......................

najbolje bi bilo ako moze da se nadje neka anketa dje se glasalo za najboljeg defanzivca na planeti.....
Ako misliš na neku našu anketu bolje zaboravi na nju. Opšte je poznato da naši vole da stavljaju svoje tamo gde realno ne pripadaju, tj. Vidić bi sigurno bio najbolji na svetu.
 
Kako si se našao na sajtu posvećenom Liverpulu? :lol:

A lista ne govori ništa osim toga ko je u najboljoj formi.
Ako si hteo da kažeš da je Vidić najbolji, mogu ti reći da je potrebno više od 1,5-2 sezone da bi neki igrač stvarno dokazao da vredi.
I Ronaldinjo je odigrao dve vrhunske sezone i gde je sada. Zato on ne može da spada među najbolje igrače.

Samo što je Ronaldinjo za dve sezone osvojio sve što postoji. Ma,uopšte ne spada u najbolje igrače;)
Sigurno da ima boljih igrača od Vidića,ali njih je malo. I tu sigurno ne spadaju Ture i Lusio
 
ja Vidica sigurno ne bi' stavio iza ovih navedenih, svi su tu nekako ujednaceni Teri, Ferdinand, Nesta,Ture, Vidic, Lusio. . zavisi ko je u kakvoj formi, Vidic je najbolji od svih kad je u pitanju igra glavom,
a Pujol je jako borben ali. .. nekako sam zapamtio kad ga je Kezman driblao kad smo igrali protiv Spanije i to ne mogu da zaboravim, :)
mada je Barsa primila najmanje golova prosle sezone u Spaniji :-?
 
@Alex
Au bre, mnogo si se zaleteo. Stavis mi tu Terija i Ria, onda pametujes kako Vidic sam ne ume da igra odbranu u repki, a ova dvojica zajedno pushe na Wembliju.

E majke mi, nema krstarica smajlija za ovaj koment... ;)


Kao sto rekoh - Amin. :)

Engleska repka je cela u raspadu, nisu samo njih dvojica(zato i nisu na EP)
Kad ti vezni red pre svega jadno igra - jadan je ceo tim i svi igrači u njemu. Em što je napda odsečen, em je odbrana preopterećena, a samim tim sklonija greškama.
A kao što sam rekao, uvek postoji mogućnost da se dva igrača ne razumeju i ne sarađuju dobro, što opet ne umanjuje njihov kvalitet.



Zar je moguće da neko Kronalda smatra najboljim igračem Premijer lige? :roll: Ma, opet sve ponovo kreće, bolje da stanem ovde.

ja Vidica sigurno ne bi' stavio iza ovih navedenih, svi su tu nekako ujednaceni Teri, Ferdinand, Nesta,Ture, Vidic, Lusio. . zavisi ko je u kakvoj formi

Na kraju se sva priča svodi na ovo!
 
Engleska repka je cela u raspadu, nisu samo njih dvojica(zato i nisu na EP)
Kad ti vezni red pre svega jadno igra - jadan je ceo tim i svi igrači u njemu. Em što je napda odsečen, em je odbrana preopterećena, a samim tim sklonija greškama.
A kao što sam rekao, uvek postoji mogućnost da se dva igrača ne razumeju i ne sarađuju dobro, što opet ne umanjuje njihov kvalitet.

Ti si upravo opisao reprezentaciju Srbije. Ali nesto mi se cini da imas vise razumevanja za Engleze nego za Srbe. Vidic, krateri, raspad, greske, a Englezi pravi zdravi ispali, eto nemaju srece. Samo da te podsetim - Englezi su zavrsili treci u grupi, kao i Srbi. Znaci - egal.

Sa druge strane, u utakmicama koje je igrao, Vidara je bio na nivou. Najbolja odbrana u kvalifikacijama za SP, a onih 6 od Argentine smo primili bez Vidica. Manchester je ispushio protiv Milana kad je Vidic bio nespreman posle povrede, a videcemo sta ce biti ove godine. Naravno, ne zavisi sve od njega, ali ove stvari su se, ako nista, bar potrefile. ;)

Ne poricem da ima ispada - ne svidjaju mi se neki momenti u repki, na primer onaj slobodan udarac protiv Jermenije cini mi se - sta bre ima on da shuta slobodnjak? Ali, realno, mi imamo problem sa stavom i motivacijom u reprezentaciji, i mislim da, kad bi nam Vidic bio najveci problem, bili bi na konju. :)

Zar je moguće da neko Kronalda smatra najboljim igračem Premijer lige? :roll: Ma, opet sve ponovo kreće, bolje da stanem ovde.

U sustini, mozemo se sloziti da se ne slazemo. Ja uzivam u debati o fudbalu, ne moramo se popljuvati. Al nesto mi se cini da ti vise to zbog toga sto bash i ne gotivish Man UTD... :roll:
 
Mančester Junajted - Njukastl

imagesiu4.jpg
v
imagesqzc4.jpg


Barclays Premier League
Kick Off: 17:15
Sat 12th January


51830233la2.png
 
Ti si upravo opisao reprezentaciju Srbije. Ali nesto mi se cini da imas vise razumevanja za Engleze nego za Srbe. Vidic, krateri, raspad, greske, a Englezi pravi zdravi ispali, eto nemaju srece. Samo da te podsetim - Englezi su zavrsili treci u grupi, kao i Srbi. Znaci - egal.

Nije tačno, mi smo (kako si naveo) u istoj poziciji, samo što je to mnooogo veći udarac za njih. Nigde ja nisam rekao da su Englezi ispali jer nsu imali sreće. Igrali su šabanski kao i mi, verovatno su mislili da mogu manje timove da pobede na veliko ime(kao što su naši mislili da trebaju samo da se pojave u Jermeniji, Kazahstanu... i da će sve biti gotovo)[/quote]

Sa druge strane, u utakmicama koje je igrao, Vidara je bio na nivou. Najbolja odbrana u kvalifikacijama za SP, a onih 6 od Argentine smo primili bez Vidica. Manchester je ispushio protiv Milana kad je Vidic bio nespreman posle povrede, a videcemo sta ce biti ove godine. Naravno, ne zavisi sve od njega, ali ove stvari su se, ako nista, bar potrefile.
Ne poricem da ima ispada - ne svidjaju mi se neki momenti u repki, na primer onaj slobodan udarac protiv Jermenije cini mi se - sta bre ima on da shuta slobodnjak? Ali, realno, mi imamo problem sa stavom i motivacijom u reprezentaciji, i mislim da, kad bi nam Vidic bio najveci problem, bili bi na konju.

Vidić i kad pogreši u repki ima opravdanje, jer uvek igra koliko može za razliku od nekih. On nam je najbolji fudbaler, bez obzira što je Žigić pokupio naše nagrade.
Da se razumemo, ne kažem ja da je Vidić loš, naprotiv, ali mislim da je kod nas ipak precenjen upravo jer je naš. ;)


U sustini, mozemo se sloziti da se ne slazemo. Ja uzivam u debati o fudbalu, ne moramo se popljuvati. Al nesto mi se cini da ti vise to zbog toga sto bash i ne gotivish Man UTD...
Ja mislim da se uopšte i ne pljujemo ;-)
A da ne gotivim ManU to je tačno, ali mogu objektivno da pričam o njima(ma šta vi mislili)

Uff, umorio sam se, neću više :D:lol:

P.S. Pu mamu mu njegovu, taman da pošaljem post, ono pukla Krstarica. Dobro sam sačuvao post inače ne bih imao snage ponovo da ga kucam :)
 
@Alex Totalno se slazem sa tim da je precenjen kod nas. Dovoljno je samo da pocne utakmica gde igra Junajted pa komentator pocne da pada u nesvest:" Evo nam ga Vidic.." , "Pogledajte eno naseg Vidica.." ," I Vidic glavom!!! Kakav je to potez bio naseg reprezentativca" . Da ne zna bolje covek bi pomislio da je najvazniji igac tamo.
 
Vidić i kad pogreši u repki ima opravdanje, jer uvek igra koliko može za razliku od nekih. On nam je najbolji fudbaler, bez obzira što je Žigić pokupio naše nagrade.
Da se razumemo, ne kažem ja da je Vidić loš, naprotiv, ali mislim da je kod nas ipak precenjen upravo jer je naš. ;)

E upravo zato ja gotivim Vidica, jer kakav god da je bog neko u odbrani, uvek napadachi pokupe slavu.

A da smo pristrasni.... Pa jesmo. To je duznost navijaca. Eto, ti naprimer, Gilberto Silva - Invisible Wall?? Invisible Hole, pre bih rekao :):lol::-D
 

Back
Top